Niet langs elkaar maar met elkaar leven Rode Kruis zoekt collectanten Proeflessen Juniorengroep Theaterbende Heiloo Opbrengst collecte epilepsiebestrijding Expositie Witte Kerk 3 V k v ""H 17 I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N - Open Dag Muziek- en Dansschool Heiloo Zomerklaverjassen UITKIJKPOST 14 JUNI 2017 HEILOO - De Muziek- en Dansschool Heiloo heeft zaterdag 17 juni haar jaarlijkse open dag met als thema 'Muziek en Dans.Moet je Doen!' Op deze dag worden geïnteresseerden in de gelegenheid gesteld om zijn of haar kunstzinnige talenten en mogelijkheden uit te proberen of om des kundige informatie te krijgen. Er is van alles te doen! Leerlingen verzorgen muziek- en dansoptredens en er is een presentatie basisscholenproject. Verder wordt informatie gegeven over de verschillende lesmogelijkheden en de keuze van muziekinstrumenten. Voor de kinderen is er een 'speur tocht'; een leuke speur- en doetocht naar verschillende instrumenten. Ben je nieuwsgierig geworden? Wil je een instrument gaan bespelen, zingen, misschien in de musicalklas of in een popband? Kom dan langs en ontdek je talent tijdens de open dag op zaterdag 17 juni van 11.00 tot 14.00 uur. Adres: Het Veld 1 in Heiloo. Iedereen is van harte welkom. Het team van de school staat klaar! Voor meer informatie, zie www.muziekendans- schoolheiloo.nl, e-mail naar info@muziekendansschoolheiloo.nl of bel 072 - 5332460. HEILOO - Rode Kruis zoekt col lectanten. "De opbrengst van de collecte komt ten goede aan de afdeling Heiloo," vertelt Johan Olgers, collectecoördinator van het Rode Kruis Heiloo. "U haalt dus niet geld op voor elders in de wereld of elders in ons land, maar echt voor Heiloo zelf." Het Rode Kruis doet veel in Heiloo. Voor de EHBO zijn er dit voorjaar twee speciale fietsen aangeschaft. De EHBO heeft ook oefenpoppen en verbandmiddelen nodig. En dan HEILOO - Het jaarevenement van de Gouden Dagen Heiloo kwam zaterdag 10 juni ten einde. Burgemeester Hans Romeyn hield een toespraak en sprak met de aanwezigen. Doel van dit evenent is het pro moten van de Gouden Dagen Heiloo. Onder het genot van een hapje, drankje en gezellige muziek konden de aanwezigen kennis maken met elkaar en een gezellige middag beleven. Het doel van de Gouden Dagen is kortweg via het vervullen van wensen in contact komen met seniore mensen. Hen een paar gouden uren laten bele ven, contact tot stand brengen met anderen en op die manier bijdragen aan hun welzijn. Vrijwilligers verza melen de wensen en zorgen voor de organisatie en de uitvoering. Waar mogelijk wordt de lokale samenle ving - het dorp - hierbij betrokken. Dat gebeurt in de vorm van vrijwil ligers en/of in de vorm van mate riële sponsoring. Alle aanwezigen kreeg aan het einde van de middag een wenskaart uitgereikt, om zelf een wens in te vullen of om weg te geven aan iemand met een wens. De burgemeester besloot zijn toespraak met de woorden: "niet langs elkaar leven maar met elkaar leven." En het 'met elkaar leven' was zaterdag middag in Klein Varnebroek zeker te zien. Tekst: Yvonne van Stiphout Burgemeester Hans Romeyn blijft op de hoogte. Foto: Stip Fotografie is er nog de organisatie van tele fooncirkels, van bijzondere vakan ties in zorghotels en van wekelijkse sociale activiteiten. Tegen eenzaam heid, voor zelfredzaamheid. Dat is het Rode Kruis. Heeft u een paar uurtjes over in de week van 19 tot en met 24 juni? Word dan collectant! Voelt u meer voor administratie en minder voor zelf langs de deuren gaan? Word dan wijkcoördinator! Voor meer informatie en aanmelding kunt u contact opnemen met Johan Olgers, jolgers@rodekruis.nl. HEILOO - De Juniorengroep van Theaterbende Heiloo speelde afgelopen weekend drie suc cesvolle voorstellingen van het stuk 'Alice in Wonderland' in Cultureel Centrum De Strandwal in Heiloo. Achttien spelertjes hebben zich van hun beste kant laten zien in spel, zang en dans. Heb jij interesse om mee te