4 Heiloo contact I Voor €5,- per maand brengt u zieke kinderen en hun ouders dicht bij elkaar. Word nu donateur van het Ronald McDonald Kinderfonds. 11 Ga naar kinderfondsknuffels.nl HEILÓÖflr Gewijzigde openingstijden Geen ontvangen? kijk ook op www.uitkijkpost.nl ga naar: www.uitkijkpost.nl/klacht Hier vind u een lijst van adressen waar u de Uitkijkpost kan ophalen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. Bezwaar maken Vragen om schorsing Raad en (raads)- commissies Mededeling Raadslid in beeld Ellen Las van Bennekom raadslid voor de VVD 1. Wie ben je in 5 tot 10 steekwoorden? 2. Wat wil Je voor Heiloo bereiken? 3. Hoe wil je dat realiseren? 4. Heb je een mooi voorbeeld van een resultaat dat jouw fractie heeft bereikt? 5. Wat wil je verder nog delen met de inwoners van Heiloo? UITKIJKPOST 3 MEI 2017 Ronald McDonaid Kinderfonds GEMEENTE GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/m ui 08.ü0-12.30uur BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Op vrijdag 5 mei zijn het gemeentehuis en de afvalbrengplaats de hele dag gesloten. Op zaterdag 6 mei is de afvalbrengplaats ook gesloten. Wijziging legen rolemmers De grijze rolemmers van vrijdag 5 mei worden geleegd op donderdag 4 mei. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende wer king. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoed eisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u grif fierecht. Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad vergadert maandag 8 mei om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. U bent van harte welkom. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Bekrachtiging geheimhouding n.a.v. B en W-besluit van 6 april 2017, over de nota Actualisatie Grondexploitaties 2016 - Tekstuele wijziging Controleverordening gemeente Heiloo 2017 - Tekstuele wijziging Verordening tot wijziging van Huisvestingsverordening Heiloo - Beleidsnotitie historisch waardevolle groenstructuren - Accountantscontrole jaarstukken 2016 rechtmatigheid Sociaal Domein - Voortzetting regionale samenwerking Noord-Holland Noord en Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord - Kadernota Zandzoom Meer informatie De stukken staan op www.heiloo.nl/vergaderkalender. De stukken liggen tot en met dinsdag 9 mei ter inzage bij de informatiebalie in de hal van het gemeentehuis en in de openbare Bibliotheek. Bevoegdhedenregeling De burgemeester en het college van Heiloo hebben op 20 december 2016 de 'Bevoegdhedenregeling colleges en burgemees ters Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo 2017' vastgesteld. De bevoegdhedenregeling treedt in werking met ingang van de dag na deze publicatie en werkt terug tot en met 1 januari 2017. Vanaf die datum is de Mandaatregeling Heiloo 2014 ingetrokken, met uitzondering van de verlening van bevoegd heden van de gemeenteraad van Heiloo aan de colleges van de gemeenten Bergen, Uitgeest en Castricum en met uitzondering van de verlening van bevoegdheden aan (bestuurs)organen van andere gemeenten of personen, organisaties en instellingen buiten de Werkorganisatie BUCH. De Bevoegdhedenregeling colleges en burge meesters Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo 2017 ligt ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van team Juridische Zaken, telefoonnummer 072 535 66 66. Spontaan, doorpakken, eerlijk, optimistisch, snel van begrip en ook en beetje eigenwijs. Heiloo moet een modern dorp zijn met zoveel mogelijk voorzieningen. Een fijn dorp om in te wonen voor iedereen, jong en oud met mooie huizen in verschillende prijsklassen en een goede infrastructuur. De grote hoeveelheid voorzieningen die ons dorp rijk is daar hangt ook een prijskaartje aan. In de afgelopen jaren moest er flink bezuinigd worden zeker in het sociaal domein. Door onder andere de verenigingen mee te laten denken over oplossingen en de verantwoordelijkheid ook zoveel mogelijk aan de vereniging zelf te geven is dat wel gelukt. Laat inwoners zelf meedenken over hoe dingen kunnen verande ren. Alléén van boven af bezuinigingen of ver andering van beleid opleggen gaat niet werken. Inwoners moeten zelf medeverantwoordelijk worden gesteld, dan bereik je de beste resulta ten op elk gebied. Het meest trots ben ik nog steeds op de motie van mijn hand die ervoor heeft gezorgd dat zwembad 't Baafje open is gebleven. Er was eigenlijk al min of meer besloten dat het geslo ten zou worden maar door deze motie heb ik mijn mede raadsleden kunnen overtuigen het nog een kans te geven door de subsidie fors terug te schroeven en een exploitant 't Baafje te laten runnen. Het resultaat is bekend, 't Baafje draait als in de gloriejaren van de jaren 80 en 90. Ik doe mijn raadswerk na zeven jaar nog altijd met heel veel passie, plezier en enthousiasme. Inwoners weten me altijd te vinden. In een raadsvergadering vertegenwoordig ik altijd helder en ondubbelzinnig het standpunt van de VVD. Na mijn betoog zal je niet denken: "wat heeft ze nou eigenlijk gezegd?" Ik ga uit van drie uitgangspunten om dit werk te kun nen doen zoals het mijn inziens zou moeten: Openheid- eerlijkheid en realiteit www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11