Red jezelf-brevet zwembad Loos Nieuwe hoofdsponsor voor Cross Triathlon Akersloot CAS-RC ladies versus DUKES ladies SPORT D-Jeugd Meervogels '60 blij met nieuwe sponsors Jeugdspelers CasRC geselecteerd voor Nederland onder 17 15 UITKIJKPOST 19 APRIL 2017 AKERSLOOT - De D-Jeugd van de handbalvereniging Meervogels '60 uit Akersloot is goed bezig. De groep, bestaande uit D1- en D2-jeugd, traint momenteel maar liefst drie keer per week zeer fana tiek tijdens de teamtraining en de keepers hebben daarnaast een spe ciale keeperstraining. Verder neemt een groot aantal meisjes deel aan de regionale handbalschool. Dat uit zich niet alleen in mooi com binatiespel tijdens de wedstrijden maar nu zien ze er ook nog piekfijn uit. Dankzij de drie sponsors met een groot handbalhart - te weten: Nissei softijsmachines, Bouwbedrijf Martens de Boer en Duyvestijn IT Consultancy - kunnen de teams zich voor, tijdens en na de wedstrijden prachtig laten zien in hun nieuwe sweaters. Wilt u graag eens zien hoe mooi deze meiden handballen en hoe prachtig ze er nu uitzien? U bent natuurlijk van harte welkom om eens een wedstrijd te komen kijken. Kijk voor het programma op meervogels60.nl. AKERSLOOT - De Cross Triathlon Akersloot - gehouden op 25 juni - is snel op weg een regionaal sportief evenement van formaat te worden. Jako Langeveld, eigenaar van OIT Technisch Installatie Bureau uit Castricum en fervent duursporter - is sinds dit jaar de trotse hoofd sponsor van de triathlon. Het eve nement heeft daarom vanaf nu de 'OIT-Cross Triathlon Akersloot'. Hans Schoolderman, organisator van de triathlon: "Wij zijn zeer blij dat OIT voor een periode van vijf jaar de triathlon in Akersloot wil ondersteunen. We kunnen hiermee de triathlon verder uitbouwen." Eerder dit jaar kreeg de organi satie met een grote tegenslag te maken. Gerard Struijf, één van de mede-initiatiefnemers overleed in februari door een noodlottig onge val. Hans Schoolderman: "Gerard was betrokken bij vele verenigin gen in Akersloot. Hij stond aan de basis van de triathlon in Akersloot en zwom daarnaast in een trio-team zelf mee. Deze editie zal mede in herinnering aan Gerard worden georganiseerd." 25 juni De triathlon wordt dit jaar gehou den op zondag 25 juni. Deelnemers aan deze leuke uitdaging gaan vijf honderd meter zwemmen in het Alkmaardermeer, vijfeneenhalve kilometer hardlopen door histori sche polders en vijftien kilometer crossen op een mountainbike over een afwisselend en technisch par cours zoals weilanden, noodbrug gen en veestallen. Inschrijven kan online via www.ntbinschrijven.nl. Meer infor matie over de OIT-Cross Triathlon Akersloot is te vinden op www.triathlonakersloot.nl. Meer informatie over de OIT-Cross Triathlon Akersloot is verkrijg baar via Hans Schoolderman via 06-51190860 of via hans.schoolderman@outlook.com. CASTRICUM - Na een jaar inten sief trainen met een grote groep getalenteerde rugbyspelers van onder zeventien jaar zijn vier jeugdspelers van CasRC geselec teerd voor Nederland onder 17. Dit zijn Dale Zonneveld, Daily Limmen, Dirk Wierenga en Jort Doornenbal. Zij hebben reeds vele jeugdspelers van de Castricumse rugbyclub voor zien gaan in de weg naar het Nederlands Team. De jon gens spelen op 22 april een oefenin terland