M g|' HZV het Vennewater JO17-1 voor de derde keer Nederlands Kampioen SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Ervaar het thuisgevoel bij TC Heiloo United Achtste schaaktitel voor Bob Stolp De Foresters O11-4 ongeslagen kampioen! Damesbiljart clubkampioenschap 2016/2017 in de Vredeburg VV Limmen JO15-3 ongeslagen kampioen! UITKIJKPOST 17 MEI 2017 HEILOO - TC Heiloo United viert dit jaar haar tienjarig jubileum. In 2007 ontstond de vereniging uit een fusie van de tennisverenigingen HSV en TV Heiloo. De twee groepen zijn in de afgelopen tien jaar samengemolten tot een hechte club met maar liefst dertien uitstekend verzorgde banen (smashcourt en kunstgras) en een gezellige kantine die de hele week geopend is. Samen met twee nieuwe bestuursleden stel ik onze vereniging graag aan u voor. Carolien Sterkman keerde in 2015 met haar gezin terug naar Heiloo, het dorp van haar jeugd. Ze bezoekt het tennispark regelmatig, als speelster en bestuurslid: "Het mooie van TC Heiloo United vind ik de grote betrok kenheid. Een grote groep leden is lid van een commissie en spant zich in om van deze club de gezelligste van Heiloo en omstreken te maken." De jeugd van Heiloo hoeft zich dankzij Mariëlle Poldervaart, de trainers en de andere jeugdcommissieleden niet te vervelen. "Op vrijdagavond organise ren we bijvoorbeeld een sjoemelavond. In de zomer organiseren we een tenniskamp voor de jeugd en een toernooi voor jonge leden én niet-leden." En de contributie? Die is voor kinderen expres laag gehouden: voor een paar euro per maand kan uw zoon of dochter iedere dag tennissen. Daarmee is tennis ook een ideale sport tijdens de zomerstop van voetbal of hockey. Doet u mee? Overweegt u zelf om met tennis te starten? U maakt een vliegende start als u deze zomer komt tennissen. Bijvoorbeeld door mee te doen aan een instuifavond (de eerstvolgende is op vrijdagavond 9 juni). Als u dan de smaak te pakken heeft, doet u mee aan één van de toernooien die we orga niseren of onze vrijdagavondcompetitie die na de zomer weer van start gaat. Carolien weet als geen ander dat tennis een sociale sport is: "Op de baan ben ik fanatiek maar het drankje na de wedstrijd vind ik minstens zo belangrijk. Daarom maak ik me er sterk voor dat leden overdag en 's avonds terecht kunnen in een gezellige en goed verzorgde kantine." Bent u op zoek naar een nieuwe sport? Wij zorgen dat u zich thuisvoelt bij TC Heiloo. Maak kennis met onze gezellige club en kom overdag of 's avonds een keer sfeer proeven aan de Dors. Meer informatie vindt u op tchheiloounited.nl. Ton Verberne, voorzitter TC Heiloo LIMMEN - Vrijdag 12 mei speelden de schakers van SV Vredeburg de 28ste en laatste ronde van de interne competitie. De spannende race om het kam pioenschap kwam ten einde in het voordeel van Bob Stolp. Het leverde Stolp zijn achtste club kampioenschap sinds 2006 op. Ook Bert Hollander won zijn partij. In het eindspel maakte hij het verschil met Jos Admiraal. De bronzen medaille was uit eindelijk voor Harold Ebels die Dick Aafjes versloeg. De partij tussen Jan Levering en Tars Wanders leverde een zeer interes sant eindspel op: de dame van Levering bleek uiteindelijk even sterk als toren, paard en pion van Wanders. Bij Marlies Sturk tegen Marc Voorwalt draaide alles om een pion compensatie die Sturk kreeg voor een geofferd stuk. De pion leverde tenslotte een vol punt op. Hidde Ebels bond Hans de Goede aan de zegekar. Gertjan Hafkamp kreeg Robin Rommel op de knieën door een heerlijk stuk offer. Jan Brantjes kende dit sei zoen een mooie eindsprint. Ook zijn opponent in de laatste ronde, Bert van Diermen, werd opgerold. Ook Nico Pepping finishte in stijl: verrassend versloeg hij Jan de Graaf. Jaap Limmen rekende vlot af met Adri Beentjes en Gijs Pouw besliste het duel met Harry Levering in zijn voordeel. De schakers van SV Vredeburg spelen nog een rapid-toernooi en besluiten het seizoen op 26 