Chiropractie XL Timpaan start verkoop De Linde 2 in Zuiderloo op 12 juni 2017 Nacht van de vluchteling BEDRIJF BELICHT 5 Chiropractisch onderzoek bestaat uit een grondig onderzoek van de wervelkolom en het zenuwstelsel. De chiropractor voelt in welke delen van de wervels zich blokkades bevinden, of welke delen lijden onder de gevolgen hiervan. Bij het eerste onderzoek wordt een geavanceerde scan gemaakt. Deze 'Insight Scan' is onschadelijk (geen straling) en geheel pijnloos. Deze scan wordt gemaakt om het zenuwstelsel nog beter te kunnen beoordelen en om te helpen met het vinden van blokkades. Het zenuwstelsel controleert pijn, spierbewegingen en houding. De hoeveel heid zenuwimpulsen die door de wervelkolom lopen wordt gemeten. Tijdens het tweede bezoek worden de scanresultaten uitgelegd, alsmede hoe chiropractie kan helpen met de klachten. Dan volgt het persoonlijke correctieplan om zo snel mogelijk de beste resultaten te behalen. UITKIJKPOST 7 JUNI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Chiropractor Dr. Steven Excell. Foto: Anita Webbe Kerkweg 2c, 1906 AW Limmen. Tel.: 072-7436 351, e-mail: info@chiropractiexl.nl, website/facebook: www.chiropractiexl.nl Chiropractie XL, het chiropractisch centrum voor Limmen en omstreken - en één van de beste praktijken in Nederland - biedt een zeer breed pakket aan alternatieve pijnbestrijding en hulp bij chronische aandoeningen. De behandelingen worden gegeven door een universitair opgeleide chiropractor uit Amerika. Dr. Steven Excel is een expert op het gebied van rug-, nek- en andere klachten die hun oorsprong vinden in de wervelkolom, het zenuw stelsel, de spieren en gewrichten. In goede handen Een chiropractische correctie helpt de functie van het zenuwstelstel te optimaliseren en heeft daarmee een positief effect op het gehele lichaam en alle bijbehorende systemen. De blokkades in het zenuwstelsel wor den gecheckt en de wervelkolom wordt gecorrigeerd. Een correctie is een snelle, gecontroleerde beweging met als doel de beweeglijkheid van het gewricht te herstellen. Deze techniek wordt goed, veilig en effectief toegepast. Welke technieken gekozen worden, hangt af van individuele klachten en behoeften. U bent bij Chiropractie XL in ieder geval in goede handen. Bovendien nemen de consulten weinig tijd in beslag, wat door de patiënten die na hun werk komen ook zeer gewaardeerd wordt. Indien er na de bevindingen externe behandelplannen of speciale oefeningen nodig zijn, dan wordt er doorverwezen naar een specialist of fysiothera peut. Chiropractie valt veelal onder de dekking van uw aanvullende zorg verzekering. Chiropractie kan mensen niet alleen van pijnklachten in de nek of rug afhelpen, maar kan ook zeer behulpzaam zijn bij vermoeidheid, duizelig heid en spanningshoofdpijn. Ook huilbaby's hebben vaak baat bij chiro- practie. Bovendien helpen correcties het immuunsysteem te verbeteren. In een poging om blessures te voorkomen laten hele sportteams alsmede individuele sporters zich tegenwoordig leiden door speciaal ontwikkelde, chiropractische zorgplannen. Chiropractie richt zich op het oplossen van blokkades (zogeheten subluxaties) in de wervelkolom, waardoor het natuurlijk zelfhelend vermogen van het lichaam weer optimaal kan func tioneren. Voor een afspraak kunt u zich telefonisch aanmelden, een email sturen of online een afspraak te maken. Chiropractie XL verzorgt ook inspirerende