Bloemendagen in Limmen Galerie Leuring Zonneveld Bij aankoop van een designbril individuele upgrades of een Ray-Ban zonnebril op sterkte cadeau!* Kunsf, Aniiek Arf Deco 6 DE ZONNEBLOEM fxfro open ffjdem de Bloemendag pit fo i/mmen^ ScHodIIü tin S In LBminen, www.galertelttiriftg.nl Gh», bcrMni, an ved meer van flOloK 3000 Open ran 6 t/m0 mei! A fie dage n van \2ü tof ffiuJ Zelfde werk. Met een bril ziet u niet alleen beter, maar laat u ook zien wie u bent. Een stijlvol montuur toont uw gevoel voor lifestyle en design. Tijdens onze '60 Days of Design' besteden wij daar graag extra aandacht aan. U vindt bij ons exclusieve monturen van wereldberoemde designers en topmerken als Barton Perreira, Markus T, Lindberg, Orgreen, RES/REI en Face a Face. Tot en met 3 juni 2017 kunt u bij aankoop van een design montuur, afhankelijk van uw huidige brillenglazen, extra upgrades cadeau krijgen zoals bijvoorbeeld dunnere glazen, coatings, (mee)kleurend glas, ontspiegeling, nachtzicht of andere extra's waarmee u nog comfortabeler kunt zien. U kunt in plaats daarvan ook kiezen voor een Ray-Ban zonnebril op sterkte. Wij zien u daarvoor graag binnenkort in de winkel! ONTWERP JE EIGEN BRIL EN WIN 'M IN HET ECHT!* Ontwerp tijdens 60 Days of Design je eigen brilmontuur. Uit alle inzendingen kiezen we het mooiste ontwerp. Voor de winnaar of winnares maken we dat eigen exclusieve ontwerp ook in het echt! Neem daarvoor bij ons in de winkel het deelnameformulier mee en informeer naar de voorwaarden. Zonneveld Optiek B.V. Stationsplein 24, 1851LN Heiloo Tel. (072) 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Tot 3 juni 2017 Met vriendelijke groet, Zonneveld Optiek UITKIJKPOST 3 MEI 2017 Eén van de eerder gemaakte mozaïeken. Een levensecht portret van Johan Cruijff. Aangeleverde foto LIMMEN - De 65ste editie van de Bloemendagen Limmen is een feit. Een mooie leeftijd is behaald maar er wordt nog lang niet gesproken over met pen sioen gaan. Van zaterdag 6 mei t/m woensdag 10 mei zijn er in Limmen weer de schitterendste mozaïeken, werkstukken, beu nen, straatversieringen en vrije categorieën te bewonderen. De route die door het dorp loopt is ongeveer 10 km lang. De vele bewoners zullen laten zien dat het feest is in het dorp. De vlag gen hangen buiten, straatversiering is gemaakt en in het gehele dorp zijn vooral in het weekend vele extra activiteiten georganiseerd. Op zaterdag doet de Nederlandse Vereniging van Traditioneel Gerij het dorp aan om in het dorpspark (gelegen aan Enterij/Middenweg) uitleg te geven over hun paarden en wagens. Iedereen is mooi aan gekleed, de meesten in traditionele kledij. Als zaterdagavond de prijsuit reiking is geweest is het de volgen de dag helemaal feest in het dorp. De Boerenhofkapel de Kinkeluters brengen een aubade en rijden een groot gedeelte van de route. Om 11.30 uur begint de Oldtimer Fair in het dorpspark. Hier zijn vele oldtimers, foodtrucks, lokale cate raars, verrassende standhouders en als hoogtepunt twee tractorpul- lers: Argos oil 'Whispering Giant' en MPM 'Seaside Affair'. De Oldtimers zullen om 12.30 uur een rondrit door het dorp doen. Aan muziek is ook gedacht: er zijn meerdere optredens van de Limbeats en de Bad Back Bones. De Hortus Bulborum is deze dagen ook nog open en op zondag wordt er het kunst-en-muziek-tus- sen-de-bollen-evenement gehou den. Diverse koren en bands treden op terwijl er bij de diverse kramen naar uiteenlopende kunstvor men gekeken kan worden. In de Burgerij op de Dusseldorperweg is er een tentoonstelling van 30 jaar Bloemendagen in Frankrijk. De Gaasverwerkers maken dit jaar hun 50ste mozaïek en bouwen hun mozaïek het jaar erop weer op in Frankrijk. Dit doen ze al 30 jaar. Het evenement in Frankrijk trekt jaar lijks tienduizenden bezoekers. Er is meer dan genoeg te zien, te doen, te proeven en te ruiken tijdens de Bloemendagen. Iedereen is van harte welkom, de toegang is gratis! Bezoek ook: Bloemendagenlimmen. nl. Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoon lijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons super- gemotiveerde team vakantievrijwilligers! Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloemnl/verpleging Nationale Vereniging Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! optiek Opticien - Contactlensspecialist - Optometrist

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 6