doen? Neem dan deel aan een proefles. De groep zoekt altijd naar nieuw talent. Ben jij tussen de acht en der tien jaar en hou jij ook van acteren, zingen en/of dansen? Dan kun je je aanmelden voor de proeflessen van onze juniorengroep op vrijdag 16 juni en/of vrijdag 23 juni van 16.00 tot 18.00 uur. Tijdens de proefles sen kun je de sfeer proeven samen met de andere kinderen en genieten van muziek, dans en eigen ideeën. Leef je uit met je eigen vindingrijk heid, beleef grappige momenten en ontdek verrassende talenten van jezelf. De juniorengroep repeteert in het nieuwe seizoen iedere zater dag van 11.00 tot 13.00 uur in wijk- gebouw Ypsalon in Heiloo. Lijkt het jou leuk om elke zaterdag te zingen, te dansen en te acteren? Geef je dan nu op voor een proefles. Voor meer informatie en aanmelden, zie www. theaterbende-heiloo.nl. Meer zien in woord en beeld van Theaterbende Heiloo? Word lid van onze face- bookpagina www.facebook.com/ theaterbendeheiloo. Midzomernachtsdroom Tijdens de langste dag van het jaar, midzomernacht, speelt Theaterbende Heiloo haar jubile umvoorstelling op een wel heel bijzondere locatie. Middenin het Heilooër bos wordt de kapschuur van Landgoed Nijenburg omgeto verd tot theater en kunt u genieten van deze Shakespeariaanse voor stelling met live muziek, veel humor en fantastisch spel. Ingewikkelde liefde, onstuimige liefde, breekbare liefde, het komt allemaal aanbod. Zet hier een paar hofnarren tussen en je hebt complete chaos. Het ver haal is niet makkelijk uit te leggen, maar de dwergen doen een poging u alles te vertellen over het 'hoe, wat en waar'. Vanaf 14 juni om 12.00 uur zijn er zeventig zitplaatsen te reser veren via theaterbende-webshop.nl. Uitverkocht? Neem vooral uw eigen stoel, kussen of bank mee! Waar: de kapschuur van Landgoed Nijenburg, Kennemerstraatweg 276. Tijd: 19.30 tot ongeveer 22.00 uur. Prijs: een vrijwillige bijdrage. Kaarten reser veren kan op 14 juni vanaf 12.00 uur via theaterbende-webshop.nl. 7H"'V r L*i 41 Kinderen in de kleding van Alice in Wonderland. Foto: Stip Fotografie HEILOO - De collecte van het Epilepsiefonds heeft in Heiloo 1.569,71 euro opgebracht. De opbrengst van de collecte is bestemd voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichtingsactivitei ten, het organiseren van aangepaste vakanties voor mensen met epi lepsie en individuele hulp. Van 29 mei tot en met 3 juni gingen in heel Nederland ruim vijfentwintigdui zend vrijwilligers op pad om huis aan huis te collecteren voor het Epilepsiefonds. Het Epilepsiefonds bedankt alle collectevrijwilligers en iedereen die heeft gegeven aan de collectant. Heeft u de collecte gemist en/of wilt u geld doneren? Zie www.epilepsie.nl/doneer. Collecteur wV met! HEILOO - Alle leden van de SHE klaverjassen kunnen donderdag 15 juni in het Trefpunt in Heiloo klaverjassen. De aanvang is 13.30 uur en de entree bedraagt 1 euro per persoon. De middag verloopt gezellig en er zijn leuke prijsjes te winnen. HEILOO - De Witte Kerk in Heiloo opent op zaterdag 17 juni en zondag 18 juni haar deu ren voor een gevarieerde kunst expositie. De opening van de exposi tie wordt op zaterdag 17 juni om 14.00 uur verricht door Nico van Adrichem, oud directeur van de GGZ NHN. De expositie laat wer ken van zes enthousiaste en gedre ven kunstschilders zien. Wat hen bindt is hun passie voor schil deren. De expositie toont divers werk qua thema, stijl en uitvoering. Verschillende thema's zijn uitge werkt met toewijding en technische vaardigheid, waarbij een eigen sig natuur duidelijk herkenbaar is. Deze diversiteit maakt het bezoeken van de expositie méér dan de moeite waard. De kunstschilders zijn aan wezig en graag bereid hun schilde rijen toe te lichten. Uiteraard zijn uw vragen welkom. De expositie is gratis te bezoeken op 17 juni en 18 juni van 10.00 tot 17.00 uur. Er is voldoende parkeer gelegenheid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 17