12 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N De Vos schoenen tien jaar! Kwalitatief assortiment én een goede persoonlijke begeleiding Thema-dag en Kringloopdag van Duurzaam Heiloo MUZIEK- EN DANSSCHOOL^V- HEILOO KORTOM Voorjaarsborrel D66 Heiloo Sambusaverkoop voor Somalië: groot succes Lente-activiteiten! - Kampvuur gitaar* regio Stiltewandeling Abij van Egmond |reg|oI Gilde der beHOEDers zet hoed af |regio| Slotkwartier |regio| Brandweer post Limmen |regio| Gaaf coverband |heiloo| Ghana-avond KORTOM Alida Meubelsstoffeeerderij dankt 'vroege vogels' UITKIJKPOST 2 9 MAART 2 0 17 HEILOO - Wat gaat de tijd snel! Tien jaar geleden begonnen wij aan een nieuw avontuur. Dit bleek een schot in de roos. De klanten weten ons vanaf het begin te vinden en bleven ons al die tijd trouw. De afgelopen jaren hebben wij ons assortiment steeds meer aangepast aan de wensen van onze klanten, zo is er een mooie mix ontstaan van comfort en mode. Al tien jaar lang verkopen wij schoenmode van topkwaliteit, steeds geleid door de visie, dat iedere schoen net zo individueel moet zijn als de drager. Onze schoenen staan voor de unieke combinatie van draag- comfort en actueel design. Bij ons vindt u de schoen, die mooi en tegelij kertijd ook comfortabel is. Vele details, waaronder verschillende wijdten en mooie materialen, zorgen ervoor dat de schoen zich aan de voet aan past en niet omgekeerd. En bij alle modellen geldt: het hoge draagcomfort wordt gecombineerd met een modieus design. Mary en Bastiaan HEILOO - Afval wordt steeds belangrijker. Duurzaam Heiloo organiseert daarom op 5 april een thema-avond in Het Trefpunt in Heiloo én op 8 april een Kringloopdag in de Witte Kerk met als doel het verminderen en uitein delijk voorkomen van restafval. 5 april: thema-avond Wilt u inhoudelijk meer weten over de maatschappelijke effecten op en rond het thema afval? Heiloo Energie organiseert op 5 april in Het Trefpunt een bijeenkomst over de kringloop van materialen. Dit gebeurt tussen 19.15 en 22.00 uur. 8 april: kringloopdag Zet u de grijze container tweewekelijks buiten omdat u anders de volgende twee weken niet voldoende ruimte heeft in uw grijze bak? Dan gaan er waarschijnlijk heel wat grondstoffen verloren. Tijdens Kringloopdag op 8 april in de Witte Kerk bieden we u graag prakti sche tips om uw grijze bak zo leeg mogelijk te houden. We presenteren een afwisselend programma met bijvoorbeeld Kitsch of Kunst-sessies aange vuld met tips om uw afval te verminderen. Dit doen we met ondernemers uit Heiloo én Fablab Alkmaar (Fablab staat voor digitale fabriek). U bent welkom van 10.00 tot 16.00 uur. Tips Gooi uw oude computerapparatuur niet weg maar lever het in op Kringloopdag en laat u informeren wat er daarna mee gebeurt. Neem kapotte spullen mee en kijk wat Repair Café nog kan herstellen. Voor de kinderen is er een programma opgesteld in samenwerking met Kits Oonlie Heiloo. Een afvalspel en springkussen zijn hierbij gegarandeerde succes nummers. We zien u graag op onze evenementen! Duurzaam Heiloo Duurzaam Heiloo is een samenwerking tussen onder nemers van Heiloo, Heiloo Energie en de gemeente. Samen werken we aan duurzame doelen voor Heiloo. Dat kunnen we niet alleen en daarom orga niseren we dit soort dagen, waarop we u graag meenemen en inspireren om mee te helpen om onze doelen te realiseren. Duurzame doelen: Afval: Geen restafval dat is het uiteindelijke doel in Heiloo. De eerste stap is in 2020 100 kg per jaar per inwoner van Heiloo. CO2-reductie: Uiteindelijk willen we naar CO2 neutraal. Voor 