In één week 400 kilometer fietsen Levende standbeelden tijdens Living Statue-spektakel I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Gratis Websitescan bij Webreturn Zoektocht naar eerste klas 1 van de Radboudschool (1966) Zaterdag 27 mei: UITKIJKPOST 17 MEI 2017 HEILOO - Met of zonder aansluiting op de A9, de verkeersdruk(te) is te groot en iedereen heeft of krijgt daar last van. Bij D66 Heiloo staan twee zaken voorop: veiligheid voor fietsers en voetgangers en een prettige leef omgeving voor iedereen. We zoeken hier goede oplossingen voor en staan open voor ideeën. D66 zet zich serieus in voor alle burgers! Denk maan dag 29 mei met ons mee in het Trefpunt, 20.00 tot 22.00 uur, inloop vanaf 19.30. Zie ook https://heiloo.d66.nl. HEILOO - Heeft u een eigen website en wilt meer online succes behalen? Hoe scoort uw website nu in Google en wat kunt u daar nog uit halen? Of bent u benieuwd hoe goed uw website geschikt is voor mobiele apparaten? Met onze Websitescan krijgt u inzicht in de verbeterpunten van uw website op het gebied van zoekmachine optimalisatie, gebruiksvriendelijkheid, toe gankelijkheid en conversie optimalisatie. Vraag vrijblijvend de scan aan via onze website en test of u het maximale haalt uit uw website. Heeft u nog geen website of webshop en wilt u zich laten informeren over de mogelijkheden? Wij hebben als webdesign-bureau in de regio van Heiloo al meer dan honderd websites en webshops gebouwd. Wij denken vanuit onze marketingvisie graag met u mee en in oplossingen. Vraag een vrijblijvend adviesgesprek aan via www.webreturn.nl of bel ons op 072-8200355. Ontdek de kracht van Webreturn! Vijfde klas Radboudschool, 1966. Met meneer Kraakman. (Niet iedereen staat op de foto.) Foto: Wim Bloothooft (schoolfotograaf) HEILOO - De Radboudschool bestaat vijftig jaar. In 1966 kwam ik - Willem de Haas - vanuit Amsterdam terecht in de éérste klas 1 van de Raboudschool. Bijgaande foto van klas 5 werd gemaakt in 1970 bij meester Jan Kraakman. Het was zijn eerste lesjaar als meester. Het zou zeer leuk zijn om elkaar weer te zien op de reunie van de Radboudschool op zater dag 10 juni. Dit zijn de namen die ik nog weet van klas 5 en 6: Leanne van Poecke, Frank Mors, John de Ruijter, Annemarie Ligthart, Donald Reijn, Martha Rotteveel, Bert-Jan van Eldert, Antoine de Winter, Willem de Haas, Liesbeth Hoetjes (helaas overleden), Bibi Werdmuller, Mariëtte Langedijk, Peter Mulder, Olaf Schouten, Jolanda Morsch, Peter Egbers, Gert-Jan Wolven, Thea de Koning, Loekie Zoon, Hans Wiering, George Schipper, Rik Schalks, Carina Wertenbroek, Renate Schoon, Gerda van Schalkwijk, Lida Min, Marcel Nieuwland, Thea van Kleef, Paul Siers, Johan van Haastrecht, Wim Laan, Nick Hoekman, Theo Wiering, Theo Hoogland, John van Diepen, Kees Kraakman, Paulien Klein Schiphorst, Wilma Terneuzen, Evelyn Deyl, Paulien van de Gulik, Frank Hazelager, Michiel van Kempen, Ton Klaver, Edith Louman, Stef Hazelager en Martin Alleman. Wilt u bij de reunie aanwezig zijn? Aanmelden (tot 31 mei) kan via rad- boud50jaar@gmail.com onder vermelding van voornaam, achternaam (eventueel geboortenaam) en jaar van school verlaten. De kosten hiervan zijn 10 euro, inclusief drie consumptiebonnen en hapjes. Na aanmelding ontvangt u een e-mail met daarin de betalingsgegevens. Willem de Haas HEILOO - Van kauwgomballen- kok en meesterdief tot veer krachtige pauw. De meest uit eenlopende creaties komt u zaterdag 27 mei tegen tijdens het Living Statues-festival in Heiloo. Maar liefst tien levende stand beelden - afkomstig uit heel Europa - presenteren zichzelf tijdens dit spectaculaire en nieuwe evenement rondom de Witte Kerk, in 't Loo en in diverse restaurants. De standbeel den vermaken u graag en dat geheel op hun eigen wijze. Uitkijkpost laat u alvast in de stemming komen. Kauwgomballenkok De kauwgomballenkok vermaakt de mensen met zijn ongekende ener gie en