APK Service Heiloo Victor Posch en Helen Botman in de Cultuurkoepel Heiloo Onderhoud artistieke beelden in de openbare ruimte jïutbée* BEDRIJF BELICHT 5 B ezorger worden Nu ook dé wassalon voor uw auto KORTOM Nivon Heiloo op de vrijmarkt DOKTERSDIE N S T E N Praktijk E. Gianotten is GESLOTEN van 24 tot en met 28 april Dr. Ruurda neemt waar tel. 072-5333080 van deze krant? UITKIJKPOST 19 APRIL 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Chiel Keet en Anoukh Stins. Foto: Peter Bijkerk De Hoefsmid 26, 1851 PZ, Heiloo. www.apkserviceheiloo.nl. E-mail: info@apkserviceheiloo.nl. Telefoon: 072-7370199. Openingstijden garage: ma. t/m vr. 8.30 - 17.30 uur. Za. 9.00-13.00 uur. Autosalon op afspraak: di. t/m vr. en za.-ochtend. HEILOO - De allround garage APK Service Heiloo is sinds 1 januari 2013 op bedrijventerrein De Oude Werf gevestigd. Eigenaar Chiel Keet werkte jaren als gediplomeerd automonteur en besloot in het geheel gemoderniseerde pand zijn passie en kennis voort te zetten. Zijn vrouw Anoukh Stins is vanaf het begin betrokken bij de visie van het bedrijf en runt sinds de zomer van 2016 de Auto(was)salon in hetzelfde pand. Meer dan APK "Anders dan de naam misschien doet vermoeden doen wij veel meer dan alleen de APK keuring," aldus Chiel Keet, "Wij zijn een no-nonsense garagebedrijf en bieden alles wat een auto qua onderhoud en reparatie nodig heeft." U kunt met alle automerken bij het bedrijf terecht. Na een reparatie of beurt is het ook fijn om de auto te laten wassen in de Autosalon. Uiteraard kunt u ook alleen van die service gebruikmaken. Autosalon Heiloo De Autosalon levert sinds de zomer van vorig jaar puur handmatig was- en poetswerk. Anoukh vertelt: "Bij een geautomatiseerde wasstraat is er, door de ronddraaiende borstels en zand op de auto, altijd een risico van krassen in de lak en de wielen worden nooit goed schoon. Wij doen alles met de hand en besteden daardoor uitgebreid aandacht aan de complete reiniging." Door deze aanpak is uw auto, of het nu een personenauto betreft of een bedrijfswagen, in goede han den. Ideaal voor diegene die niet zelf in staat is een auto te wassen of voor wie tijd wil besparen. Anoukh: "Het is ook beter voor het milieu om niet op straat je auto te wassen aangezien het vervuilde afvalwater direct in het riool komt. Bij ons wordt dit water apart afgevoerd." Voor particulieren die niet goed in staat zijn om zelf naar de locatie te komen, kan de auto in overleg worden opgehaald en weer schoon afgeleverd. Deze service wordt overigens ook aan bedrijven geboden. Binnen Heiloo zijn daar geen extra kosten aan verbonden. Maatwerk vanaf 15 euro Een basis-wasbeurt kost 15 euro en voor 5 euro meer wordt de binnenkant van uw auto (uit)gezogen. Verschillende bedrijven laten hun wagenpark al bij de Autosalon reinigen en als particuliere autobezitter is ook van alles mogelijk: van het showroomklaar maken, waarbij het totale in- en exterieur gereinigd wordt, tot aan polijsten en in de was zetten. Ook krassen kunnen, indien ze niet te diep zijn, door polijsten worden weggewerkt. Geconstateerde krassen die te diep zijn, of kleine deukjes, kan een extern professioneel bedrijf ter plekke herstellen. Opleidingsplek In de garage werken drie 1ste monteurs. Daarnaast is APK Service Heiloo een leerbedrijf dat kennis en kwaliteit wil doorgeven aan jonge stagiaires. Anoukh heeft een achtergrond in jeugd-en-jongerenwerk en wil bewust in de Autosalon plaats creëren voor jongeren met bijvoorbeeld een Wajong uitkering. Anoukh: "Wij willen graag mensen een kans geven die niet meer deel uitmaken van het arbeidsproces. Wat je achtergrond of beperking ook is, iedereen kan iets en het is fijn om te zien dat iemand hier weer meer zin en vertrouwen kan opbouwen." Zuinig op uw auto Bij APK Service Heiloo heeft u één aanspreekpunt voor de zorg voor uw auto, van onderhoud, reparatie en APK tot wassen in de Autosalon en meer. U bent zuinig op uw auto en dat zijn ze bij APK Service Heiloo ook. Chiel en Anoukh en hun team staan voor goed klantencontact en openheid in prijzen en moge lijkheden. Kijk op de website voor meer informatie of kom vrijblijvend langs om kennis te maken. Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - Op zondag 23 april vindt in de Cultuurkoepel Heiloo een bijzonder dubbelcon cert plaats onder de titel 'Als ik de zee maar zie'. Deze voorstelling gaat over het verlangen naar het onbekende en het najagen van dromen: een ver haal over een oude visser en een danseres. Muziek, dans, verhalen en gedichten met een ode aan de zee. Voor de pauze brengt Fleur Jagt samen met saxofonist/pianist Victor Posch een multidisciplinaire voor stelling met een bijzondere mix van zang, dans, verhalen en saxofoon. Na de pauze gaat de voorstelling verder met Helen Botman en Peter van Vleuten. Fleur Jagt Fleur Jagt was onder andere te zien in Mout De Zware Jongens en The Producers in Nederland en België. Verder trad ze twee jaar op in de musical 'Chicago' in verschil lende grote theaters in Stuttgart, Berlijn en München. Ze danste bij Diana Ross, trad op in verschil lende tv-shows in Nederland en België (onder andere in 'Koefnoen' en bij 'Pauw') en in grote mode- en dansshows in heel Europa. In het theaterseizoen 2016/2017 speelt ze een hoofdrol in de musical 'A Chorus Line' in alle grote theaters in Nederland. Victor Posch Victor Posch is saxofonist, com ponist en tekstschrijver. Hij speelde in een aantal theaterprogramma's, had zijn eigen solovoorstelling 'Van de Straat', won de Rabo Cultuurprijs Muziek Theater 2010, was veel vuldig te zien in tv-programma's, schreef een lied voor Amnesty International en speelde als free lance saxofonist duizenden malen in grote zalen en dampende kroegen in binnen- en buitenland. In septem ber 2016 presenteerde hij zijn derde cd 'Klein'. Helen Botman en Peter van Vleuten Helen Botman behoeft bij de lief hebbers nauwelijks meer introduc tie. Al jaren weet zij te overtuigen, te boeien en te betoveren met haar eigenzinnige mix van fado, chanson, pop en jazz. Met passie, emotie en spelplezier voeren zangeres Helen Botman en Peter van Vleuten je mee in magische muzikale avonturen. De opbrengst van dit concert gaat naar het 'Willibrordus Draait Door-festival', dat op 15, 16 en 17 september weer plaatsvindt op het Landgoed Willibrordus, in en rond de Cultuurkoepel. Kaarten a 15 euro (inclusief pauzedrankje) zijn online verkrijgbaar op www. cultuurkoepelheiloo.nl of in het VVV- kantoor (De Verhalenkamer) op het Landgoed Willibrordus. V.l.n.r.: Victor Posch, Fleur Jagt, Peter van Vleuten en Helen Botman. Foto: Jessica Heetebrij HEILOO - Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben besloten het onderhoud van artistieke beelden in de open bare ruimte in handen te geven van een gespecialiseerd bedrijf. Daarnaast wil het college het gestolen beeld Pandor bij theater De Beun vervangen. Verder wil het college 3D-scans laten maken van alle buitenkunstwerken zodat her stel beter mogelijk is en beveiliging invoeren. Dit is te lezen in een voor stel aan de gemeenteraad die hier over op 12 juni een besluit neemt. Het college kiest voor jaar lijks onderhoud door Binder Art Services. Dit bedrijf is gespeciali seerd in het onderhoud van beelden in de openbare ruimte. Binder heeft geconstateerd dat meerdere beel den aan groot onderhoud toe zijn en dat regelmatig onderhoud van de beelden goed is. Wethouder Elly Beens: "De beelden dragen bij aan een inspirerende woon- en leefom geving. We willen de kwaliteit en duurzaamheid van deze kunstwer ken waarborgen. Daarom kiezen we deze vorm van onderhoud." De eerste onderhoudswerkzaamheden gaan nog dit voorjaar van start. Pandor Het beeld Pandor, in 1986 ontwor pen door kunstenares Tineke Bot, is begin dit jaar gestolen. Het beeld was in opdracht van de gemeente speciaal voor Theater De Beun gemaakt. Volgens de gemeente Heiloo missen bezoekers het beeld ook, zo hebben ze aangegeven bij de gemeente. Daarom stelt het college de raad voor om het beeld opnieuw te laten maken door de kunstenares en hiervoor geld uit te trekken. Door deze gebeurtenis en het inci dent waarbij het beeld 'Geitje' bij de school De Kring van de sokkel werd gehaald, wil het college bevei- liging invoeren voor de buitenkunst. Verder stelt het college de raad voor om 3D-scans te maken van de beel den. Dat maakt het gemakkelijker om het werk te herstellen als er in de toekomst schade optreedt. Voor deze beide zaken wordt de raad om budget gevraagd. HEILOO - Vanwege het stoppen per 1 juni van onze creativiteit houden wij op Koningsdag 'uit verkoop' van onze overgebleven creativiteit- en geologiemateriaal, maar ook serviesgoed zoals kop en schotels en glazen zijn ver krijgbaar. Kom kijken of er nog iets voor u bij is. Dat is de oproep van Nivon Heiloo. Nivon Heiloo hanteren kleine uitverkoop-prijs jes. De uitverkoop vindt plaats op donderdag 27 april van 9.30 uur tot 15.00 uur in de voormalige Hofdijkschool aan Mariënstein 178A in Heiloo. Mail voor inlich tingen naar info@nivonheiloo.nl en/of bel 072-5333127. www.ultkljkpost.nl 0226 33331 1 RQ ID I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5