Afzwemmen zwembad Loos Geslaagde vijfde Johanna's Hof U11 Top-Tournament van FC Castricum De Foresters JO14-1 kampioen SPORT 21 Uitslagen Sjoelclub Heiloo Wedstrijd terugkijken met Vidicrowd Voetbal fa Histawi De Foresters JO8-1 kampioen! UITKIJKPOST 10 MEI 2017 De spelers van de Foresters met de gewonnen beker. Aangeleverde foto De afzwemmers met hun diploma. Aangeleverde foto HEILOO - Donderdag 20 april heeft Sjoelclub Heiloo het seizoen 2016-2017 afgesloten. Mevrouw R. Kaandorp is clubkampioen geworden met wedstrijd puntental 46. De einduitslagen van seizoen 2016-2017 zijn als volgt: Ereklasse: 1ste plaats: hr. Th. Kaandorp - 135.0, 2de plaats: mevr. R. Kaandorp - 134.2, 3de plaats: mevr. M. Klaver - 123.8; A-klasse: 1ste plaats: mevr. G. Nieuwenhuis - 117.7, 2de plaats: hr. B. Schoenmaker - 112.8, 3de plaats: mevr. T. Kuilman -112.1; B-klasse: 1ste plaats: mevr. M. Zondervan -110.1, 2de plaats: mevr. L. Ranzijn - 107.9, 3de plaats: mevr. T. Spijker -104.1; C-klasse: 1ste plaats: mevr. T. Mol - 101.5, 2de plaats: mevr. P. Maas - 101.1, 3de plaats: mevr. R. Kat - 90.7. Het nieuwe sjoelseizoen begint op donderdag 7 september om 19.45 uur in Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Voor informatie kunt u bel len naar tel. 072-5337995 of een e-mail sturen naar mc.kaandorp@quicknet.nl. HEILOO - Vidicrowd is een app waarmee je heel makkelijk alleen of samen met anderen een wedstrijdverslag kan maken. In Heiloo wordt er tijdens amateurwedstrijden niet alleen volop gesport, maar nu ook fana tiek gefilmd. Elk weekend worden wedstrijden opgenomen en geplaatst op de website van de Uitkijkpost, de video's van afgelopen weekend zijn daar dus ook op te vinden. De wedstrijden die werden gespeeld staan in onderstaand overzicht Hockey Terriërs J8E1 - Alliance HSV JO11-1 - Limmen JO11-1 Hugo Boys JO9-1 - Foresters JO9-3 HSV JO13-4 - Vrone JO13-3 Foresters MO15-2 - Jong Holland M015-2 Foresters JO14-1 - HSV Sport JO14-1 Kijk op www.uitkijkpost.nl en download de Vidicrowd-app HEILOO - De maand april is afgesloten met het afzwemmen voor het A- en B-diploma van de Nationale Raad Zwemdiploma's. Na het gekleed zwemmen moest er door het gat onder water wor den gezwommen. Aansluitend wer den de verplichte banen en ove rige opdrachten netjes uitgevoerd. Iedereen is blij met zijn/haar diplo ma naar huis gegaan. Diploma A: Julia Amson, Anne Lotte Bijl, Aidan Gowen, Maurits de Groot, Leatitia Remy Hambach, Bobbi Kleverlaan, Mads Schouten, Sanne Trijssenaar, Fabienne de Vries, Teun Vroom. Diploma B: Iloniya Georgiades, Siem Leguijt, Ties Oostindie, Stella Reedijk. Voor informatie kunt u bellen naar 072-5337995 of een e-mail stu ren naar mc.kaandorp@quicknet.nl. HEILOO - Soms zijn er van die seizoenen dat de uitslag elke keer de goede kant op valt. Dit is zeker zo'n seizoenshelft voor de JO14-1. De voorjaarscompetitie in de 1ste klasse was er één die begon met veel blessureleed voor de Egels. Hierdoor waren er veel wisselin gen in het team. Toch wisten ze in die fase van de competitie hun wedstrijden te winnen, al was de marge soms minimaal door slechts met één doelpunt verschil te win nen. Dat leverde veelal spannende wedstrijden op met als hoogtepunt de uitwedstrijd tegen Reigerboys waar een ruststand van 3-0 omge bogen werd in een eindstand van 3-5. Hieruit valt op te maken dat er sprake is van een hecht collectief, een team dat keihard wil werken en blijft gaan. Vorige week werd met moeite maar wel verdiend de uitwedstrijd gewonnen van SVW'27 waarmee het