HSV overtuigend kampioen in de 3de klasse Ferry Karssen herpakt zich met ritwinst Zhong Hua Wushu in de prijzen op NK Wushu Foresters JO-9 op VTT toernooi derde van Nederland Red jezelf-brevet zwembad Loos sport 15 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO In de twintigste minuut ging Max alleen op de keeper af, maar schoot via de paal voorlangs. Vijf minuten later redde Bryan de Lange met zijn lichaam een doelkans van M. Dennis Houtenbos schoot een vrije trap van twintig meter hard in de muur en de linksachter van de geel/zwarten kreeg binnen tien minuten twee gele KORTOM Laatste darttoernooi Oosthonk Klaverjasdrive SpM 19 APRIL 2017 HEILOO - Zoals u ook op de voorpagina van deze Uitkijkpost kunt lezen, werd HSV 1 maandag kampioen in de 3e klasse. Een terugblik van de wedstrijd. Het 'sfeerteam' van HSV had voor de wedstrijd het Meervogels-veld voorzien van spandoeken en vlag gen en vlak voor de aftrap werden rood/gele rookgordijnen opgela ten achter het Meervogels-doel. Na een aftasten tijdens de eerste tien minuten - waarin Meervogels dank zij het windvoordeel drie corners kreeg maar daar geen resultaat uit haalden - sloeg HSV in de twaalfde minuut toe toen Max Dekker een voorzet gaf die door Ruben Bugter heel beheerst werd afgerond: 0-1. HSV bleef sterker en een vrije trap van Lennard Nobbe belandde in een keer in het doel, maar de goal werd niet toegekend vanwege buiten spel?! HEILOO - Het bij Dorssports in Heiloo trainende team van Zhong Hua Wushu heeft zater dag 7 april een succesvol Nederlands Kampioenschap ach ter de rug. In totaal werden elf medailles in verschillende dis ciplines en leeftijdscategorieën binnengehaald. Xinmei Reutelingsperger, geselec teerd voor het Nederlandse Wushu Team, haalde tweemaal goud: met haar prachtige zwaardvorm (jian shu) en haar vuistvorm (bagua zhang). De speervorm (qiang shu) van Xinmei was goed voor een bronzen plak. Bij de jeugd haalde Serena Tichelaar het zilver binnen met haar zwaardvorm (jian shu). Voor Janno van der Eem was er ook tweemaal goud: voor taiji waaier en zijn wapenvorm (lin jiao dao). Ook behaalde hij een zilveren medaille met zijn vuistvorm (bagua zhang). kaarten, wat voor hem uitsluiting betekende. HSV werd alsmaar ster ker en in de vierenveertigste minuut gaf Rick Houtenbos een goede pass op Tom Hafkamp, die direct voor zette waarna Max in twee keer het net deed bollen: 0- 2. Na de rust werden de rood/gelen alsmaar sterker, maar het in grote getale aanwezige publiek moest tot de zesenzeventigste minuut wach ten op het genadeschot. Ruben bediende uit een corner Steef Kaandorp die hard op doel schoot, maar Bram Karels veranderde de bal zodanig van richting dat deze doel trof: 0-3. In de negenenzeven tigste minuut schoot Steef zelf vanaf de rand van de zestien meter de bal hard in de goal. Dit was tevens de eindstand: 0- 4. Kampioensschaal en feest Na het laatste eindsignaal over handigde burgemeester Hans Romeijn een kampioensschaal aan de spelers van HSV 1 en dhr. F. Thoolen van de KNVB reikte medailles uit aan de verse kampi oenen. Een rit door Heiloo met een 'platte kar' volgde waarna de man nen werden opgewacht door een grote groep supporters. In de kantine - waar overigens de Bij taiji waaier haalden Paula Bos en Cassandra Bertels een zilveren medaille en wist Marc Bertels de bronzen medaille veilig te stellen. Ook Peter Bouwman haalde in zijn eerste grote kampioenschap een bronzen medaille met zijn vuist- vorm (cha quan). In het sterke deelnemersveld grepen Sophie Bouwman, Sterre Kalter en Maarten Hulsbosch net naast een podium plaats. Het team - onder leiding van meester Wenhua Zheng en aange moedigd door familie en vrienden - kijkt terug op een gezellige en succesvolle dag. Zhong Hua Wushu