Melange7 Shopping Met Van der Borden Makelaardij Heiloo de helikopter in of profiteer van de jubileumkorting! BEDRIJF BELICHT Opkikkers Keer op Keer maart 5 Nieuwe eigenaar en assortiment bij: Kleding, wonen, lifestyle en meer... INGEZONDEN BRIEF Vermiste schoudertas nog niet gevonden Geschiedenis INGEZONDEN BRIEF Waar zijn wij toch in hemelsnaam mee bezig? VAN DHR BQRDlïK UITKIJKPOST 5 APRIL 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto's: Natalie Bottemanne Kennemerstraatweg 99-103, 1851 BC Heiloo Website: www.melange7.nl. E-mail: info@melange7.nl Telefoon: 072-5331199. Openingstijden: maandag t/m zaterdag 9.30 uur-18.00 uur, zondag 11.00 uur-18.00 uur. Nieuwe eigenaren Met Melange7 Shopping is Heiloo sinds 2015 een klein warenhuis rijker. Een plek waar u heerlijk kunt shoppen op het gebied van kleding en life style en desgewenst iets kan eten of drinken in het naastgelegen restau rant. Sinds 1 januari dit jaar is het shopping-gedeelte qua eigenaar losge koppeld van de horeca. U kunt wel nog steeds van de winkel binnendoor naar het restaurant en andersom. De twee nieuwe eigenaren van Melange7 Shopping zijn Pieter Duyneveld en Kees Schermerhorn. Deze twee beken de rasondernemers runden op deze zelfde locatie tot 2015 de bekende inte rieurzaak Silhouet. En, zoals zij zelf beamen, het bloed kruipt waar het niet gaan kan. De passie voor hun zaak, die zij samen dertig jaar hadden, bleef en deze nieuwe kans pakken de heren dan ook met beide handen aan. Silhouet Shopping en interieur Pieter en Kees zijn enthousiast over hun terugkeer op hun vertrouwde plek en hebben zin om de collectie en winkelervaring op te frissen en spannen der te maken. Om nog meer klanten tevreden te stellen is onder meer de indeling en uitstraling van de winkel aangepast. De collectie betaalbare en kwalitatieve mode voorin de winkel blijft. Pieter vertelt: "Het concept blijft hetzelfde: verschillende merken kleding, gecombineerd met andere artikelen op het gebied van lifestyle, onder één dak." Naast de zelf inge kochte collecties blijft het shop-in-shop-principe bestaan. Kees: "We wil len dat iedereen zich welkom voelt om te kijken naar de regelmatig wis selende kleding-, interieur- en lifestylecollecties. Met onze kennis vanuit Silhouet voegen we nu weer meer interieurartikelen toe, zoals meubels, gordijnen, verlichting, kleden en accessoires. Ook voor interieuradvies zijn wij zelf regelmatig in de winkel te vinden." Tot het uitgebreide assortiment behoort onder andere het exclusieve behangmerk Elitis en parket van het merk Klitsie. Het is ook mogelijk meubels te laten (her)stofferen en door de samenwerking met een meubelmakerij zijn tevens diverse meubels op maat te bestellen. Blijven vernieuwen Het leuke van het brede aanbod in de winkel is ook het gemêleerde publiek. Wie even een half uurtje in de winkel blijft rondneuzen ziet zowel moeders met kinderwagen als moeder en dochter die samen wat passen in de ruime pashokjes. Iemand anders kijkt naar het aanbod kussens en koopt een cadeau voor haar zoon. Een paar vriendinnen hebben net een kop koffie gedronken en kijken in de rekken naar een goed passende jeans. Kees en Pieter vinden het leuk om te zien. Zij willen de kwaliteit van het vroegere Silhouet handhaven maar zoeken zeker ook de mix met het betaalbare. Dagelijks wordt de collectie nog aangepast en aangevuld. Eind april verwachten de nieuwe eigenaren dat alle aanpassingen zijn doorge voerd. Verdere plannen voor de toekomst zijn er natuurlijk ook. Pieter ver telt: "We willen binnen de solide basis ook blijven verrassen door het wat spannender te maken en meer wisselende collecties te voeren." Modeshow Op zondag 9 april vindt de spetterende catwalk-modeshow plaats tussen 14.00 uur en 17.00 uur. De nieuwe zomercollectie van enkele kledingmer ken wordt professioneel gepresenteerd. Dit is meteen een mooie kans om alvast de deels aangepaste winkel te bekijken. Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - De vestiging van Van der Borden Makelaardij in Heiloo bestaat op 3 mei twin tig jaar. Voor het bedrijf is dit een goede reden om nieuwe en bestaande relaties eens goed in het zonnetje te zetten. Alle cliënten die de afgelopen twintig jaar via de vestiging Heiloo gebruikmaakten van de verkoop- en/of aankoopdiensten van de bekende woon- en bedrijfsmakelaar kunnen kans maken op één van de vijf helikoptervluchten voor drie personen boven Heiloo en directe omgeving op zaterdag 3 juni. Dit kan door een pre-boardingpass in te vullen. Deze is eind deze week te vinden op de website van Van der Borden en op de omslag van de Uitkijkpost van volgende week. Deze ingevulde pre-boardingpass kan worden ingeleverd voor 1 mei bij het kantoor in Heiloo. Directeur Pieter van der Borden (junior): "De notaris maakt op 3 mei om 12.00 uur vijf gelukkige winnaars bekend. Dat gebeurt live via de Van der Borden Facebookpagina." Daarnaast profi teren nieuwe klanten die via vesti ging Heiloo in de maanden mei, juni en juli opdracht geven tot verkoop of aankoop van 20% jubileumkor ting op de courtage. Altijd bereikbaar Van der Borden Makelaardij is een full service-kantoor, gespecialiseerd in woning- en bedrijfsmakelaardij, VVE-Management en vastgoedbe- heer. Inmiddels is het kantoor in Heiloo met vier man sterk niet meer weg te denken uit Heiloo. Pieter van der Borden (junior), Jan Kaandorp, Wesley van Oosten en JanJaap van HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer in Heiloo geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand maart zijn gegeven aan Stichting Vrienden van Horizon in Spierdijk, Dagbehandeling 'Huis in de Wijk', locatie De Houtduif in Alkmaar, Stichting GetOn en G-tak sv Koedijk. Ook Koersbalvereniging Het Trefpunt ontving een van de opkikkers. De dertien deelnemers van de Koersbalvereniging (tussen de zestig en vijfennegentig jaar) waren dolenthousiast dat zij de opkikker ontvingen van Keer op Keer. Zij stuurden ons de spelregels. In de zaal ligt een mat van acht meter lang en twee meter breed. Vervolgens zijn er vier zwarte en vier bruine ballen. Twee perso nen hebben zwarte en twee per sonen bruine ballen. Er is ook een klein wit balletje, de zogenoemde JACK. De eerste persoon met zwarte bal gooit het witte balletje (JACK). Komt deze over de witte lijn van de mat, dan verdient hij daar mee een punt. Komt het witte balle tje niet over de genoemde witte lijn, dan wordt het in het midden van de mat gelegd. Nu mag zwart voor het eerst met de zwarte bal gooien en proberen zo dicht mogelijk bij JACK te komen. Hierna mag bruin en pro beert hetzelfde te doen. Wanneer alle ballen om en om geworpen zijn, wordt er gekeken welke ballen het dichtst bij JACK liggen. Hierna volgt een puntentelling. Alle punten wor den genoteerd. Aan het eind van het seizoen wordt gekeken wie het der Borden zijn de cliënten graag van dienst. Vastgoedadviseur Jan Kaandorp: "De brede expertise van het personeel zorgt ervoor dat we op elke vraag een antwoord hebben. Ook onze prima bereikbaarheid en service maakt ons bedrijf krachtig. Wij werken zes dagen in de week en hebben geen negen-tot-vijf-mentali teit. Daarnaast