lezingen, seminars en info-avonden. U kunt zich hiervoor kosteloos kunt aanmelden. Kijkt u voor uitgebreide informatie op de website. HEILOO - Op 12 juni start de verkoop van deelplan 2 van De Linde. De Linde 2 is onderdeel van het gebied Zuiderloo in Heiloo en bestaat uit 84 wonin gen, waarvan 63 woningen op 12 juni in verkoop gaan. De Linde is een project van ont wikkelaar Timpaan uit Rijsenhout, die circa 275 woningen ontwikkelt in het gebied Zuiderloo. In de eerste deelfase zijn 59 woningen gereali seerd. Locatie Zuiderloo moet zich gaan ontwik kelen tot aaneengesloten woon- buurtjes die vanzelfsprekend op de Heilooër strandwal zijn gegroeid. Hierdoor past Zuiderloo perfect bij het bestaande karakter van Heiloo en versterkt het de identiteit van het dorp. Uitgangspunt is dat Heiloo een groene gemeente met een dorps karakter is en blijft. De Linde 2 is gelegen rondom de Haagbeuk ten zuidoosten van het eerste deelplan en grenst aan de zuidkant aan de Krommelaan. Woningen Net als het eerste deelplan kent De Linde 2 een grote verscheiden heid aan woningtypen. In het plan komen 20 eengezinswoningen, ver deeld over twee typen, met prijzen vanaf 224.950,-- v.o.n. Ook komen er 16 Timpaan Verandawoningen in twee typen (geschikt voor starters en senioren). Hiervan is de vrij op naam prijs vanaf 209.500,--. Verder worden er 10 twee-onder-één kap- woningen met garage gerealiseerd. De prijs van deze woningen is vanaf 440.000,-- v.o.n. In het plan komen 9 comfortwoningen met een compleet woonprogramma op de begane grond met prijzen vanaf 399.500,--. Tot slot worden er 8 vrijstaande woningen gerealiseerd. Deze woningen hebben een prijs vanaf 535.000,-- v.o.n. In de 2e fase van De Linde 2 - dat waarschijnlijk na de zomer in ver koop gaat - komen er nog eens 22 vrijstaande woningen. Dus volop variatie in een kleinschalige dorpse setting. Verkoopmanifestatie De verkoopmanifestatie vindt plaats op maandag 12 juni van 17.00 tot 20.00 uur in Bowling Partycenter Heiloo aan de Kennemerstraatweg 341 in Heiloo. Bij de manifestatie kunnen geïnte resseerden de brochures, prijslijs ten en inschrijfformulieren ophalen. Bent u verhinderd, dan kunt u de brochure, prijslijst en het inschrijf formulier ook vanaf dinsdag 13 juni bij de verkopend makelaar Kuyper Blom aan de Stationsweg 102 in Heiloo ophalen of via de website www.heiloo-zuiderloo.nl downloaden. Het inschrijfformulier dient uiterlijk dinsdag 20 juni 2017 voor 12.00 uur te worden ingele verd bij Kuyper Blom Makelaars (info@kbmakelaars.nl of bel naar 072 - 532 24 20). HEILOO - Hoe ver zou u 's nachts lopen uit angst voor geweld? Deze vraag van Stichting Vluchteling is de slo gan van de door hun georgani seerde jaarlijkse sponsorloop. Van zaterdag 17 op zondag 18 juni lopen duizenden deelnemers, waaronder Peter Cornelissen (38) uit Heiloo, een afstand van veertig kilometer in de 'Nacht van de vluch teling'. Het doel is om een zo hoog mogelijk bedrag op te halen voor noodhulp aan vluchtelingen en ont heemden, voor mensen die wereld wijd op de vlucht zijn voor oorlog, geweld en onderdrukking. Wie niet zelf loopt, kan Peter sponsoren door zich aan te melden via www.nacht- vandevluchteling.nl/petercomelis- Acute hulp en voorlichting Er zijn meer mensen dan ooit op de vlucht voor oorlog en conflict. 