Zondagmiddagconcert in Witte Kerk Concert Noordhollands Jeugdorkest I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Gezond en verantwoord afvallen bij My-Life Slim Heiloo Winnaars kleurwedstrijd maken taart bij bakkerij Piet Kerssens Opstapdagen bij Bosman Tweewielers. Ontdek de nieuwste elektrische fietsen van Gazelle! |regio| Playbackshow in Egmond Informatieavond Freinetonderwijs UITKIJKPOST 8 MAART 2 0 17 Noordhollands Jeugdorkest. Aangeleverde foto HEILOO - Een gezond gewicht, lekker eten en toch slank blijven. Sinds vijf jaar is dit een haalbaar begrip voor veel mensen in Heiloo die kampen met overgewicht. Aan soorten diëten geen gebrek. Veel mensen hebben echter de ervaring dat zij, na aanvankelijk gewichtsverlies, hun nieuwe gewicht niet kunnen vasthouden. My-LifeSlim biedt een werkend alterna tief. Gericht op gezonde en lekkere voeding voor het hele gezin. Dit jaar viert Patricia met haar My-LifeSlim afslankpraktijk in Heiloo haar eerste lustrum. In 2012 begon zij in Heiloo. De eerste viereneenhalf jaar werkte zij in haar praktijk aan huis en sinds februari 2017 in het gezondheidscentrum in Heiloo. Afvallen in uw eentje is niet zo gemakkelijk. Om kilo's kwijt te raken zon der in te teren op spiermassa of steeds een hongergevoel te hebben, maakt de My-LifeSlim-methode in het begin gebruik van voedingssupplementen. Deze zijn allemaal op natuurlijke basis. Ze optimaliseren het spierstelsel en bevorderen de verbranding. Verderop in de begeleiding leert Patricia de mensen hoe ze zonder die aanvullingen weer verder kunnen. Wekelijks 1 op 1 coaching Bij Patricia mag u zich wekelijks komen wegen en laten meten. Ze bespreekt de afgelopen week en blikt vooruit. Samen met u past zij - waar nodig - het persoonlijk dagschema aan en zet u de schouders er weer onder. Gezond en lekker Bij My-LifeSlim staat een gezonde levensstijl voorop. Dit maakt het vervol gens ook mogelijk om wel degelijk lekker te eten - iets dat bij veel diëten niet kan. Patricia stimuleert u juist graag gezond en lekker te eten, zonder gebruik te hoeven maken van maaltijdvervangers. Op die manier leert u uw gewicht in eigen hand te houden! Voor meer informatie en/of afspraak bel/whatsapp 06-28483877 of stuur een e-mail naar patriciavandervoort@myhfeslim.com. HEILOO - De concertbezoeker kan op zondagmiddag 12 maart in de Witte Kerk van Heiloo genieten van een Weens gebak je, luisteren naar de mooiste Weense muziek. Want Wenen is nostalgie. In dit verrassende program ma, met de titel 'Tweede Wiener Konditorei', klinkt laat-romanti- sche muziek, zoals het beroemde Adagietto uit de vijfde symfonie van Mahler, het Vilja-lied uit Die Lustige Witwe van Franz Léhar. Daarnaast zijn prachtige wal sen voor strijkorkest van Arnold Schönberg te horen, net als het lied De Nachtegaal van Alban Berg, vertolkt door het Ciconia Consort met stersoliste de sopraan Lilian Farahani. Ongemerkt stapt men die middag via de romantiek de wereld van de Tweede Weense School bin nen. Dirigent Dick van Gasteren is gastheer en vertelt over de muziek en het Wenen van rond 1900. Meer informatie Het concert begint om 15.00 uur. De kerk is om 14.30 uur open. De toegangsprijs bedraagt 15 euro (jongeren betalen 10 euro). De web site geeft nadere informatie en een bestelformulier. Een consumptie is bij de toegangsprijs inbegrepen. Na afloop van het concert kunt u napraten onder het genot van een drankje. Reservering kan via www.concer- tenwittekerk.nl of via 06-45184525. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Schrijverij, Heerenweg 199 in Heiloo. U kunt de middag extra feeste lijk afsluiten met een diner bij de 'Loocatie' (tegenover de Witte Kerk) tegen het gereduceerde tarief van 25 euro op vertoon van uw toegangs bewijs. U dient hiervoor vooraf te reserveren via 072-5333352. HEILOO - Een smakelijk bericht: de prijswinnaars van de kleurwedstrijd van Echte Bakker Piet Kerssens maakten zaterdag 11 februari een heerlij ke taart in de bakkerij in Heiloo. De wedstrijd werd gehouden ter ere van de verbouwde winkel. Samen met banketbakker Remco lieten de kinderen zien echte bakkers te zijn met hun mooie creaties. HEILOO - Het Noordhollands Jeugdorkest geeft zaterdag II maart om 20.15 uur een spetterend concert in de ter Coulsterkerk aan de Holleweg III in Heiloo. Op het programma staan de tweede Vuurvogelsuite van Strawinsky en de derde symfo nie van Beethoven, de Eroica. Het NHJO is een volledig symfonie orkest met rond de honderd leden. De leeftijden van de leden variëren van dertien tot vijfentwintig jaar. Elke maand op zondag vindt er een repetitie plaats in de muziekschool van Heiloo die trouw wordt bezocht door de muzikanten die uit heel Noord-Holland komen. Dirigent Bas Pollard inspireert zijn orkest al meer dan vijftien jaar. De uitvoeringen hebben een ver rassend hoog niveau en worden altijd afgesloten met een bijzondere toegift. Meer informatie vind u op www.nhjo.nl. Toegang: 15 euro voor volwassenen en 10 euro voor stu denten/CJP. Kinderen tot 12 jaar: gratis. De kinderen met banketbakker Remco. Aangeleverde foto HEILOO - Bent u zich aan het oriënteren voor een elektrische fiets? Kom dan langs tijdens de opstapdagen van Bosman Tweewielers op vrijdag 10 maart en zaterdag 11 maart. In samenwerking met Gazelle krijgt u de kans om de nieuwste elektrische fietsen te ervaren en krijgt u uitvoerig advies van een Gazelle-specialist. Tijdens een proefrit kunt u het gemak en comfort van de elektrische fietsen zelf ontdekken. Kies de elektrische fiets die bij u past! Met gemak iedere dag tien kilometer naar het werk en terug? Of fluitend de heuvel op tijdens uw zomervakantie? Met een elektrische fiets van Gazelle trapt u elke afstand moeiteloos weg! De innovatieve elektrische fietsen van Gazelle geven u precies het extra zetje dat u nodig heeft. Nieuwsgierig? Wilt u zelf de nieuwste elektrische fietsen van Gazelle ervaren? Kom dan op 10 en 11 maart naar uw Gazelle-specialist Bosman Tweewielers voor de Gazelle opstapdagen. Het adres: Westerweg 295, 1852 AH in Heiloo. Telefoon: 072-533 12 41, internet: www.bosmantweewielers.nl. REGIO Meer dan dertig kinderen uit Egmond gaan zondag 12 maart in dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef deelnemen aan de play backshow. lees verder op www.uitkijkpost.nl Ciconia Consort. Aangeleverde foto HEILOO - U bent van harte welkom op de informatieavond over het freinetonderwijs op basisschool Elckerlyc. De kof fie en thee staan klaar op dinsdag 14 maart om 19.15 uur. Het adres: Boekenstein 45 in Heiloo. Tel.: 072-5321585, website: www.elckerlyc-heiloo.nl. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7