Donatie aan 't Huis Lioba IPieter Dekker 1111 «r "Een goed en persoonlijk afscheid... mooie herinneringen die je verder helpen." -jS UITVAART Wanneer een dierbare overlijdt staat de wereld even stil Petra van der Meer 06-41739549 uitvaartannonu.nl Ongedwongen, puur en oprecht. Afscheid nemen op de manier zoals iemand was. Dat is Monuta Toebes. V A lirm *'3 Dé locatie voor een sfeervol samenzijn met familie en vrienden. Uitvaartverzorging Yvonne van Ophuizen Een persoonlijke uitvaart met stijl en respect U kunt mij dag en nacht bereiken 072-5055740 06-23582577 info@uitvaartverzorgingyvonne.nl www.uitvaartverzorgingyvonne.nl YAI^DE^ www. uicv33rTve-rz.3rgingdij1n.nl ER IS AL EEN UITVAART VANAF 3.080 HEILOO WWW.UITVAARTDEKKER.NL 8 072 - 512 26 14 REGIO - Gerwin Toebes van Monuta Toebes Uitvaart verzorging mocht 't Huis Lioba een cheque overhan digen van 2.000,- ten behoeve van de opleiding van vrijwilligers van 'tHuis Lioba in Egmond-Binnen. 't Huis Lioba is een warm en gastvrij huis waar ongenees lijk zieke mensen tijdelijk kunnen worden opgenomen om op adem te komen. Dezelfde periode biedt dan tevens lucht voor alle bij de mantelzorg betrokken gezins- en familiele den en vrienden. "Het is een prachtig initiatief als onderdeel van Hospice Alkmaar, op een aansprekende, rustige plek in een zijvleugel van het Sint Liobaklooster in Egmond Binnen waar het wordt omringd door bos- en duingebied", aldus Gerwin Toebes. "Dergelijke zeer waardevolle initiatieven kunnen rekenen op onze steun!" Monuta Toebes Uitvaartverzorging: 072 - 520 15 30 (24 uur per dag) en www.monutatoebes.nl. Telefoon: 072 - 520 15 30 (24 uur per dag, ook in het weekend) Monuta Toebes Uitvaartverzorging in Heiloo, Akersloot, De Egmonden e.o. www.monutatoebes.nl Ook als u niet of elders Monuta Toebes verzekerd bent. De steun bij Iedere uitvaart. Gerwin Toebes »i -1 Lm. i:l o ri I tvtniun v;i i I Wij kunnen verschillende arrangementen bieden. Van condoleance tot broodmaaltijd tot afscheidsceremonie. Neem vrijblijvend contact met ons op. kijk voor meer informatie op www.deburgerij-limmen.nl of bel naar 072 5055220. Over Yarden Onze ervaring leert ons dat een betekenisvolle manier van afscheid nemen helpt bij het rouwproces. Daarom ondersteunen en inspireren wij nabestaanden bij het af scheid nemen van hun dier baren. Afscheid waar u als nabestaande een persoonlij ke invulling aan geeft, in een passende omgeving. U denkt er misschien liever niet over na, maar ooit kan het gebeuren dat u afscheid moet nemen van een dierbare. En dan komt er veel op u af. In deze periode kunt u op mij rekenen. "Het verzorgen van een persoon lijke uitvaart die zorgt voor een blijvende herinnering waarmee u verder kunt, is mijn doel. Met respect, rust en inlevingsvermogen ben ik er voor u. Ik neem u alle zorg uit handen. Samen bereiden we een persoonlijk afscheid voor. Hierbij staan uw wensen als nabe staande en die van de overledene centraal. Of u nu een plechtig heid in de plaatselijke kerk wilt, een afscheid bij u thuis of het uitvaartcentrum bij u in de buurt. U kiest de locatie. Ook na de uitvaart kunt u op mij rekenen. Ik neem contact met u op om te praten over hoe het gaat. Ook om te kijken of ik u nog kan ondersteunen bij praktische zaken. Ik ben er voor u." Mijn naam is Jolanda de Boer, uitvaartverzorger van Yarden in Castricum e.o. Wilt u meer weten? U kunt ons telefonisch bereiken: Yarden Cluster West: 088 92 73 570, Jolanda de Boer: 06 46 597 583. Of kijkt u op www.yarden.nl/jolanda-de-boer 7mn UITVAARTVERZORGING UITVAARTVERZORGING Iedere uitvaart op maat Ongeacht waar u verzekerd of lid bent! Thuisopbaring of in een uitvaartcentrum naar keuze Mogelijkheid tot een kosteloze voorbespreking Transparant Bel ons voor een gratis voorbespreking of laatste-wensenmap. Of bezoek hiervoor onze website: Een goed verzorgde uitvaart hoeft niet duur te Dag en nacht bereikbaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 14