zijn uitdagende lach. Aan het begin van een mega-reuze-knikker- baan staat een ouderwetse kauw- gomballenautomaat te wachten. Een helpende hand uit het publiek zet alles in beweging. Rood rolt de ronde kauwgombal door het witte decor. Ondertussen is de kauwgom- ballenkok niet van de bank te krij gen. Wie vermaakt wie? De kok de mensen of de mensen de kok? De Meesterdief Is dit een beeld van een dief of is dit een dief vermomd als stand beeld? In ieder geval is de kans klein dat uw bezittingen veilig zijn. Uit de sprookjes van de gebroeders Grimm. Miss Baksel Miss Baksel bakt en bakt, maar wat bakt ze eigenlijk en bakt ze er überhaupt wel wat van? Kortom: deze vrolijke verschijning zet uw hart in ieder geval in vuur en vlam of was het nu alleen de pan? Kom gewoon kijken. Pierrot Pierrot is een witte clown in al zijn specifieke facetten, maar of stil staan nu echt zijn ding is...? Lof der zotheid Zotheid oftewel gekkigheid mag ook wel eens een hogere eer ont- vangen dan dat men alleen uitgela chen wordt. Of wordt u nu uitgela chen? De spiegel wordt u in ieder geval wel voorgehouden... Alle lof voor de zot. Baron von Münchhausen Het volksverhaaltje 'Baron von Münchhausen' werd opgetekend uit de mond van de Baron. Hij vertelde dat hij met een kanonskogel door de lucht vloog en zo zijn dappere avon turen beleefde. Als u goed oplet, dan ziet u hem wellicht nog eens voorbij vliegen. Meester wyshyd Deze meester komt uw kennis testen, dus opletten! Bij goed gedrag wordt u beloond..., laat de wyshyd over u komen. Oppassen Opa past op de kleintjes, maar of dat allemaal goed gaat kunt u zelf aanschouwen. Maar zelf ook op uw kleintjes passen hoor Veerkrachtige pauw De pauw verrast het publiek met haar verenpracht en veerkracht. Ze is nieuwsgierig naar alles om haar heen en wil de wereld verkennen. In de knoop Een verward stelletje dat met alles en iedereen in de knoop lijkt te liggen, dus knoop deze act zeker in uw oren. Laat u zich ook graag verbazen en entertainen? Bezoek dan het Living Statues-festival op 27 mei in het hart van Heiloo. Hier vindt u levende standbeelden die normaal onder andere op de Dam in Amsterdam staan. Voor de kinderen is er een vossenjacht. Hierbij zijn leuke prijs jes te winnen. Het festival duurt van 11.00 tot 16.00 uur. HEILOO - Woensdag 10 mei ont vingen zeven sporters met een beperking en zes begeleiders en bestuursleden van Stichting Kees hun nieuwe fiets-outfits. Verschillende middenstanders uit Noord-Holland waren de sponsors hiervan. De sportgroep van Hattrick-Zorg gaat met de zeven sporters een zesdaagse fietstocht maken door Noord-Holland en Friesland. In totaal gaan zij vierhonderd kilo meter afleggen in deze zes dagen. "Geïnspireerd door Dennis Hof, zelf sporter met een beperking en momenteel in training voor de kwart triatlon, hebben zeven fana tieke sporters aangegeven hun grenzen te willen verleggen", aldus Patrick Rupsam van Hattrick Zorg. Zeven stoere jongens met een beperking gingen begin september 2016 in training om deze fietstocht te volbrengen. De sportieve uitdaging en het aan gaan van nieuwe vriendschappen staan centraal in deze tocht. Naast het conditionele speelt het emotio nele aspect een grote rol. De impact op deze groep sporters is enorm. Hierbij worden ze gedurende het jaar bijgestaan en begeleid door een team van professionele vrijwilligers. De zes mountainbikes en twee sporttandems - geschonken door Peter Guit van de G-sportfoundation uit Heiloo - zijn sinds een aantal jaren in het bezit van Hattrick-Zorg. Stichting Kees verzorgt de gehele fietstocht/reis, de accommodaties en het eten en drinken. De fietstocht start zondag 14 mei in Heiloo. Tekst: Yvonne van Stiphout De sportieve uitdaging en het aangaan van nieuwe vriendschap pen staan centraal in deze tocht. Foto: Stip Fotografie De Kaugomballenkok heeft hulp nodig. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7