2020 is het doel 20% CO2-reductie ten opzichte van 2008. Arbeidsparticipatie: Mensen die kunnen werken ook daadwerkelijk een baan bieden. Zie voor meer info www.duurzaamheiloo.nl en www.heilooeuersie.ul. Staat uw container regelmatig langs de weg met de klep open of bijna open? Bezoek dan zeker de thema-avond en de Kringloopdag van Duurzaam Heiloo. Aangeleverde foto A'.St HEILOO - D66 Heiloo bedankt iedereen die 15 maart op D66 stemde waardoor zij met winst de tweede partij in Heiloo zijn geworden. Zondag 2 april viert zij dat met leden en sympathisanten bij Herberg Jan van 16.00 tot 18.00 uur. Ook geïnteresseerden kunnen hier op informele wijze kennismaken met leden, fractie en het bestuur. Natuurlijk is er gelegenheid voor vragen over de lokale (en landelijke) politiek en de afdeling. Er wordt een borrel hapje aangeboden, drankjes zijn voor eigen rekening. Tot ziens bij Herberg Jan! https://d66.heiloo.nl. HEILOO - Op De Elba frituur den Heiloose vluchtelingen uit Somalië afgelopen zaterdag sambusa's. Dit is een lekkernij van in deeg verpakt vlees of vis. Op de dag ervoor hebben vijf vrouwen ruim achthonderdvijf tig sambusa's klaargemaakt. Zij deden dit om de honger in thuis land Somalië enigszins te lenigen. Zes miljoen mensen zijn daar getroffen door de droogte. Velen vonden de weg naar de doorgaans stille, maar nu heerlijk geurende straat. Drie uren lang was het een komen, gaan en soms ook wachten. Alle bezoekers vonden het een fantastische actie. Het regende dan ook fooien. Aan het einde van de dag kon een opbrengst van 900,85 euro gemeld worden. Dit bedrag is volledig overgemaakt op rekening 1545 van de FSAN in Amsterdam. Ensembleweken Vanaf vrijdag 31 maart t/m donder dag 13 april organiseert de school de jaarlijkse ensembleweken. Alle leerlingen doen in principe mee aan de ensembleweken om te leren hoe het is om een ensemble te spelen. In de laatste week worden presenta ties gegeven door de divers ensem bles. De dagen, tijden en welke ensembles er zijn worden bekenge- maakt op onze site. Start (nieuwe) cursussen - Muziekplezier voor peuters* Korte cursus van 6 keer voor kin deren van 2,5 tot 4 jaar én een ver zorger. Aan de hand van het thema: 'Ga je ook mee, in een bootje op zee?' worden liedjes gezongen en met kleine muziekinstrumenten gespeeld. Start: woensdag 12 april vanaf 10.00 uur. Kosten: 45,-. - Muziektrein voor kleuters* Korte cursus van 6 keer voor kleu ters (groep 1 en 2). Met het thema: 'Het eiland van de wilde dieren in zicht!' gaan de kleuters d.m.v. spel letjes op verschillende muziekin strumenten dit thema uitwerken en leren hoe het is om samen muziek te maken. Start: donderdag 13 april vanaf 16.00 uur. Kosten: 45,-. Tijdens deze korte cursus van 8 keer worden aan de hand van eenvoudige populaire liedjes de meest gebruikte basisakkoorden en speeltechnieken op de gitaar geleerd. Daarmee kunt u uzelf of anderen begeleiden. Deze cursus is bedoeld voor volwassenen die nog nooit gitaar hebben gespeeld maar graag met anderen willen spelen en zingen. Start: woensdag 10 mei van 20.00 - 21.00 uur. Kosten: 100,-. - Korte cursus DinoFluit* Deze cursus is bedoeld voor kinde ren vanaf 7 jaar die op speelse wijze op een kleine dwarsfluit zonder kleppen enkele eenvoudige liedjes leren spelen. Ook is dit instrument geschikt als 'opstapinstrument' voor de dwarsfluit. Cursusdata: dinsdag 16, 23 en 30 mei van 18.00 - 18.45 uur. Kosten: 35,- (inclusief gebruik dinofluit en lesmateriaal) - Musicaldag in de meivakantie* Dinsdag 25 april van 10.00 - 16.00 uur vindt in de meivakantie