mei met een simultaan tegen nie mand minder dan dertienvoudig Nederlands kampioen bij de vrou wen: Zhaoqin Peng! Eindstand SV Vredeburg, 2016-2017, top 10: 1. Bob Stolp, 2. Bert Hollander, 3. Harold Ebels, 4. Sandra Hollander, 5. Barry Blekemolen, 6. Ed Stolp, 7. Niels Hageman, 8. Hidde Ebels, 9. Dick Aafjes, 10. Jos Admiraal. HEILOO - Tijdens de laatste thuiswedstrijd tegen Zeevogels O11-4 werd het team van De Foresters O11-4 kampioen zonder ook maar één wedstrijd te verliezen. Na een 3-0-voorsprong sloegen de zenuwen een klein beetje toe, maar vlak na de 3-2 klonk het eindsignaal en konden de jongens een welverdiend feestje vieren. V.l.n.r: Ilias Assanakidis, Morris de Vries, Merijn Röling, Milan Koot, Joep van Schagen, Bram Baltus, Gerard Roozen, Mike Hogeling, Danny Maddox, Arjuna Bosch en coach Mark Koot. Aangeleverde foto LIMMEN - Onder de vleugels van de Vereniging Senioren Biljart Limmen is in de Vredeburg een biljartdamesgroep 'de Carambella's' actief die donderdagochtend 11 mei een toernooi om het clubkampioenschap heb ben gehouden. Geassisteerd door een aantal heren werd het een gezellige maar ook spannende ochtend waarin de dames vol enthousiasme de strijd zijn aangegaan. De tien deelneemsters hebben na loting twee biljart wedstrijden gespeeld. De winnares is de biljartster die in die twee wed strijden de minst aantal beurten nodig had. Marjan Pepping was de beste, een beker voor de eerste plaats en een wisselbeker mocht zij in ontvangst namen. Een mooie tweede plaats was er voor Gre Baltus en de derde plaats werd bezet door Yvonne Valkering. Naast een herinnering gingen de winnaressen met een mooi flesje wijn naar huis. Na afloop van het toernooi is de winnaar van de reguliere competitie 2016/2017 in het zonnetje gezet. Hanny van Duin eindigde op de eerste plaats. Een zeer geslaagd, gezellig toernooi in de Vredeburg waar de dames met en hapje en drankje na afloop op konden terugkijken! V.l.n.r.: Marjan Pepping, Gre Baltus, Yvonne Valkering en Hanny van Duin. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 14 mei heeft het jeugdteam van zaalvoetbal vereniging HZV het Vennewater in hun nog prille loopbaan voor de derde keer het Nederlands kampioenschap behaald. Dit kampioenschap werd dit jaar in de Zuidhallen van Amsterdam gespeeld en als district kampioen van afdeling West 1 mocht HZV in een poule met SV Eindhoven, WSV (Apeldoorn) en (Venray) uitko men. Deze poule werd met winst op SV Lake Valley en een gelijkspel tegen SV Eindhoven en WSV afge sloten wat een directe finale plaats opleverde. De twee gelijke spelen werden behaald door in beide wed strijden door een speler als keeper in te zetten waarmee de tegenstan ders letterlijk op het verkeerde been werd gezet. De zeer meelevende mee gereisde supporters waren ook uiterst verrast dat een finale plaats hiermee bereikt werd. De finale tegen SV Eindhoven werd met overtuigend spel met 3-1 gewonnen waarmee deze 1e jaars in deze leef tijdsklasse, zichzelf overtroffen! De groep die deze prestatie behaalde bestond uit Tom Stekelenburg, Jens van Elier, Tim Tayler, Thijs Rinsema, Daan Piet, Stef Stiegelis, Dennis Bijlsma, Merlijn Henschen, Hidde Postma en Skip Biesterveld. Als coach en begeleiding waren Juriaan Piet, Dolf Henschen en René Bark voor dit succes verant woordelijk. Bij thuiskomst werden de kampioenen nog mede door de burgemeester Hans Romeijn extra gehuldigd in de thuisbasis Sportcafé het Vennewater. LIMMEN - Langs de kant vierden de wissels alvast een klein feestje, terwijl er in het veld nog hard gewerkt werd en het uit eindelijk 0-5 werd. Het eindsignaal klonk en het feest werd gevierd. Jongens, gefeliciteerd met dit kampioenschap, jullie hebben er soms hard voor moeten werken. Heren van de tech nische staf bedankt voor de begeleiding en trainingen van het afgelopen jaar. Aangeleverde foto Trotse kampioenen Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21