Winnaars rondvlucht boven Heiloo bekend Equipe Coiffures Gezond NatuurWandelen Heiloo wil uitbreiden! BEDRIJF BELICHT 5 Nu ook met schoonheidssalon Zuiver Skin Body Uitslag Kinderjury 2017 UITKIJKPOST 10 MEI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Woensdagmiddag 3 mei om exact 12.00 uur werden bij Van der Borden Makelaardij de vijf winnaars voor de heli- koptervlucht bekendgemaakt. Omdat Van der Borden Makelaardij in Heiloo die dag pre cies 20 jaar bestond had men een ludieke actie bedacht. Alle cliënten die de laatste 20 jaar hun woning door Van der Borden Makelaardij lieten verkopen of aankopen maak ten kans op één van de helikopter- vluchten voor drie personen. Winnaars Notaris Van der Ploeg van nota riskantoor Van Leersum Van der Ploeg trok uit alle namen de vijf gelukkigen. De winnaars zijn M.H. Klercq, L. Min, F. Visser, A. Meijer/G. Overdijk en H. Steenhoek. Op 3 juni is het zover en zullen alle winnaars vanaf 15.00 uur rondgevlo gen worden door helikopterpiloot Chris Houtenbos. In vijf vluchten worden zij rondgevlogen boven Heiloo en de directe omgeving. De helikopter vertrekt vanaf het terrein van HSV. Nieuwe cliënten Ook voor nieuwe cliënten heeft Van der Borden Makelaardij een leuke actie. Zij geven in dit jubile umjaar in de maanden mei, juni en juli maar liefst 20% korting op de courtage bij het in verkoop nemen van uw woning of bij de bemidde- ling bij aankoop van uw droomhuis via de vestiging Heiloo. Er geldt wel een aantal voorwaarden. Op de ves tiging Heiloo kunt u terecht voor alle informatie omtrent deze actie. Tekst: Yvonne van Stiphout Rijksweg 47, Limmen, website: www.equipecoiffures.nl, e-mail: info@equipecoiffures.nl. Openingstijden: di. 8.30 - 21.00 uur, wo. t/m vr. 8.30 - 17.30 uur, za. 8.30 - 14.30 uur. Voor afspraken kapsalon: 072-5052953 of via de website. Voor afspraken Zuiver Skin Body: 06-42440559. LIMMEN - Wie binnenloopt bij Equipe Coiffures aan de Rijksweg in Limmen voelt zich meteen thuis. De salon, die al meer dan 30 jaar bekend is in de regio, is begin dit jaar geheel verbouwd en ver nieuwd. Het is een lichte ruimte, modern en huiselijk ingericht met veel wit en hout en met aparte hoekjes voor wassen, kleuring en de producten. Na ontvangst kunt u even zitten op de lekkere bank bij het raam of aan de gezellige leestafel midden in de salon. Vervolgens kunt u genieten van verse cappuccino. Daarna wordt u vakkundig geknipt en/of gekleurd door een van de negen haarstylisten. Sinds kort is achter in de zaak de schoonheidssalon Zuiver Skin Body gevestigd. Een moment voor uzelf Brenda Zander werkt al 28 jaar bij Equipe Coiffures en is sinds 6,5 jaar eigenaar. Zij vertelt: "Door de nieuwe opzet en inrichting kunnen we onze klanten nog meer laten genieten. Alles is nieuw, modern en licht, maar voelt huiselijk en gezellig. We hebben een aparte ruimte voor wassen en spoe len met een speciale massagestoel die je tijdens het haren wassen nog meer laat ontspannen. En sinds kort kan je je kappersbezoek dus ook combine ren met een schoonheidsbehandeling. Zo heb je echt even een moment voor jezelf." Brenda is trots op haar hechte team, bestaande uit ervaren haarsty- listen Angelique, Marijke, Iris, Jolene, Betty, Marion, Amanda en Kaily, en ondersteund door stagiaires Fabiënne en Lisa. Er wordt gewerkt met de producten van L'Oreal, Kérastase, Goldwell, Lookx en Great Lenghts. Sinds kort is het ook mogelijk om online een afspraak te maken via de website. Zuiver Skin Body Achter in de zaak heeft gediplomeerd schoonheidsspecialiste Marcella Brouwer haar nieuwe salon Zuiver Skin Body geopend. Hier kunt u terecht voor huidverbetering op topniveau in combinatie met ontspanning. Marcella heeft van jongs af aan interesse in uiterlijke en innerlijke verzor ging, waaronder voeding en lifestyle. Ze vertelt gedreven en enthousiast over haar manier van werken. "Door een intakegesprek vooraf, aan de hand van een vragenlijst, kan ik zo goed mogelijk een behandeling afstemmen op persoonlijke wensen en behoeften. Daarna begin ik met een 'geurenreis' en kiest de klant zelf welke van de vier geuren het beste bij hem of haar past. Dit heeft, afhankelijk van de keuze, bijvoorbeeld een ontspannende