2Beach volleybalseizoen klaar voor de start Paulusschool en Visser 't Hooft door naar regiofinale Kantine TC Heiloo United krijgt nieuwe pachters SPORT 15 Waterscouting Victorie blij met nieuwe zwemvesten Estafette- en trimloop in Akersloot Biljartclub 't Treffertje (voorinschrijving geopend) UITKIJKPOST 3 MEI 2017 HEILOO - Gerrit Flens (midden) is voor de derde keer winnaar geworden van het algehele kampioenschap van biljartclub 't Treffertje. Op de foto links Ton Broersen en rechts Leo Goes, wedstrijdleiders bij 't Treffertje. Aangeleverde foto CASTRICUM - Na 2 maanden van voorbereiden kan het beach- volleybalseizoen van start. Tinka Janissen en Martin Mols hebben samen met een groot aantal vrijwilligers er weer voor gezorgd dat er in de maanden mei tot oktober kan worden gebeacht. Volleybal vereniging Croonen- burg heeft een speciale afdeling: 2beach. Deze afdeling draait in het beachseizoen op volle toeren. Het beachvolleybal begint met een clinic voor de jeugd van de basis school op 3 mei en daarna wordt er op 6 mei door jeugdleden gebattled. In de week van 8 mei gaan alle trai ningen van start op het complex van 2 beach. Opgeknapt terras Op de accommodatie aan de Zeeweg naast het AVC terrein ligt het complex van 2beach. Het ter ras is uitgebreid met een behoor lijk aantal vierkante meters en er zijn een aantal heaters aangeschaft. Martin Mols verwacht dat de spe lers dan na afloop onder gerieflijker omstandigheden nog even buiten kunnen zitten: "Voorgaande jaren was het vaak gezellig maar door de kou gingen mensen toch vroeg naar huis, nu kunnen ze nog een tijdje buiten zitten om na te praten over hun wedstrijd of training." Trainers voor alle groepen Het was ook dit jaar weer een hele puzzel om alle trainingsgroe- pen rond te krijgen. Tinka Janissen heeft zich met de indeling van de groepen en trainer bezig gehouden. Ze is verheugd over het resultaat: We hebben voor alle groepen goede trainers in huis. De deelnemers hebben allen de gelegenheid om de ene keer in de week te trainen en de andere keer in de week partijtjes te spelen." Tinka geeft aan dat er nog ruimte is in de diverse trainings groepen: "We gaan er van uit dat we ook dit beachseizoen weer groeien, vandaar dat we ruimte voor nieuwe deelnemers hebben gemaakt in de bestaande groepen." Voor mensen die (jong en oud) die belangstelling hebben om mee te doen zie: www.croonenburg.nl. V.l.n.r.: Casper, Lars, Daan, Steven, Lnca, Milan (achter Milan verscholen: Micha en Lnnk), Kees, Teun, Jnlian, coach: de opa van Tenn, Jelle en Marc. Foto: aangeleverd HEILOO/CASTRICUM - De jongens van groep 8 van de Panlnsschool in Heiloo spelen binnenkort in de regiofinale van het schoolvoetbalkampioen- schap. Om plaatsing in de regio finale te krijgen, moest het team hnn eerste wedstrijd spelen tegen de kampioen nit Egmond a/d Hoef: de St Jozefschool. Er werd heel goed samenge speeld en in de eerste helft vielen gelijk twee mooie doelpunten. In de tweede helft werd de voorsprong behouden. De tweede wedstrijd was tegen de Wissel uit Uitgeest. De wedstrijd was nog maar nauwelijks gestart of het eerste doelpunt werd al gescoord door Milan Koppes. De verdediging van De Wissel was hierdoor iets van slag, waardoor het tweede doelpunt met gemak werd gescoord. Daarna werd de wed strijd iets evenwichtiger, maar de Paulusschool had toch het betere spel en scoorde nog 3 doelpunten. Hiermee werden ze schoolvoetbal- kampioen van Heiloo, Akersloot, Limmen, Egmond en Uitgeest. Geweldig gedaan van de jongens. Ook de meiden van groep 8 van basisschool Visser 't Hooft uit Castricum zijn donderdagavond 