Gezocht: zaalvoetbalcoach (m/v) HZV/het Vennewater 4 Voetbalschool John Beelen doet mee aan FC Lisse-Cup 2017 Trampolinespringsters GTH plaatsen zich voor NK V j uü if* af SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Hoofdklasse tennis op de zondag bij tennisvereniging Het Vennewater De Foresters winnaar jubileumeditie Johanna's Hof U11 Tournament sport 21 Deze knullen zijn er helemaal klaar voor! Aangeleverde foto HEILOO - Op 27 en 28 mei neemt een selectie pupillen (<9 jaar) van voetbalschool John Beelen deel aan het inter nationale voetbaltoernooi 'FC Lisse-Cup 2017'. Dit toernooi valt onder de organisatie van UEFA licensed match agent Tiny van Gemert. De FC Lisse-Cup wordt gespeeld in Zuid-Holland, in de plaats Lisse. Geheel volgens traditie (Bank Holiday) zal het toernooi worden gespeeld in mei. Op de 27ste wor den de groepswedstrijden gespeeld en op de 28ste de plaatsings- en finalewedstrijden. De selectie van John Beelen bestaat uit 8 spelers van HSV Heiloo, 2 van VV Limmen en 1 van Jong Holland (Alkmaar). Zij nemen het op tegen teams uit Duitsland, Engeland en Schotland. De John Beelen Voetbalschool is een initiatief van oud profvoetballer John Beelen. De voetbalschool in Heiloo biedt kwalitatief hoogwaar dige trainingen en zorgt voor plezier bij de deelnemers. Betrokkenheid bij de spelers en het realiseren van een kindvriendelijk leerklimaat vormen het uitgangspunt. Trainer John Beelen is verheugd met de deelname aan dit prestigieuze toer nooi: "We gaan met deze jongens naar dit toernooi met de intentie om 2 dagen lang maximaal uitgedaagd te worden op de voetbalvelden. We zullen zorgen voor een flinke dosis voetbalplezier en een mooie belevenis die de kinderen zullen meenemen in hun 'voetbalrugzak'." Samen met zoon Ian Beelen (spe ler Ajax onder 15 jaar) zal John de jongens, die ondersteund wor den door Sporthuis Johan Jansen, Albert Heijn 1 Hoekstuk uit Heiloo en GROBAgrond, onder zijn hoede nemen en zorgen voor een onvergetelijke ervaring. HEILOO/ALKMAAR - Afgelopen zondag werd de derde plaat singswedstrijd gesprongen door 12 meiden van GTH, dit gebeur de zowel individueel als syn chroon. Bij de jongste meisjes sprong Nina een keurige verplichte oefe ning en behaalde een 7,6 gemid deld. Met de eerste keuzeoefening liet Yara een super oefening zien, zij scoorde totaal 25,2. Zowel Isabelle als Britt sloten de wedstrijd af met een goede tweede keuzeoefening. Daarna was het de beurt aan de junioren, de verplichte oefening van Brechtje werd sterk gesprongen en scoorde een 7,5 gemiddeld. Daarna kwam de keuzeoefening, Mila Heiloo sprong deze zeer goed uit(25.5). Tijdens de laatste ronde oefeningen sprong Mila Limmen een strakke oefening, ook Julie zette een mooie oefening neer. In blok drie sprongen de jeugdmeis- jes Elise en Feliene de wedstrijd. Feliene begon de wedstrijd goed door te starten met een prima ver plichte oefening, Elise wist tijdens haar eerste keuzeoefening een nette oefening neer te zetten. De meisjes sprongen de wedstrijd goed uit door te eindigen met een goede laatste oefening. Als laatste deze dag spron gen Silke en Milenka de wedstrijd. Milenka begon met een goede ver plichte oefening en scoorde een 7,5 gemiddeld. Silke sprong een goede wedstrijd met drie mooie oefenin gen. In het eindklassement was er brons voor Yara en Mila, zilver voor Brechtje en Elise en goud voor Britt. Ook werd er deze dag synchroon gesprongen, koppel Elise en Feliene sprongen zich ook deze wedstrijd tot het hoogste pod. V.l.n.r. achter: Brechtje, Mila, Julie, Silke, Milenka en Mila. V.l.n.r. voor: Britt, Yara, Feliene, Elise, Nina en Isabelle. Aangeleverde foto HEILOO - Het zijn roerige tijden voor HZV 4. Door verschillende redenen zijn er afgelopen jaren meerdere coaches gestopt met de coaching van deze talentvol le maar toch ook wel moeilijke groep. Het team bestaat uit meerdere bekende oud-HSV-1/Foresters 1 (zoals René Kaandorp, Ruud Baltus, Hugo Houtenbos, Jan Schoorl, Lars van de Steen) en wat oude cracks (Jeroen op de Weegh, Bart Borst, Theo Leering, de gebroe ders van Schagen, Robert-Jan de Waard, Barry Aelbers en Bas Hink). Verscheidene leiders zijn afgelopen jaren stukgelopen op deze groep ter wijl er een aantal jaren terug geen vuiltje aan de lucht was. Meerdere kampioenschappen werden bin nengehaald maar het succes is bij sommigen mogelijk te hoog in de bol geschoten. De kritiek op de lei ding was niet mals. Coaches Stefan Beers en Daan Borst hebben er de brui aan gegeven. Per direct wordt er dus een zaal voetbalcoach gezocht voor HZV4. Man of vrouw maakt niet uit hoe wel een vrouwelijk coach 80% de voorkeur geniet van deze groep. Wie gaat de uitdaging aan en wil de man- Aanmeldingen of meer informatie nen 'een positieve kriebel' geven? via bashink@hotmail.com. Dit team zoekt een coach. Wie durft het aan? Aangeleverde foto V.l.n.r.: Maarten Dzialiner, Fedor Klopper, Toon Flipse en Chenaux Jonkhart. Aangeleverde foto HEILOO - Na jaren van hard trainen bij de altijd enthousiaste en goede tennistrainers Peter Bruin en Huseyin Diktas is het de jongens van het eerste T.V. Vennewater-team t/m 17 jaar gelukt om door te dringen tot de landelijke hoofdklasse van het competitietennis. Met aansprekende tegenstanders als Velp, Zandvoort en Heerhugowaard wordt het een uit daging om een plek in deze subtop waar te maken. Aan de inzet en het enthousiasme van de jongens zal het zeker niet liggen! 10 MEI 2017

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19