100-jarige GP Groot trakteert publiek op spectaculaire open dag Voorlichtingsavond D66 Heiloo over raad- en commissiewerk 4 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Laatste seizoenconcert Witte Kerk Heiloo Vaderdagtip van Annet Haar Zaak Zaterdag 10 juni gaan de poorten wagenwijd open KORTOM Helikoptervluchten Van der Borden - 20 jaar in Heiloo UITKIJKPOST 7 JUNI 2017 HEILOO - Het laatste zondagmiddagconcert van de serie 2016/2017 vindt plaats op 11 juni in de Witte Kerk van Heiloo. Na zeer succesvolle optre dens in 2012 en 2014 is het Van Dingstee Kwartet weer terug. In de serie met Sjostakovitsj' strijkkwartetten speelt het viertal van hem het negende strijkkwartet. Verder na de pauze het strijkkwartet in a klein van Johannes Brahms. Het Van Dingstee Kwartet is sinds de oprichting in 1995 uitgegroeid tot een succesvol en veelzijdig strijkkwartet. Met concerten op vrijwel alle Nederlandse podia en tientallen tournees in Europa en de Verenigde Staten profileerde het kwartet zich als één van Nederlands toonaan gevende kamermuziekensembles. De pers prees de concerten van het kwartet veelvuldig vanwege het vloeiende samenspel, de klankvorming, de gedrevenheid en het temperament. De oprichters en naamgevers van het kwartet zijn de uit één gezin afkomstige violistes Ingrid van Dingstee en Marjolein van Dingstee en cellist Ewout van Dingstee. Suzanne Dijkstra is de altvioliste van het kwartet. De aanvangstijd is 15.00 uur. De toe gangsprijs bedraagt 15 euro (jongeren 10 euro). De website geeft nadere informatie en een bestelformulier. Een consumptie is bij de toegangsprijs inbegrepen. Na afloop van het concert kunt u napraten onder het genot van een drankje. Reserveren kan via www.concertenwittekerk.nl of 06-45184525. Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij de Schrijverij aan Heerenweg 199 in Heiloo. U kunt de middag extra feestelijk afsluiten met een diner bij de 'Loocatie' (tegenover de Witte Kerk) tegen het gereduceerde tarief van 25 euro op vertoon van uw toegangsbewijs. Wij verzoeken u vooraf te reserveren via telefoonnummer 072 - 5333352. 1 1 i A HEILOO - Heb jij een vader die alles al heeft? Dan hebben wij hét cadeau voor hem: een traditionele scheerbehandeling! De barbieres van Annet Haar Zaak m/v zijn vakbekwaam. Zij leggen jouw vader in de watten en zorgen ervoor dat hij niet meer 'prikt'. Heeft hij een mooie baard, dan kunnen wij die prima verzorgen zodat hij er weer tiptop uitziet en heerlijk ruikt. Heeft jouw pa geen zware baardgroei? Dan hebben wij ook heel veel soorten shampoo, wax en gel van Reken en Reuzel. En mocht jij geen keuze kunnen maken, dan hebben wij ook nog de Annet Haar Cadeaubon. Hiermee mag hij helemaal zelf weten wat hij ermee doet, want ook heren knippen wij superstrak. Kom langs voor wat jij denkt dat het beste bij jouw vader past, wij helpen jou graag! Annet Haar Zaak M/V, Winkelcentrum 't Loo 35, 1851 HT in Heiloo. Tel.: 072-5332779. Volg ons ook op Facebook. HEILOO - GP Groot viert haar honderdjarige jubileum op zaterdag 10 juni voor het publiek met een groots opgezet te Open Dag. Bezoekers krijgen een gevari eerd programma voorgeschoteld op het terrein aan de Boekelerdijk in Alkmaar, dat voor deze dag is omge doopt tot 'Duurzaamheidslocatie'. De Open Dag duurt van 11.00 tot 15.30 uur en iedereen is welkom: de toegang is gratis. Geïnteresseerden die zich van tevoren aanmelden via www.opendaggpgroot.nl ontvangen bij inlevering van de aanmeldbeves- tiging iets lekkers. Het Programma Onder het motto 'Van afval naar grondstoffen en energie' worden diverse onderdelen van GP Groot gepresenteerd en gedemonstreerd. Ook is er volop entertainment op de locatie. Dat betekent kijken naar demonstraties van alle scheidingsin stallaties, een bezoek aan NXT, het op 8 juni te openen tankstation van de toekomst en een mini-expositie van jurken uit gerecycled materiaal en nog meer... Ook geven trainers van Jong AZ en VV Limmen een voetbalclinic, is er een 'energiek' fietsspel, een minikartbaan en kan er in een simulator worden geraced tegen Tom Coronel. Voor bezoe kers die graag het overzicht willen bewaren, is er de mogelijkheid een prachtig uitzicht te hebben over het terrein aan de Boekelerdijk. Leerzaam