Rotary overhandigt fietsen aan het COA Maurice Cardetailing Hoogste punt Overkerck bereikt 'Het Dierenhuis' roept herinneringen op BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST 17 MEI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - De overdracht van vijftig gepimpte fietsen aan het COA vond zaterdag plaats. Een week eerder besteedde de Rotary Club Heiloo de gehele dag om deze fietsen te pimpen. ren in de leeftijd van nul tot één entwintig jaar. Een groot deel van deze kinderen kunnen nu een fiets in bruikleen krijgen en net als hun Nederlandse leeftijdgenoten op de fiets naar school. Tekst: Yvonne van Stiphout De fietsen, bestemd voor hoofd zakelijk de kinderen die opgevan gen worden in het AZC aan de Robonsbosweg in Alkmaar, stonden allemaal klaar. Gespoten, voorzien van een nummer en met een extra slot. Hilda van der Vlag, locatiema nager, mocht de eerste fiets in ont vangst nemen tijdens de Hollandse dag. Zij voorzag deze van een stic ker van de Rotary. Daarna werd er gestart met een fietsparcours uitge zet door Veilig Verkeer Nederland. De vluchtelingen deden een soort fietsexamen. Alle vluchtelingen kwamen in aanmerking voor het fietsdiploma. "Ik ben blij met de geweldige samenwerking met de Rotary Club en dank de Rotary voor het geno men initiatief om dit mogelijk te maken", aldus Hilda van der Vlag. Er verblijven op dit moment vier honderd vluchtelingen in dit AZC waaronder honderddertig kinde- Maurice en Job staan voor iedereen klaar. Foto: Arjan Hoogvorst De Wagenmaker 2, 1851 PX Heiloo. Informatie: 06-34467769, info@mauricecardetailing.nl, www.mauricecardetailing.nl. HEILOO - Wie de auto écht goed gepoetst en eventueel ook voor altijd supergoed beschermd wil hebben, kan terecht bij Maurice Cardetailing. Van handmatig wassen van een voertuig tot een vol ledige detailbehandeling. 'Waar poetsen stopt, gaan wij vele stappen verder' is een belangrijke gedachte van het bedrijf. Het was nog wat treffender geweest, als het adres 'De Wagenmooimaker' had geheten. Maar je kunt niet alles hebben... Sowieso hebben eigenaar Maurice en medewerkers het aan de Wagenmaker allemaal piekfijn voor elkaar. Na ruim zeven jaar geleden te zijn gestart is Maurice Cardetailing gestaag gegroeid, wat onlangs leidde tot de verhuizing naar het huidige onderkomen. "Hier beschikken we over de nodige ruimte en faciliteiten om ons bedrijf verder uit te bouwen", vertelt Maurice. "Steeds meer mensen komen bij ons om hun auto, motor of ander voertuig te laten behandelen. Daarnaast zijn we al aardig op weg met het in de markt zetten van diverse poets- en detailproducten. Ook gaan we zelf mensen opleiden binnen ons vakgebied." Passie Maurice Cardetailing is een autopoetsbedrijf met grote passie voor auto's, voor zowel bedrijven als particulieren. De eigenaar beschikt inmiddels over ruim veertien jaar ervaring op het gebied van autopoetsen, waarvan nu zeven met deze eigen onderneming. "Twee jaar terug zijn we ons meer gaan richten op het detailen van exclusieve auto's en motoren. Daarmee hebben we ondertussen meerdere grote bedrijven en tal van particulieren als tevre den, regelmatig terugkerende klanten verworven." Een wasstraat met nietsontziende borstels is er niet bij aan De Wagenmaker. Maurice en medewerkers wassen een voertuig handmatig en gaan daarbij uiterst vakkundig te werk. Dat kan uiteenlopen van secuur wassen en daar mee gepaard gaande nabehandelingen tot een totale coating. "Zo kunnen wij onder meer van voor tot achter een soort tweede huid aanbrengen, mid dels een speciale glascoating. Dat is een pure en levenslange bescherming voor de lak. Dit kan bij alle soorten voertuigen, van allerlei soorten motor fietsen tot oude gebruikte auto's, exclusieve oldtimers en sportauto's." Professioneel Na een rondleiding door de werkplaats toont Maurice de recent fraai ingerichte winkelruimte, waar een breed scala aan professionele poets en detailproducten van verschillende merken staat opgesteld. Maurice Cardetailing is zowel dealer als distributeur van meerdere merken, waar onder Angelwax en QP-ON. Binnen die uitgebreide lijnen bestaan middelen die zelfs geschikt zijn voor toepassing in de luchtvaart. Tevens zijn er zeer geavanceerde coatings die met het oog op uiterst hoge hygiëne-eisen in de belangstelling staan van horeca en de medische sector. Terug naar alles op wielen, waar het aan De Wagenmaker voornamelijk om draait. Denk ook aan bijvoorbeeld interieurreiniging, geur- of stickerver wijdering, spotrepair en koplampherstel. Of iemand nu zelf aan de slag wil met genoemde producten, of desgewenst een voertuig zorgvuldig wil laten behandelen door Maurice Cardetailing; iedereen is welkom voor vrijblij vend vakkundig advies. Tekst: Arjan Hoogvorst HEILOO - Op vrijdag 12 mei is het hoogste punt van de nieuw bouw van Overkerck van ViVa! Zorggroep in Heiloo bereikt. Nadat het bouwpersoneel onder het genot van verse haring was toe gesproken door de heer L. van Ruth (raad van bestuur ViVa! Zorggroep), werd traditiegetrouw de envelop met inhoud aan het bouwpersoneel overhandigd. Woonzorgcentrum Overkerck is gesloopt om plaats te maken voor een volledig nieuw woonzorgcen trum dat naar verwachting vanaf half september weer in gebruik wordt genomen. In de nieuwbouw worden achtenzestig volwaardige tweekamerappartementen gere aliseerd. Hierbij wordt rekening gehouden met de hogere zorgvraag door alle appartementen bed toe- en doorgankelijk te maken, drem- pelvrij en voorzien van alarmering. Alle huidige bewoners, die momen teel gehuisvest zijn in het tijdelijk onderkomen in Varnebroek, keren straks weer terug naar het nieuwe Overkerck. Er is nog een beperkt aantal appartementen beschikbaar voor nieuwe bewoners die beschik ken over een Wlz-indicatie. Wilt u meer informatie? Kijk dan snel op www.vivazorggroep.nl. Feestelijk moment. Aangeleverde foto HEILOO - Onlangs oogstte deze foto op Facebook veel bekijks. Het is dierenwinkel 'Het Dierenhuis' aan de Kennemerstraatweg 191 in Heiloo, met hiervoor de eigenaren Wim en Dinie Buis. Zij hadden de winkel in de jaren vijftig en zestig. Johan van Haerlem deelde de foto naar aanleiding van het overlijden van de heer Henk Buis op 19 april jl. Henk werd tweeënzeventig jaar. De heer Buis had veel bijzondere foto's van Oud Heiloo en de heer van Haerlem draagt er nu zorg voor dat alles bewaard blijft. "Ik stond er veel voor de etalage te kijken naar de lieve hondjes die een paar weken oud waren, prachtig vond ik dat. En maar zeuren dat ik ook zo'n hond je wilde", herinnert iemand zich op Facebook. Ook de kleine kui kentjes worden opgenoemd in de reacties. Bekijk de bedrijfsfilm van Maurice Cardetailing op www.uitkijkpost.nl Fietsplezier in het verschiet. Foto: Stip Fotografie Foto: via Johan van Haerlem

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5