Vijfhoek ZORG WELZIJ Nieuw in Heiloo: diëtistenpraktijk Alimentum mm re uw woo 7500,- voor onze kids! a Lions: bedankt voor de schenking! U kent ons misschien van woonzorgcentrum De Loet en Overkerck. Maar ViVa! Zorggroep biedt ook thuiszorg! vrienden van de Iedere donderdagavond ADVIESAVOND van 19.00 tot 21.00 uur. U vindt ons op de hoek Zevenhuizerlaan Heerenweg 'lil] II k. i Zevenhuizerlaan 103 1851 MT Heiloo 072 533 5285 info@boschheiloo.nl www.boschassurantien.n Praktijk Hanneke Visser in Uitgeest helpt hooikoortsklachten verminderen Thuiszorgteam Heiloo Dus heeft u zorg nodig? U krijgt van ons zorg op maat, uitgevoerd door een klein team, vertrouwd en met persoonlijke aandacht. Overdag, 's avonds of 's nachts... Ons thuiszorgteam regelt samen met u de zorg die bij u past. Verzorging en verpleging; Gespecialiseerde verpleging van bijvoorbeeld een wondverpleegkundige; Medisch technisch handelen; Alarmopvolging; Kort- of langdurige hulp van ons thuiszorgteam. Meer informatie? Bel 088 - 995 8640 Fabienne Al (l) en Ingeborg Schoof. Aangeleverde foto De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Lions Club Heiloo, Limmen en de Egmonden schenkt 7500,- Ook een schenking of donatie? Kijk op www.vriendenvandeviifhoek.nl ÜWliïiW/r'JliEilïh HEILOO - Sinds kort is een vestiging geopend van diëtistenpraktijk Alimentum aan de Kennemerstraatweg 452 in Heiloo. De praktijk start te in 2010 succesvol in de Zaanstreek (inmiddels achttien vestigingen!) en is nu ook uitgevlogen naar Heiloo. Fabiënne Al en Ingeborg Schoof bieden kwalitatief hoogstaande voedings- en dieetadvisering in een professi onele setting. Belangrijk is dat eten een leuke bezigheid is en blijft, ongeacht welke voedingsaanpassingen nodig zijn. Op deze wijze kunt u het eetpatroon beter volhouden en vergroot u de kans op een gewenst resultaat! Een dieet is een serieuze zaak en verdient een professionele aanpak. Fabiënne Al is specifiek deskundig in hart- en vaatziekten, sportvoeding, oncologie, ondervoeding, sondevoeding en diabetes. Ingeborg Schoof is specifiek deskundig in COPD, oncologie, kinderdiëtetiek, ondervoeding en maag-Lever- darmproblematiek. Wilt u graag een goed gesprek over uw voeding? Neem dan direct contact met ons op via 075 6411672 of info@alimentum.nl. Huisbezoek is mogelijk. Meer informatie kunt u vinden op www.alimentum.nl. Bij hooikoortsklachten voeg ik daar meestal een of meerdere behandelingen met NAET aan toe. De resultaten zijn goed. Niet alleen ervaren mijn patiënten dat ze minder klachten hebben, ze voelen zich ook een stuk fitter. Van hooikoorts wordt u namelijk enorm moe. Als u denkt dat dit iets voor u zou zijn, neem dan contact op. Ook midden in het hooikoortsseizoen is behandeling mogelijk en zinvol. Uiteraard kunt u ook met andere gezond heidsproblemen bij mij terecht. U kunt een vrijblijvende afspraak maken om te overleggen wat ik voor u zou kunnen betekenen. Voor meer informatie verwijs ik u graag naar mijn website: www.acupunctuuruitgeest.nl. U kunt mij ook telefonisch benaderen via 06-18224671. Hanneke Visser. Aangeleverde foto UITGEEST - We zitten midden in het hooikoortsseizoen. Bomen en grassen geven de bekende ver schijnselen: niezen, een loopneus, jeukende ogen en kriebel in de keel. Medicijnen helpen soms om deze symptomen te verlichten, maar kunnen ook weer bijwerkingen geven. Het is niet nodig om met deze klachten te blijven lopen! In mijn praktijk werk ik met biore- sonantietherapie en acupunctuur. ViVa! Zorggroep

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 14