en leuk "Het is een kleine greep uit het volledige programma", vertelt de organisatie van de GP Groot Open Dag. "We hebben gekozen voor een mooie mix van leerzaam en leuk." GP Groot is een modern en inno vatief bedrijf dat duurzaam onder nemen tot haar kernactiviteit heeft gemaakt. Door op een slimme en efficiënte manier afval in te zamelen en te scheiden vormt dit materiaal steeds vaker de basis voor nieuwe grondstoffen. Dat gebeurt al aan het begin van de afvalketen door klan ten mee te nemen in de filosofie van het bedrijf. Zo krijgt (bedrijfs)afval steeds vaker een duurzame (her-) bestemming. Tijdens de Open Dag willen we die boodschap overdra gen en laten zien wat hier allemaal gebeurt en hoe we vol overtuiging bezig zijn om van afval weer grond stoffen en energie te maken.'' Meer informatie Tijdens de open dag is de ingang van het terrein van GP Groot geopend aan de Zirkoonstraat op bedrijventerrein Boekelermeer (de reguliere ingang aan de Boekelerdijk is gesloten). Vanwege de te verwachten drukte wordt bezoekers geadviseerd om zoveel mogelijk op de fiets te komen. Automobilisten kunnen parkeren op parkeerterrein P8 van AZ. Vanaf daar rijden pendelbussen. Op de website www.opendaggpgroot.nl is het volledige programma te lezen en kunnen geïnteresseerden zich aan melden. Ook kan daar alvast het vei ligheidsreglement worden gelezen. 100 Jaar GP Groot De basis van het familiebedrijf GP Groot is gelegd door Gerrit Pieter Groot, G.P. Groot. Begin van de vorige eeuw begon hij als melkrij der en groenteman. Als zelfstandig ondernemer met een goede handels geest stortte hij zich vervolgens op diverse activiteiten en legde hij zo het fundament voor het huidige GP Groot. Het bedrijf is inmiddels op drie fronten actief: infra en enginee ring, brandstoffen en oliehandel, en inzameling en recycling. Er is ook volop entertainment op de locatie. Aangeleverde foto HEILOO - Wilt u weleens weten wat iemand in de gemeenteraad of een raadscommissie nu eigen lijk doet? Hoeveel tijd het kost? Of je er een speciale opleiding voor nodig hebt? D66 fractievoorzitter Hans van Halem en raadslid Fons Hopman - die onlangs door de leden als lijsttrekker voor de Gemeenteraadsverkiezingen 2018 is gekozen - gaan deze avond in op deze en nog veel meer vragen. Zij delen hun persoonlijke ervaringen en geven algemene informatie over het raadswerk. Daarnaast heeft een fractie meer nodig dan de zicht bare leden in de raad en commis sies, zoals: een fractiesecretaris en ondersteuning met kennis van alle verschillende onderwerpen die langskomen in de vergaderingen. D66 ontwikkelde landelijk korte opleidingen voor mensen die over wegen zich kandidaat te stellen. Deze kunnen in BUCH- en/of regio verband heel dichtbij georganiseerd worden. Ook is op de D66-website een scan beschikbaar om voor uzelf te zien of raadswerk etcetera iets voor u is. Geïnteresseerd? Kom dan geheel vrijblijvend - D66-lid of niet - op woensdagavond 14 juni om 20.00 uur naar het Trefpunt. Meer infor matie is te vinden op onze website: www.heiloo.d66.nl. HEILOO - De Kennemerstraatweg tussen de Nieuwelaan en Rijksweg 172 (nummering gemeente Castricum) krijgt een nieuwe asfaltlaag en een nieuwe fundering van de ondergrond. De werkzaamheden startten dins dag 6 juni en duren tot en met donderdag 8 juni. Tijdens de werkzaam heden is het fietspad afgesloten voor (brom)fietsers. Zij kunnen gebruik maken van een tijdelijk fietspad van platen in de berm ernaast. Bewoners zijn per brief op de hoogte gebracht van de werkzaamheden, zo laat de gemeente Heiloo weten. Zie ook Heiloo.nl (nieuws). HEILOO - Van der Borden Makelaardij vestiging Heiloo bestond woensdag 3 mei alweer twintig jaar! Onder het mom 'wie jarig is trakteert' werden er vijf helikoptervluchten (helikoptervluchtneder- land.nl) onder de cliënten van de afgelopen twintig jaar verloot. Afgelopen zaterdag vond dit op het HSV-complex plaats en werd er hierbij over Heiloo en omgeving gevlogen. Het zonnetje scheen en de stemming zat er goed in! Nieuwe cliënten kunnen tot en met juli nog profiteren van de 20% jubileum korting op de courtage bij de aankoop- of verkoopbemiddeling van hun woning. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7