een Musicaldag plaats. Op deze dag gaan de kinderen samen met de enthousiaste docenten Mena Kilani en Sanne Mallant zingend, dansend en acterend aan de slag met Disney-musical 'Belle en het Beest'. Voor wie: jongens en meisjes van 6 - 13 jaar. Kosten: 35,- (contant bij aanvang). I.v.m. voorbereiding inschrijven vóór vrijdag 21 april via musicalendans@gmail.com *Deze cursussen gaan alleen door bij voldoende deelname. MusicMeetingHeiloo 2017 'Beeld en Geluid' In het weekend van 20 en 21 mei vindt de MusicMeetingHeiloo 2017 plaats. Leerlingen van de school spelen daar in kleine en grotere ensembles en bands, daarnaast tre den nog twee koren op. Concert Witte Kerkje Woensdag 24 mei verzorgen leer lingen en docenten van de school in het Witte Kerkje een schitterend concert. Open Dag Zaterdag 17 juni van 11.00 tot 14.00 uur vindt onze Open Dag plaats op Het Veld 1. Deze is voor jong en oud, want je bent nooit te oud om iets te leren! Danspresentatie Zaterdag 17 juni om 17.30 uur zullen leerlingen van docente Mena Kilani optreden met hun presentatie. Kaarten zijn t.z.t. verkrijgbaar bij de administratie. Musicalvoorstelling Zaterdag 24 juni om 19.30 uur brengen de leerlingen van docente Sanne Mallant en Jan Jaap Langereis hun musicalvoorstelling op de planken. Kaarten zijn t.z.t. verkrijgbaar bij de administratie. MDH-festival Heiloo Zaterdag 1 juli wordt door de muziek- en dansschool een festival georganiseerd voor alle inwoners van Heiloo die een muziekinstru ment bespelen. Zowel solistisch als in klein ensemble- verband kunnen muzikanten zich hiervoor aanmel den. Nadere informatie zal z.s.m. op de site komen te staan. Vacature bestuurslid De muziek- en dansschool Heiloo is op zoek naar een enthousiast bestuurslid (m/v) met bestuur lijke ervaring en die affiniteit heeft met muziek- en dansonderwijs. Daarnaast is belangstelling voor de maatschappelijke ontwikkelingen binnen de gemeente Heiloo een pré. Heb je belangstelling? Neem dan contact met ons op: info@muziekendanssschoolheiloo. nl of telefoon: 072 - 5332460. Wandel je vrijdag 31 maart mee met een verstillende wandeling? lees verder op www.uitkijkpost.nl Leden van Gilde der beHOEDers in Egmond op zondag 2 april hun hoed weer af. Dat doen ze in de Slotkapel in Egmond aan de Hoef. lees verder op www.uitkijkpost.nl Een initiatiefgroep vanuit de gemeenteraad van Bergen inventa riseert de komende drie maanden de ideeën voor de herontwikkeling van het Slotkwartier in Egmond aan den Hoef. lees verder op www.uitkijkpost.nl Jubilarissen en afscheid bij de brandweerpost Limmen lees verder op www.uitkijkpost.nl Gaaf Coverband in De Vriendschap op 1 april. lees verder op www.uitkijkpost.nl Paulusschool organiseert Ghana- avond op dinsdag 4 april. lees verder op www.uitkijkpost.nl www.muziekendansschoolheiloo.nl tel.072.5332460 info@muziekendansschoolheiloo.nl adres: Het Veld 1, 1852 GG Heiloo HEILOO - Alida van Alida Meubelsstoffeeerderij bedankt alle 'vroege vogels' die haar de afgelopen zeventien jaar hebben geholpen om de kranten en folders in Limmen te bezorgen. Dit zijn bijvoorbeeld huis-aan- huis-bezorgers, instekers en ritrijders. Ahda: "Ik vond het geweldig leuk om dit samen met juhie te mogen doen! Bedankt voor de mooie jaren. Vanaf 1 april ga ik verder om de activiteiten binnen mijn eigen onderneming Alida Meubelsstoffeeerderij verder uit te bouwen. Ik nodig jullie uit voor een borrel op vrijdag 31 maart van 17.00 tot 18.00 uur bij Fletcher in Heiloo." Foto: Jan Langendijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 12