20 april na een 12-2-o verwinning door naar de regionale finale van het schoolvoetbaltoernooi. Wat hebben ze een energie na drie dagen CITO- toets! Beide teams gaan op naar de vol gende ronde, die wordt gespeeld op 17 of 24 mei (definitieve datum en locatie nader te bepalen). HEILOO - Dankzij een mooie donatie van kringloopwinkel Keer op Keer en Dekker Watersport heeft waterscouting Victorie Heiloo nieuwe zwemvesten kunnen aan schaffen. De welpen gebruikten vorige week zondag de vesten tij dens het ouder/welp-zeilen op het Uitgeestermeer. AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klnb (AMAK) orga niseert op zondag 2 jnli de 12e estafette- en trimloop. De estafetteloop staat open voor iedereen. Teams van atletiekver enigingen, bedrijfsteams, gele genheidsteams, familieteams, alsook gemengde teams mogen meedoen. Individnele lopers knn- nen meedoen aan de trimloop. De voorinschrijving (alleen voor de estafetteloop) is inmiddels geopend. Voor de snelste estafetteteams per categorie zijn er prijzen beschik baar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5,4 km. Na aan komst van de vierde loper loopt het hele team gezamenlijk nog een extra ronde van 3,5 km. De finishtijd van de derde loper geldt vervolgens als de totaaltijd van het team. Het is ook mogelijk om als indivi duele loper mee te doen aan het eve nement. Deze lopers kunnen maxi maal zes keer een ronde van 3,5 km lopen. De start voor de teams is om 10.30 uur, voor de individuele lopers is dit 10.35 uur. Start en finishlocatie: handbalver eniging Meervogels (t.o.v Boschweg 26) in Akersloot. Kleed- en douche gelegenheid is aanwezig. Inschrijven (alleen voor de estafette) kan vooraf via www.amak.nu. De kosten zijn 16 euro per team en kunnen overge maakt worden op rekeningnummer NL02INGB0004106770 t.n.v. AMAK te Akersloot o.v.v. estafette. Op de dag van het evenement is inschrij ven aan de start ook mogelijk. De kosten blijven dan voor de estafette 16 euro en voor de trimloop 4 euro (inschrijven alleen op de dag zelf). Informatie via www.amak.nu of p.c.m.lansbergen@planet.nl. HEILOO - De insiders wisten het al even, maar nn is het ook contract- neel bevestigd: Lanra Hemmekam en Chantal Groot gaan vanaf 1 jnli de scepter zwaaien in de drnkbe- zochte kantine van tennisvereni ging TC Heiloo United. De nieuwe pachters zijn goede bekenden in de tenniswereld. Al jaren zijn ze actief lid van TC Heiloo United, zowel in de competitie als bij de organisatie van toernooien. Voor Laura en Chantal komt een droom uit. Ze kunnen hun horeca- ervaring en ondernemerschap gaan combineren met de bruisende ten- nisomgeving bij TCHU. De dames zitten vol met plannen en ideeën om de tennissers nog meer reden te geven naar het complex aan de Dors te komen. Het bestuur is erg blij dat ook in de toekomst een hartelijke ontvangst en een goede verzorgde kantine gegarandeerd zijn. De kan tine moet toch een plaats zijn waar spelers elkaar voor en na het tennis sen graag ontmoeten. Met de komst van Laura en Chantal komt straks een einde aan een tijdperk waarin Jos, Trees en Vivian samen met een aantal mede werkers iedere dag klaar stonden om de tennissers en de gasten op het tennispark te ontvangen met koffie, een hapje en een drankje. TC Heiloo United zal deze zomer nog feestelijk stilstaan bij de overdracht van de kantine. V.l.n.r.: Lanra Hemmekam, Chantal Groot (nienwe pachters), Onno Franken, Ton Verberne (namens bestnnr) en Ab van den Berg (namens selectiecommissie). Foto: aangeleverd De welpen zijn blij met de nienwe zwemvesten Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15