kunnen klanten ons 24/7 bellen, we zijn nooit 'niet thuis'. De aandacht voor de klant staat bij ons bovenaan." Verder anticipeert het bedrijf goed op de steeds veranderende huizenmarkt. "Wij hebben op dit moment veel bezichtigingen en dat managen we uitstekend. Ook op het gebied van technologie gaan we met de tijd mee. Zo zijn we opti maal zichtbaar op www.vanderbor- denborden.nl en op verschillende social mediakanalen, onder andere Facebook, Twitter en YouTube." meeste aantal punten heeft. De win naar krijgt de beker. Heeft u ook zin om mee te spelen? Er wordt elke vrijdag gespeeld tussen 10.00 en 12.00 uur. De contributie bedraagt 28 euro per seizoen. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het for mulier van Keer op Keer downloa den via www.stichtingxopx.word- press.com of ophalen in de winkel aan Industrieterrein Oosterzij 17 in Heiloo (hoek Nijverheidsweg). Openingstijden: dinsdag, donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Telefoon: 072- 5325962. HEILOO - Nadat in de Uitkijkpost van 15 maart een artikel over de verloren schoudertas heeft gestaan, kwamen er vele meele vende reacties. Echter degene die de schoudertas van de grond heeft opgeraapt en zich de tas heeft toegeëigend, heeft zich niet gemeld. Ik zou zeggen, neem die 150 euro uit de portemonnee en geef de schoudertas met overige inhoud (voor ons zeer belangrijk) af op het gemeentehuis, aan een agent, of bel mij. En ga dan ver der met je leven, maar dan als een eerlijk persoon. Bert Steenhuisen, hgfsteen@x4ll.nl Van der Borden kijkt terug op een rijke geschiedenis. Het hoofdkan toor in Alkmaar is in 1933 door Pieter van der Borden senior in de Steynstraat opgericht en heeft inmiddels vier vestigingen. De makelaardij werd later overgeno men door zijn twee zonen Siem en Jan. Jan van der Borden opende in 1997 een tweede vestiging op de huidige locatie in Heiloo aan de Kennemerstraatweg. Pieter van der Borden (junior) heeft al heel wat jaren geleden de make laardij overgenomen van zijn vader Jan. Zijn zoon JanJaap van der Borden - tevens de vierde generatie - is eveneens werkzaam binnen de makelaardij. De totale Van der Borden-groep bestaat uit achtentwintig medewerkers. HEILOO - Men klaagt dat er zo weinig vogels zijn! In Akersloot, Castricum, Heiloo en omgeving verdwijnen er veel bomen, door dat ze gekapt worden. Ze leveren gevaar op, omdat ze oud zijn, wordt er gezegd. Sommige zijn inderdaad ziek, maar niet alle maal en die hadden dus gewoon gesnoeid kunnen worden. Nu verliezen de vogels hun slaap- en nestelplaatsen. Er worden wel bomen terug geplant, maar die zijn nog klein en het duurt jaren voor dat die weer veel vogels kunnen herbergen. Ook klaagt men dat de luchtkwaliteit achteruit gaat, maar men beseft misschien niet, dat de bomen die aan ons geven. Besef, dat een boom een huis is voor vogels, ons zuurstof geeft en de lucht zuivert. Verstik jezelf en de vogels niet door vernieling van bomen. Een ander punt is plastic. Fijn, dat de overheid heeft besloten dat we tien cent moeten betalen voor een plastic zakje. Ter compensatie zijn nu veel meer groenten, fruit en andere zaken in plastic verpakt. Kan dit anders? Volgens mij wel. Gewoon alles weer los verkopen en plastic fles sen vervangen door glazen flessen, waarop statiegeld staat. Dat is niet alleen voor onze generatie, maar ook voor onze kinderen en klein kinderen belangrijk. Nelly 'Patchouli' Munter V.l.n.r.: Pieter van der Borden (junior), JanJaap van der Borden, Wesley van Oosten en Jan Kaandorp. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5