HSV JO 14-1 Kampioen hoofdklasse Clubkampioenschap Senioren Biljart Limmen De B(r)oertjes laten HZV Zegevieren Dames biljartclub kampioenschap 2016/2017 sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO AV Castricum start loopgroep op de woensdagochtend Vidicrowd vlogteam 17 MEI 2017 CASTRICUM - AV Castricum is onlangs gestart met een nieuwe trainingsgroep op woensdag ochtend. De beginnende tot de wat al meer ervaren recreatieve hardlopers zijn welkom bij deze groep. Net als bij alle loopgroe pen van AVC zijn de trainingen gevarieerd en laagdrempelig. Bij de trainingen staat plezier voorop en ze worden in een ontspan nen sfeer afgewerkt. De training wordt gehouden in het prachtige duingebied in de omgeving van de atletiekbaan. Onder enthousiaste leiding van de gediplomeerde en ervaren trainer Wim Noom wordt gewerkt aan conditieverbetering, en prestatieverbetering door middel van veelzijdige en bles sure-preventieve trainingen. Het plezier in hardlopen staat hierbij voorop. Wilt u meer weten over deze trainingsgroep? Meldt u dan per e-mail aan bij samenverder@ avcastricum.nl of kom op de woensdagochtend naar AVC, Sportpark De Duinloper aan de Zeeweg 4 in Castricum. De trai ning is van 9.00 tot 10.15 uur. HEILOO - HSV JO 14-1 wist afgelopen zaterdag een unieke prestatie te leveren. Nadat de mannen van trainer/ coach Martijn van Staalduinen, trai ner Fons van Haastrecht en bege leider René Herts in het najaar in een nek-aan-nek race met Sporting Krommenie al kampioen waren geworden in de eerste klasse, werd er gepromoveerd naar de hoofd klasse. Ook daar werd de zegereeks voortgezet! Na overtuigende zeges tegen naaste concurrenten kon het kampioenschap in de wedstrijd tegen Volendam 14-2 op 11 mei worden behaald. Of het nu een off day was, kampioen-stress of dat ze graag in een thuiswedstrijd kampi oen wilden worden zullen we nooit weten, maar de benodigde winst voor het kampioenschap werd niet behaald. Daarom moest er in de laatste wedstrijd tegen EDO alsnog gewonnen worden. Onder fantastische weersom standigheden en met veel publiek op de tribune werd deze wedstrijd thuis gespeeld en overtuigend met 4-1 gewonnen. Een kleine domper op de feestvreugde vormde het feit dat na een ongelukkig duel één van de spelers van EDO met een ambu lance moest worden afgevoerd: beenletsel. Gelukkig was EDO zo sportief dat zij de wedstrijd gewoon wilden uitspelen. Deze geste werd bijzonder gewaardeerd en het uit- team werd door HSV getrakteerd op een patatje en een drankje. De sympathieke winnaars werden ver volgens luidkeels toegezongen en getrakteerd in de kantine. Daarna nam jeugdcoördinator Leo van Meene het woord en feliciteerde het team van harte en overhandigde vervolgens de kampioensschaal. Daarna bleef het nog lang onrustig in De Basis. HEILOO - Tien sportvloggers zijn sinds drie weken in Heiloo actief. Deze jongens en meiden filmen bij de sportverenigingen in Heiloo sportwedstrijden die terug te zien zijn op de website van de Uitkijkpost. Op de foto staan Lara, Britt en Dewi met hun Vidicrowd-trui waaraan de vloggers te herkennen zijn langs de velden. Heeft jouw sportvereniging een leuke wedstrijd of evenement? Laat het ons weten, het Vidicrowd-vlogteam komt graag langs! Aangeleverde foto HEILOO - Weer terug op het oude nest en met Onze Crocodile Stan en zijn broer Bram de Boer knokte HZV zich naar de volgende ronde. In de race naar de eerste divisie moest er met twee doelpunten ver schil gewonnen worden om door te gaan in de nacompetitie. Het piepjonge team van Sander van Rijnsoever en Ronny Backer had dit goed in de oren geknoopt en na het eerste bedrijf stond het met de rust dan ook 4-1. Goals van Stan en Bram de Boer en Daniel Ben Ami, die tevens de eindstand op 5-3 bracht. Onder leiding van de uitste kend fluitende leidsman de heer Moerbeek en assistenten werd het talrijke opgekomen publiek op zijn wenken bedient. Het fraaie slot akkoord bracht HZV dus een stap dichter bij de zo felbegeerde pro motie, waartegen men al jaren aan- hikt. De zeer goed gevulde tribunes zorgden voor een prima ontlading en het is goed te weten dat wij onze fans opnieuw iets te bieden hebben, namelijk de wedstrijd tegen Golden Stars uit Amsterdam. In de reguliere competitie hebben we een keer ver loren een keer gewonnen van ze. HZV speelt vrijdag 19 mei eerst thuis. Dit kan helaas niet in de Sporthal het Vennewater vanwege andere activiteiten. Als alterna tief is gekozen voor Sporthal de Watertoren in Egmond aan Zee. Deze wedstrijd begint om 20.30 uur. LIMMEN - Bij Senioren Biljart Limmen in het biljartpaleis in de Vredeburg is op dinsdag 10 mei het einde van de competi tie 2016/2017 afgesloten met de traditionele wedstrijden om het Clubkampioenschap en de Harry Levering-bokaal. Voor deelname aan het Clubkampioenschap worden de eerste drie uit de A-, B- en C-klasse libre uitgenodigd voor deelname, dus negen deelnemers, die na loting verdeeld over drie pooltjes uitma ken wie de finale speelt. Een finale plaats was er voor Ton Pater, Gerrit Tuyn en Jan Zonneveld. Ton was in vorm en wist beide partijen win nend af te sluiten en mag zich club kampioen van het seizoen 2016/2017 noemen. De finale voor de Harry Levering bokaal ging tussen Dick Heyne, Hans Vermast en Wim Groot. Hans Vermast, met een gewonnen en een verloren partij, net als de andere twee echter met een beter gemid delde! Hij mocht daarom de hoofd prijs in ontvangst nemen met een bedrag van 50 euro van de spon sor Autobedrijf Harry Levering uit Limmen en de bijbehorende wissel beker. Aan het eind van de middag vond de prijsuitreiking plaats van de reguliere competitie libre. De kampioen van de A-klasse Dick Heyne, kampioen B-klasse Gerrit Tuyn, kampioen C-klasse Tebbe Tebbens, de beste van het bandstoten Leo Stoop en de eer ste van de driebandencompetitie Kees Levering. De vereniging kijkt terug op een geslaagde middag met mooie prijzen voor de winnaars met een hapje en drankje voor de aanwezigen, mede dankzij enkele sponsoren. Een zichtbaar trotse winnaar. Aangeleverde foto V.l.n.r.: Piet, Berend, Niels, Raul, Mats, Nick, Lucas, Ruben, Mika, Jeroen, Akar, Lucas, Jip, David en Stijn. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19