gaat zich nu bij Dorssports in Heiloo voorbereiden op het volgende kam pioenschap dat op 14 mei in Hoorn gaat plaatsvinden. Ook dan zet het team weer zijn beste beentje voor. Voor meer informatie en beeld materiaal over Zhong Hua Wushu kunt u kijken op www.zhonghu- awushu.nl. wedstrijd en het feest live te vol gen was via Videocrowd (een pro ject van de Uitkijkpost) - stond DJ Bodhi garant voor een fantastische sfeer. Het werd 'vet' gezellig in de HSV-kantine.! Alle vrijwilligers die aan het feest hebben bijgedragen worden ontzettend bedankt voor het maken van een onvergetelijk kampoensfeest! HEILOO - Wijkvereniging Oosthonk in Heiloo organiseert zaterdag 22 april het laatste dart- toernooi van dit seizoen. Het 601- toernooi gaat de beslissing bren gen wie het dit seizoen het beste heeft gedaan. Zowel bij de dames als de heren is de strijd om plek een nog niet beslist. Natuurlijk zijn er ook mooie dagprijzen en dat alles in de spreekwoordelijke gezellige sfeer van het Oosthonk. Deelname kost 5 euro en de deuren gaan om 19.00 uur open. Het toernooi begint om 20.00 uur. Lokaal is te vinden aan de Oostkanter 14 in Heiloo. Meer info is te vinden op www.oosthonk.nl. HEILOO - EHK organiseert maan dag 24 april haar maandelijkse Klaverjasdrive. Ook is er een verloting met mooie prijzen. U bent allen, het liefst met partner, welkom op Locatie Cultureel centrum 'De Strandwal' naast de Kapel op het GGZ-terrein. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, of komt u voor de eerste keer, meld dit even bij één van de bestuursleden. EHK kan hiermee dan rekening houden! De zaal is open vanaf 19.00 uur. De klaverjasdrive duurt van 19.30 uur tot ongeveer 11.00 uur. Bel voor inlichtingen met Gerda via 072-5123271 of bel Ria via 072-5339345. AKERSLOOT - Alkmaarder Ferry Karssen won donder dagavond de wekelijkse wed strijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbik ecup in Akersloot. Nadat hij vorige week niet in goede doen was en zelfs moest uit stappen, was Ferry Karssen ditmaal niet te houden.. Solerend van het begin tot het eind kon Karssen na afloop de felicitaties in ontvangst nemen. Bijzonder spannend was het daarentegen om de plaatsen twee, drie en vier tussen respectievelijk Wilfred Knegt (Uitgeest), de man uit Heiloo Marcel Hink en Alkmaarder Henk Louwe. Wilfred Knegt verzekerde zich al in een redelijk vroeg stadium van een veilige tweede plek. Marcel Hink leek af te stevenen naar de laagste trede van het podium, ware het niet dat Henk Louwe het op zijn heupen kreeg, bloed rook en Marcel Hink in de smiezen kreeg. Zwaar in HEILOO - De Foresters JO9 pakte een knappe derde plaats op het Nederlands Kampioenschap op de velden van FC Castricum. de achtervolging op Hink, met suc ces in aantocht, bemerkte Louwe dat hij zijn horloge had verloren. Geen man overboord had ieder een gedacht, eerst de klus afmaken. Nog steeds in volle concentratie en volle bak had Louwe zijn uurwerk gespot. Daarna volgde een niet te geloven actie. Henk Louwe pakte zijn klok niet rijdende voort van de grond. Nee, Louwe stapte af en pakte het op om zijn weg te ver volgen. Logisch gevolg: de inhaal- poging was mislukt. Waarschijnlijk moet Henk Louwe gedacht hebben, dat het verschil tussen de opbrengst van de plaatsen drie en vier niet zo groot was als de waarde van zijn 'klokkie'. Uitslagen: 1. Ferry Karssen, Alkmaar. 2. Wilfred Knegt, Uitgeest. 3. Marcel Hink, Heiloo. 4. Henk Louwe, Alkmaar. 5. Henk Jan Verdonk senior, Egmond aan den Hoef. De Foresters verloor in de halve finale van de latere winnnaar LSC 1890 uit Sneek, maar pakte toch het brons binnen het deelnemersveld van tweeëndertig teams. Zhong Hua Wushu team met meester Wenhua Zheng. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13