in Amsterdam tegen Wales. Deze wedstrijd is en mooi begin van de voorbereiding op het EK van 2018. Namens CasRC wensen wij de jongens veel succes. Een van de twee groepen met afzwemkinderen. Aangeleverde foto CASTRICUM - Eindelijk weer eens een thuiswedstrijd voor de dames van CAS-RC. Met mooi weer werd the Dukes uit Den Bosch ontvangen en met mooi rugby vernederd in een neder laag van 133 tegen 5. Vanaf het eerste balcontact liet CAS-RC er geen twijfel over bestaan wat de bedoeling was: met alle ziel en zaligheid de tegen stander bestrijden en de wedstrijd winnen. Het luidde een ware sco ringsdrift in bij de Duinranders. Door goed rugby, snelle balhande ling, prachtige bewegingen in de driekwartlijn en hartstochtelijk pressie geven met de voorwaart- sen liep het Castricumse team uit door bijna elke drie minuten te scoren. Hiske Blom produceerde elf try's voor haar team, Sophie Touber vier try's Mirian v.d. Veen twee try's en veertien conversies trys, Martine Mooy, Laura Stockx en Femke Brink produceerden een try en zusje Lotte twee try's. De Bosschenaren mochten één keer scoren en poetsten daardoor hun hatelijke nul weg. Dat de stand mocht uitlopen tot 133-5 was omdat de CAS-Ladies tot het laatste fluit signaal keihard bleven werken. Er volgen nu twee weken rust om op zondag 23-4 in een thuiswed strijd Waterland uit Purmerend te verslaan. Dat is heel andere 'koek' want deze speelsters uit de ere-klas- se zijn gebrand op handhaving in de hoogste klasse van het damesrugby. Een zeperd bij Castricum staat niet op hun verlanglijstje. Bent u geïnteresseerd in het dames-rugby, kom dan vrijblijvend naar de trainingsavonden. Dinsdag en vrijdag start de training om 19.30 uur. Voor verdere informatie zie de website van CAS-RC in Castricum: www3.casrc.nl. Op de foto snelt Hiske Blom naar de try-lijn voor een van haar vele try's. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdagmorgen 5 april was het vroeg in de och tend heel druk bij zwembad Loos. Ruim vijftig kinderen stonden in hun T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kun nen redden. Al deze kinderen gingen dan ook trots met hun 'Red jezelf'-brevet naar huis. De geslaagden zijn Femke Rotteveel, Lois van Krieken, Fenna Bijvoet, Jasmijn Melis, Lotte van Cronenberg, Florence van Ginkel, Noor Meij, Lieve Kesselaar, Jasper Horsting, Diego de Vrijer, Sven de Jong, Matthijs lehman, Sylvia Dirkson, Lisa Molenkamp, Tessa van Aldijk, Fabian Verbeek, Pip Kooijman, Doris Brienesse, Colin Kemp, Mattanja Vogelpoel, Jelka Meijer, Fenne Hollenberg, Milena Wijn, Loïs Pater, Anthonie Dorenbos, Dean Mizee, Thirza Smal, Marijn Ton, Huub Stroes, Tijn van der Bend, Floris Bourgonje, Kees van Schagen, Jelle Hes, Gijs Velzeboer, Ilse Lammers, Matthijs Ligthart, Jip de Laleijne, Bruno Erdtsiek, Loes Grapendaal, Ahmed Soubaneh, Yme Hoogeveen, Imke Schlaman, Mohamed Nomaan Mohamed, Liz van Veen, Isabel van And el, Choezom Nger, Shag Tsang, Pien Wolterbeek, Liza Molenaar, Levi Dekker, Saar Schermer, Ilaf Al-Rikabi en Bas Lawant. Het D-jeugdteam Aangeleverde foto V.l.n.r.: Jort Doornenbal, Dirk Wierenga, Daily Limmen en Dale Zonneveld. Aangeleverde foto Hans Schoolderman (l) en Jako Langeveld. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15