of zuiverende werking op lichaam en geest", aldus Marcella. Ze werkt met de merken Lookx Skincare en Comfortzone. Beide merken maken gebruik van natuurlijke ingrediënten en zijn zeer huidvriendelijk. Marcella: "Ik wil men sen inspireren en stimuleren om zo goed mogelijk voor hun huid te zorgen. Daarbij kijk ik naar de mens als geheel. Als je goed voor jezelf zorgt zie je dit terug in de conditie van je huid. Daar kan ik indien gewenst in advise ren." Naast verschillende gezichtsbehandelingen (waaronder acnébehan deling, anti-aging en een speciale behandeling voor mannen of jeugd) zijn er bodytreatments zoals rug/nekmassage en hotstonemassage of de stress- relieve treatment van 90 minuten. Uiteraard is ook epileren en verven van wenkbrauwen, kleuren van wimpers, en harsen van bovenlip en kin moge lijk. Bel gerust voor meer informatie over de behandelingen. Tekst: Natalie Bottemanne HEILOO - De werkgroep Gezond NatuurWandelen Heiloo is 12 januari gestart met op iedere donderdagochtend een gratis, aantrekkelijke begeleide wan deling in het groen in en om Heiloo. Het enthousiasme voor het wan delen is groot en er is behoefte aan extra gidsen. Het liefst willen we ook een tweede groep starten. Dat kan alleen bij voldoende gidsen. Wij zoeken daarom vrijwilligers die op regelmatige basis een wandelgroep willen begeleiden. Voor meer infor matie over Gezond NatuurWandelen kunt u kijken op www.gezondna- tuurwandelen.nl. Gezond natuurwandelen Er is veel belangstelling voor het gezond natuurwandelen. Met een gemiddeld aantal deelnemers van 18 is het een grote groep die elke week donderdagochtend om 10.00 uur vertrekt vanaf landgoed Willibrordus. Er zijn vele leuke wandelroutes mogelijk vanaf het landgoed Willibrordus, zoals naar het Ter Coulster of het Oosterbos. De deelnemers vinden het gezel lig om met elkaar te wandelen en bijna de hele groep drinkt na afloop nog een kopje thee of koffie met elkaar. Daarnaast is het wande len natuurlijk ook nog eens heel gezond. Onderzoek heeft ook aan- getoond dat door elke dag minstens 30 minuten te bewegen er enorme gezondheidswinst geboekt kan worden. U voelt zich er veel beter door. Wandelen in de natuur ver sterkt deze effecten nog! Tijdens de wandelingen wordt door de gidsen een paar keer kort iets verteld over de natuur, de omgeving, of over de cultuur-historische achtergrond van de locatie. De begeleiders Wandelt u graag? Doet u dat het liefst in een groene omgeving? Wilt u het enthousiasme voor de natuur en/of het wandelen overbrengen op mensen die, om wat voor reden dan ook, minder bewegen? Wilt u op regelmatige en vrijwillige basis een wandelgroep begeleiden? Geef u dan op! U kunt wekelijks als gids wandelen, maar ook als u één keer per maand beschikbaar bent, zijn we heel blij met u. Nieuwe begelei ders krijgen een dagcursus van de wandelbond (KWBN) aangeboden en een korte workshop EHBO. Deze cursussen zijn voor de deelnemers gratis. Voor meer informatie kunt u een e-mail sturen naar Dorien Reiche: info@degroenereiger.nl. Groep van Gezond NatuurWandelen. Aangeleverde foto HEILOO - In de bibliotheek konden de afgelopen weken alle kinderen uit Heiloo meedoen aan de Kinderjury. Zij lazen de nieuwste boeken (uit 2016) en schreven of tekenden daarover hun recensie. En, net als in de krant, mochten zij voor elk boek maximaal 5 sterren uitdelen. Er is volop gestemd! Volgens de kinderjuryleden uit Heiloo zijn dit de beste boeken: Leeftijd tot 9 jaar: 1. Een paard voor Rik Lida Dijkstra 2. Een zomer vol ponyplezier (Manege Appelbloesem) Pippa Young 3. Het verhaal van Carl Mops Fabiola Nonn Leeftijd vanaf 9 jaar: 1. Niek de Groot in topvorm Lincoln Pierce 2. Dummie de mummie en de smaragd van de Nijl Tosca Menten 3. De ongelooflijke Ravi Ravioli Jozua Douglas Joeri Vos (9) won een goed gevulde cadeautas doordat hij als winnaar werd getrokken uit de 167 ingeleverde stemkaart- jes. Aangeleverde foto Marcella Brouwer (links) en Brenda Zander. Aangeleverde foto V.l.n.r.: Pieter van der Borden, Jan Kaandorp, notaris van der Ploeg (notariskantoor Van Leersum Van der Ploeg), Jan-Jaap van der Borden en Wesley van Oosten. Foto: Stip Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5