65,3 miljoen mannen, vrouwen en kinderen hebben hun huis moeten verlaten en hebben dringend hulp nodig, zoals schoon drinkwater, tentzeil, sanitaire voorzieningen en medische hulp. Sinds 2010 organi seert Stichting Vluchteling de Nacht van de Vluchteling om aandacht te vragen voor de problematiek en geld in te zamelen. Voorafgaand aan de Wereld Vluchtelingendag (20 juni) wordt er in het holst van de nacht van 17 op 18 juni op drie startlocaties veertig kilometer gelo pen. In Amsterdam, van Rotterdam naar Den Haag en van Nijmegen naar Arnhem start men om precies 00.00 uur middernacht. Heilooër Peter Cornelissen start in Nijmegen. Deelnemers doen er gemiddeld acht tot negen uur over en finishen dus de volgende ochtend. In Amsterdam is er overigens ook een 10 en 20 kilometerloop die al eerder start (18.30 uur). Bekende Nederlanders zoals Waldemar Torenstra en Art Rooijakkers zijn betrokken bij Stichting Vluchteling en lopen mee. Er is ook een speciaal lied ingezon gen door veertien artiesten op initi atief van Hadewych Minis. Deze ver sie van 'Iedereen is van de wereld' van The Scene sluit qua boodschap goed aan en roept op tot verbroede ring en solidariteit. Deelnemer Peter Cornelissen Peter hoorde enkele jaren gele den een radio-interview met een deelneemster die zeer inspirerend vertelde over het doel van deze nachtelijke wandeling en over de bijzondere sfeer die het lopen met duizenden sympathisanten met zich meebrengt. Hij vertelt: "Het jaar daarop heb ik me aangemeld als deelne mer van Rotterdam naar Den Haag en kan ik die bijzondere sfeer alleen maar beamen. Het is bemoedigend dat zoveel mensen een positief signaal willen afgeven voor wat betreft opvang en hulp aan vluchtelingen uit gebieden waar vrede en vrijheid niet vanzelf sprekend zijn. In een tijd waarin dit onderwerp met regelmaat mag rekenen op negatieve reacties en pers, vind ik dit een zeer bemoe digend initiatief." Peter, die sinds tien jaar met zoon Mees in Heiloo woont, loopt voor de vierde keer mee. Hij werkt als veldmedewerker bij Landschap Noord-Holland en heeft de passie voor lopen meege kregen van zijn vader. Op de vraag of hij extra traint voor deze uit daging antwoordt hij: "Ik vind het heerlijk ontspannen om zo nu en dan te wandelen richting Bergen, Castricum of over het Monnikenpad. Daarmee zitten er al wat basiskilo meters in de benen, maar waar ik voor eerdere edities meer trainde, zal ik het dit jaar ook een beetje op karakter moeten doen!" De dialoog blijven aangaan De reacties op zijn deelname zijn vrijwel unaniem positief en met regelmaat komt er een discussie los. Peter: "Dat ervaar ik als positief. Rondom het onderwerp spelen veel meningen en emoties en ongeacht hoe men aankijkt tegen vluchtelin gen en al wat daarbij komt kijken, is het alleen maar goed om met elkaar in gesprek te blijven, zonder elkaar perse te overtuigen." Het zou natuurlijk fijn zijn als er veel spon sorgeld binnenkomt, maar Peter benadrukt dat het sowieso goed is dat er op een positieve, constructie ve wijze aandacht wordt geschon ken aan dit urgente thema. Peter: "De meningen die over het alge meen het luidst worden verkondigd, krijgen de meeste aandacht. De dia loog blijven aangaan met elkaar - op respectvolle wijze voor eenieder - en wandelend donaties bij elkaar harken voor Stichting Vluchteling lijken me een mooi streven." Tekst: Natalie Bottemanne Zuiderloo: Sierappel. Aangeleverde foto Peter Cornelissen is er klaar voor. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5