Hei oocontact 't I w m Concept 'Verkeersbeleid Heiloo 2017 - 2030' ter inzage 14 juni tot en met 25 juli 1 m m 13 Meer informatie? Bel! W M Bezwaar maken Bouwen en wonen Bezwaar maken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 14 JUNI 2017 Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer 072 535 66 66 van maandag tot en met donderdag nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo tussen 8.00 en 16.30 uur en op vrijdag tussen 8.00 en 16.00 uur. Wat moeten we doen om Heiloo bereikbaar, leefbaar en verkeersveilig te houden? Dat staat in het concept 'Verkeersbeleid Heiloo 2017 - 2030' dat na een uitgebreid partici patietraject nu zes weken ter inzage ligt. In dit conceptplan staat een aantal doelen met daaraan gekoppeld verschillende maatregelen. Nieuw verkeersbeleid nodig Het nieuwe verkeersbeleid speelt in op de ontwikkelingen die op ons afkomen. De toe name van mobiliteit en bedrijvigheid, de komst van nieuwbouwwijken en de invoering van het programma hoogfrequent spoor (meer treinen per uur) zorgen voor een verkeerstoename. Deze leidt op een aantal wegen tot problemen op het gebied van bereikbaarheid, leefbaar heid en verkeersveiligheid. De aansluiting A9 lost een groot deel van de problemen op, met name aan de noordkant van Heiloo (Kennemerstraatweg en deels Kerkelaan). Maar een aantal blijft bestaan, met name de verkeersdruk op de Stationsweg en rondom de spoorwegovergangen. De uitvoeringsmaatregelen voor autoverkeer moeten ervoor zorgen dat het verkeer even wichtig verspreid wordt over het wegennet van Heiloo, waarbij de bereikbaarheid verbetert en de leefbaarheid en verkeersveiligheid toe neemt. Dit kan bijvoorbeeld bereikt worden door een combinatie aan maatregelen als het fysiek onmogelijk maken om af te slaan, het afsluiten van 't Looplein, op specifieke locaties de doorsteek voor autoverkeer onmogelijk maken, etc. Daarnaast zijn ook voor andere manieren van vervoer maatregelen uitgewerkt, die voor een groot deel zijn aangedragen door de maat schappelijke denktank. Heiloo fietsdorp: stimuleren fietsgebruik voor ritten binnen Heiloo door brede en comforta bele fietspaden, realisatie van ontbrekende verbindingen, voldoende fietsenstallingen, etc. Voetganger: veiligheid bij voetgangers oversteekplaatsen vergroten, voltooien van het voetpad bij de rotonde Zeeweg - het Malevoort - De Omloop, stimuleren lopen naar school en verbeteren toegankelijkheid van de openbare ruimte. Openbaar vervoer: streven naar behoud van wat er nu is en mogelijkheden onderzoeken voor uitbreiding. Kijk op de website voor een uitgebreide toe lichting op alle voorgestelde maatregelen. Participatie Het concept 'Verkeersbeleid Heiloo 2017 - 2030' is tot stand gekomen in samenwerking met bewoners, ondernemers, maatschappe lijke organisaties, bestuurders en ambtenaren. Meer informatie op www.heiloo.nl/verkeers- plan. Reageren op concept 'Verkeersbeleid Heiloo 2017-2030' Het concept 'Verkeersbeleid Heiloo 2017 2030' ligt van woensdag 14 juni tot en met dinsdag 25 juli 2017 ter inzage - op de website onder www.heiloo.nl/verkeersbeleid of - bij de informatiebalie in het gemeentehuis van Heiloo Gedurende de periode dat het concept ver keersbeleid ter inzage ligt, kan iedereen naar aanleiding van het concept verkeersbeleid - bij voorkeur schriftelijk en goed gemotiveerd - een zienswijze naar voren brengen bij de het college. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan het college van burgemeester en wethou ders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: zienswijze concept verkeersbeleid. Indien u een mondelinge reactie wilt geven, dan kunt u binnen de termijn van zes weken een afspraak maken met Ester Negenman van het domein Civiele Werken en Verkeer, tele foonnummer 072 535 66 66. Meer informatie Na de inzagetermijn worden de zienswijze waar mogelijk verwerkt in het definitieve ver keersbeleid, dat door de gemeenteraad op 2 oktober wordt vastgesteld. Heeft u vragen of wilt u meer informatie, dan kunt u con tact opnemen met Ester Negenman of Pim Broersen van de afdeling Civiele Werken en Verkeer, telefoonnummer 072 535 66 66. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Scheprad 1, WABO17/00973, bouwen huis, ontvangen 6 juni 2017 - Stationsweg 92, WABO17/00987, aanvraag voor brandveilig gebruik, ontvangen 7 juni 2017 Verlengen beslistermijn - Haesackerlaan 79, WABO17/00688, plaatsen dakkapel en isoleren dak, de oorspronkelijke beslistermijnen is verlengd met 6 weken naar 28 juli 2017 - Tulpencroftlaan 39, WABO17/00641, aanleg gen in-/uitrit, de oorspronkelijke beslistermijnen is verlengd met 6 weken naar 20 juli 2017 - Vennewatersweg 17, WABO17/00682, plaatsen reclamebord, de oorspronkelijke beslistermijnen is verlengd met 6 weken naar 26 juli 2017 Aanvraag niet in behandeling genomen - Westerweg 212, WABO17/00505, vergroten woning (bovenverdieping), verzonden 6 juni 2017 Burgerlijke stand tot en met 4 juni P. Reeling Brouwer B.T.M. Koenders-Kraanen Geboren J.T. Hoogland-van Grondelle Ruby Veldt d.v. M.P.J. Veldt en N. Nuijens N.M. Wielage Cornelis W. Apeldoorn z.v. W.J.M. Apeldoorn en E.W. Schelhaas W.E.M. Koot M. Kruize-van Steenbergen Jim van Westerop z.v. D. van Westerop en L. G.W. Steffers Mars N. Vennik Sadia Habibzai d.v. A.L. Habibzai en M. Hanbali E. Brijde Stan M. Fischer z.v. B.E. Fischer en W. Klein C.J. van Leeuwen Mitch J.B. Metzelaar z.v. M. Jagersma en P.F.J. Verhoeven M.E.M.M. Metzelaar Sofie d.v. L.A.H. Nieuwland en R. Molenaar Huwelijken /gereg. Partnerschappen I.F. Besse en M.I.C. Böhm Cossio T. de Gelder en S.C. Franssen. Overleden G. de Groot P.H. Tauber A. van der Vlies-Stuurwold M.W. Benen-Mulder C.J. Stolk m www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 13