kampioenschap vei lig werd gesteld. Dat ze ongeslagen kampioen werden werd door Max, Ruben, Jort, Siebe, Camiel, Fedor, Dylan, Sven, Jelle, Mats, Quin, Coen, Thijmen en Anko, de technische staf en de vele meegereisde supporters uitbundig gevierd. REGIO - Zaterdagochtend om 9.30 uur hadden alle 16 deelne mende hoofdklasse-clubs zich met hun clubvlaggen verzameld op het hoofdveld. Deelnemende teams waren AFC, AFC'34, Bennekom, De Foresters, GVAV Rapiditas, Katwijk, Kon. HFC, Quick Boys, rkvv JEKA, Spartaan'20, Sportclub Feyenoord, SV Hoofddorp, TOGB, sv Blauw Geel'38/Jumbo, Wilhelmus en FC Castricum. De clubs werden op het hoofdveld door Harry Poel en Arthur Oosthoek voorgesteld aan het grote, enthousiaste publiek. Na het defilé startten om 10.00 uur de poulewedstrijden. De 16 clubs waren ingedeeld in 4 poules van 4 teams. De eerste 2 van elke poule gingen 's middags door in de kampioenspoule en de nummers 3 en 4 speelden om het schaduwkam- pioenschap. Van 12.30 tot 13.30 uur werden voor de 16 clubs lunchpak ketten aangeboden die in de sport hal tegenover het sportpark van FC Castricum konden worden genut tigd. De uitgebreide lunchpakket ten waren gratis aangeboden door een bekende supermarkt en door de ouders van FC Castricum JO11- 1 gereedgemaakt (er moesten o.a. 500 bolletjes worden gesmeerd). De organisatie had besloten de lunch in 2x8 clubs te splitsen i.v.m de maar liefst 200 kinderen en 32 coaches/ leiders die hiervan gebruik maak ten. Tussen de wedstrijden konden de teams gebruikmaken van het 'rode draad-spel'. Hierbij moesten ze bin nen 3 minuten zoveel de stropdas raken van de opblaasbare leeuw die stond opgesteld op het boardingveld van FC Castricum. De winnaar werd hier AFC'34. In de middag werd om 14.15 uur gestart met de knock-out- wedstrijden waarna om 16.45 uur tenslotte o.a. de finale De Foresters - AFC'34 kon beginnen. Finale De Foresters werd uiteindelijk de winnaar van de jubileumedi tie van het Johanna's Hof U11 Top Tournament. De voetballers uit Heiloo waren volgens de ken ners een van de kanshebbers op de eindzege. Uiteindelijk speelde De Foresters die finale niet tegen titelverdediger en topfavoriet Spartaan'20 of het vooraf hoog ingeschatte Katwijk. AFC'34, al genoemd als potentiële winnaar, was uiteindelijk de tegenstander van De Foresters. De Alkmaarders hadden met veel overmacht de fina- le gehaald en waren licht favoriet in deze Noord-Hollandse eindstrijd. Met een 2-0-ruststand in het voor deel van De Foresters gaf niemand meer een cent voor de kansen van AFC'34. Onder aanvoering van Melle Roede, die werd uitgeroepen tot beste speler van het toernooi, kwam AFC'34 terug tot 2-2. Een verlenging lag in het verschiet, maar in de slot seconde besliste De Foresters de wedstrijd alsnog. Roede kroonde zich met tien doelpunten ook tot topscorer van het toernooi. GVAV Rapiditas-doelman Finn van Dijk werd uitgeroepen tot beste doelman van het toernooi en Blauw Geel'38 werd door de scheidsrechters gezien als de sportiefste ploeg van het toernooi. Gezegd moet worden dat alle clubs zich enorm sportief hebben gedragen. HEILOO - De Foresters JO8-1 zijn zaterdag kampioen geworden. In seizoen 2016-2017 waren zij elf wedstijden ongeslagen: 113 voor en 7 tegen. Teamopstelling: Axel, Thom Schuurman, Mats van der Laan, Ties Kaandorp, Jelle van Baar, Job Vos, Sven Edelman, Brett de Lange en Jurjen Nielen. Bedankt, coach Erwin Edelman! Aangeleverde foto Het team staat trots met de beker op de foto. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21