Tien vragen aan... Cees 1 LammerS Natte Voetjes-festival in het zonnetje Music Meeting Heiloo 3 Wegens het enorme succes van vorig jaar was deze keer de Baafje's SwipeOff-baan in het grote bad uit gerold. Dit jaar waren er maar liefst twee banen van meer dan 40 meter; de Baafjes SwipeOff XXL. Diverse teams namen het tegen elkaar op en probeerden het parcour zo snel mogelijk af te leggen. Er waren diverse rondes waarbij alleen het team over de baan ging of men moest een zwemband of opblaas bare vis meenemen over het gehele parcour. stichting die kinderen met een beperking financieel wil helpen om daarmee de kwaliteit van leven te verbeteren. Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! Muzikale Verbeelding, op 20 en 21 mei in De Strandwal 2/ UITKIJKPOST 10 MEI 2017 HEILOO - Zaterdag werd voor de tweede keer het Natte Voetjes-festival gehouden in Zwembad Het Baafje. Aan het begin van de middag startte men sportief en waren er bij de Kids Fun allerlei leuke en span nende spellen en attracties. In de avond konden de spieren weer soe pel gedanst worden op de beats van diverse talentvolle Heiloose DJ's. Baafje's SwipeOff-baan Jonge kinderen Voor de jongere kinderen waren er in het kleine zwembad water- ballen waarmee ze over het water konden lopen en op de ligweides waren diverse attracties en spellen aanwezig. Stichting Dolfinn De opbrengsten van deze dag gaan naar Stichting Dolfinn, een Tekst: Yvonne van Stiphout Ik ben Cees Lammers, 68 jaar oud, geboren in Heiloo en getrouwd met Bernadette. Wij hebben twee kinderen: zoon Thijs en dochter Maartje. Ons hele gezin heeft gewerkt of werkt nog bij de GGZ en in onze nu gepensioneerde tijd zingen we bij het koor sWing en ben ik binnen toneelvereniging Falkland actief. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Advertenties De advertentie-opmaak is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, tel. 072-5351073 of via advertenties@uitkijkpost.nl. Voor informatie over advertentietarieven en -mogelijkheden: www.uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo tel 072-5330175. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Op 20 en 21 mei staat Cultureel Centrum de Strandwal weer geheel in het teken van Music Meeting Heiloo. In de afgelopen jaren is elke keer weer bewezen dat dit festival in staat is om grote groepen zan gers, muzikanten en hun publiek bij elkaar te brengen om samen de verbindende kracht van muziek en andere kunstvormen te ervaren. De vijfde aflevering van dit feestelijke evenement heeft als titel Muzikale Verbeelding. Foto's en muziek Twintig deelnemende groe pen gingen, samen met de fotografen van de Heilooër Amateurfotografenvereniging HAF, op zoek naar beelden bij hun muziek. De wederzijdse inspiratie blijkt nu al uit enthousiaste verhalen over allerlei fotosessies. De perfect afgewerkte fotoseries zullen tijdens de optredens op grote schermen getoond worden. Nog meer dan in voorgaande jaren valt de diversiteit van de deelnemende muziekgroe pen op. Er treden popgroepen op; grote en kleine koren en ensembles brengen klassieke muziek en lichte muziek, jazz en smartlappen. In de Strandwal zijn drie podia inge richt waarop gelijktijdig concerten plaatsvinden. Zo is er voor iedereen op elk moment iets te genieten. Het muzikaalste festival Kom naar het festival Music Meeting Heiloo, op 20 en 21 mei van 13.00 tot 18.00 uur, en laat u meeslepen door de muziek in com binatie met de fascinerende foto's op groot formaat. Onderdeel van Music Meeting Heiloo is boven dien nog een aparte expositie in de Strandwal van topstukken van de HAF-fotografen, onder de noemer Mensen en Muziek. Informatie over deelnemende groepen en fotogra fen vindt u op www.musicmeeting- heiloo.nl en op de facebookpagina van Music Meeting Heiloo. Foto: Tineke Leering 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in een gezin van 10 kinderen en ik ben nummer 7. Ik woonde, jawel, in Heiloo, in een laan die vol stond met de meidoorn, een laan waarin wij op straat speelden met kinderen uit kinderrijke gezinnen. Een laan waarin je kon blijven spelen als de groenteboer of melkboer of visboer met koperen bel de laan in kwamen rijden. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Als klein kind wilde ik graag etaleur worden. Ik werd geïnspireerd door een oom die etaleur was. Uiteindelijk is het bij een droom gebleven, maar het is wel zo dat ik steeds als ik langs een etalage loop even naar binnen moet kijken om te zien hoe de opstelling is; de kleuren en verhoudingen. De creativiteit is altijd gebleven in de de corbouw bij toneelvereniging Falkland waar ik al jaren mijn steentje bijdraag. 3. Wie zou je graag eens willen ontmoeten? Dat wordt een beetje moeilijk want deze mensen zijn er niet meer. Ik zou graag Laurel en Hardy willen spreken want zij zijn voor mij grote kunstenaars met beschaafde humor met altijd een perfecte timing die zij in elke film lieten zien. En mijn oude schildersbaas voor wie ik lang geleden zeven jaar met ongelofelijk veel plezier heb gewerkt. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Vroeger kon men in de Willibrorduskerk wijwater halen. Mijn broer en ik gingen dan bij oude mensen langs om te vragen of zij nog wijwater nodig hadden. Zo ja, dan kregen wij een fles mee waarmee we naar de kerk liepen om het te vullen - maar wij vulden de fles niet met wijwater, maar met kraanwater, en dat kostte de oude mensen wel een kwartje. 5. Wat vind je het mooiste plekje in Heiloo? De Zandersloot door het bos richting Alkmaar, met zijn scheve knotwilgen. Houd je stuur wel goed vast want je kan er snel de sloot in rijden 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Het is een beetje een raar tijdstip, maar voor een bordje soep kom ik er wel uit. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik werkte in de intensieve verpleging en dan gebeurde het wel eens dat je hoorde, 'er is weer een ziekmelding'. Soms kon ik daar krie gelig op reageren totdat een collega mij zei: "Word niet boos, maar wees blij dat jezelf niet ziek bent." 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? De meeste mensen weten niet dat ik samen met mijn zoon Thijs een bijenkast heb staan in de tuin en dat is niet voor de honing maar om de natuur een handje te helpen. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Voor mij hoeft er niet zo veel te veranderen. Ik zou wel als ik burger vader was mijn wethouders aansporen voor snellere duidelijkheid. 10. De persoonlijke vraag van George Tervoort: "Waar haal je de inspiratie vandaan om een kindermusical te schrijven en samen met het team elke keer weer een prachtig decor te maken voor toneelvereniging Falkland?" De inspiratie en de creativiteit zitten in mijn hoofd en wat is het dan heerlijk om wanneer je een verhaal hebt bedacht en geschreven samen met anderen een musical te maken en een abstract decor te ontwerpen met zo weinig mogelijk materiaal, dat is fantastisch. Ik nomineer Hans van der Laan voor de volgende 10 vragen. Mijn vraag aan Hans is: "Je maakt en speelt zulke mooie muziek op je dwarsfluit en sax, dus... Wanneer komt je eerste CD uit?" Te water met een opblaasbare vis Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3