Van top tot teen verzorgd bij Beauty for All Culinair Heiloo smakelijk succesvol Muziektheater met Variaties op Vermeer in de Cultuurkoepel 1 V BEDRIJF BELICHT Hl p 5 1 1 KORTOM m - UITKIJKPOST 14 JUNI 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Achter v.l.n.r.: Marcha van Dalen, Melissa Buijs, Jolanda Molenaar, Nel Baltus. Voor v.l.n.r.: Michelle Meijer en Madelon Plugboer. Aangeleverde foto Middelweg 9, 1911 EA, Uitgeest, tel.: 0251-311198, website: www.beautyforall.nl UITGEEST - Wat Beauty for All uniek maakt in Uitgeest is dat u er alles onder een dak vindt. In het authentieke pand, waar het bedrijf sinds 2007 is gevestigd, heeft iedere zelfstandige haar eigen specialisme en ervaring op het gebied van schoonheid en verzor ging. Samen vormen zij een gezellig, hecht en enthousiast team. Een korte introductie: Marcha van Dalen is ruim tien jaar het vaste gezicht van Beauty for All. Bij haar kunt u terecht voor schoonheids- en pedicure-behandelingen. Marcha is momenteel met zwangerschapsverlof. Enkele van haar nieuwe collega's nemen het in de maanden juni tot en met september van haar over. Na deze periode zullen zij als zelfstandigen binnen Beauty for All hun werkzaamhe den voortzetten. Uiteraard kunnen vanaf oktober ook weer afspraken bij Marcha worden ingepland. Michelle Meijer is inmiddels een jaar full time zelfstandig ondernemer bij Beauty for All. Bij haar kunt u terecht voor verschillende behandelin gen: van gezichts- tot een pedicure behandeling en make-up workshops. De workshops zijn een mooie gelegenheid om eens uitgebreid te experimen teren met de 100% natuurlijke minerale make-up van Creative Cosmetics. Deze make-up is geschikt voor alle huidtypes, zelfs de meest gevoelige huid zoals couperose, rosacea en psoriasis. Ook kunt u kiezen voor een effectie ve anti-verouderingsbehandeling: een zes-weekse huidverbeteringskuur aan met fruitzuren en krachtige natuurlijke ingrediënten. Deze kuurbehandeling kan vanaf september gestart worden. Madelon Plugboer is voedingsconsulente bij Beauty for All. Afslankstudio My Line helpt u graag wanneer 'de kilo's u in de weg zitten'. Voor iedereen is er een apart programma. Er wordt gewerkt met producten van Herbalife, SLIMdiet en Protiplan. Madelon is aanwezig op maandag, dinsdag en vrij dagochtend van 9.00 tot 12.00 uur voor een vrijblijvend intakegesprek. Jolanda Molenaar is sinds 1 januari werkzaam bij Beauty for all. U kunt bij haar terecht voor een heerlijke ontspanningsmassage, die zij op een hele zachte manier toepast. Deze techniek is gericht op het zenuwstelsel. Binnen een half uur komt u volledig tot rust. Deze techniek kunt u zelf leren tijdens een workshop, die zij geeft voor maximaal twee personen. Nel Baltus is pedicure en gespecialiseerd in risicovoeten zoals diabetes, reuma en kanker. Daarnaast heeft zij ook een eigen praktijk aan huis. Nel is specialist in nagelregulatie en -reparatie (ook cosmetisch bij schimmelna gels) en kan orthesen maken. Ook geeft zij voetreflexmassages, wat effect heeft op lichamelijke en geestelijke gezondheidsklachten of gewoon heer lijk ter ontspanning. Zij vervangt Marcha gedurende haar verlof enkele dag delen per week. Melissa Buijs komt het team vanaf mei als gediplomeerd pedicure op de donderdag versterken. Hiernaast werkt zij al twaalf jaar als drogist. Haar specialiteit is schimmelnagel-reparatie. Voor een voetbehandeling, een deel behandeling of mooi gelakte nagels kunt u ook bij haar terecht. Op de vernieuwde website is het mogelijk om zelf snel en eenvoudig online een afspraak te maken bij een van de dames. Tot snel bij Beauty for All! HEILOO - Gezellig druk te mid den van smakelijke gerechten en drankjes. Dat typeerde dit weekend de derde editie van het evenement Culinair Heiloo op Landgoed Willibrordus. Top horeca-ondernemers uit Heiloo verenigden zich dit week end. Net zoals dat gebeurde in 2015 en 2016, waarvan vorig jaar voor de eerste keer op Landgoed Willibrordus. Voorzitter Henk Morsch van Ondernemend Heiloo opende vrijdagavond Culinair Heiloo officieel bij de start van Walking Dinner, de ondernemers borrel van Culinair Heiloo. Hierbij waren ruim driehonderd onderne mers aanwezig. De voorzitter roem de de innovatiekracht van Landgoed Willibrordus en gaf de aanwezige ondernemers een pluim. De accom modatie van Culinair Heiloo leende zich uitstekend voor deze onderne mersbijeenkomst met in het mid den van het landgoed een tent met daaronder een ondernemersterras. De culinaire aanbieders huisden elk in een of meerdere tenten of hadden bijvoorbeeld een blokhut of een kar. Dit waren Restaurant De Loocatie, Restaurant Herberg Jan, Keuken met Karakter, Kaashuis Tromp en Wijndijck, Katialo (Grieks medi terrane catering en delicatessen), Zuilvels, de Heiloose brouwerijen Vriendenbier en De Moersleutel en Mocca d'Or, leverancier van kof fie. Ook genoten bezoekers dit weekend van live-optredens. Zo liet de salsa-formatie Dja Fya zich vrijdag horen, evenals Holy Cow met Americana-, blues-, folk- en country-muziek. Fonk bracht zater dag covers ten gehore en Close 2 Fire zelf geproduceerde melodi euze rockmuziek. Zondag speelde Jus. Verder liet D.O.E.L Accoustic akoestische pop- en rockmuziek horen. Kinderen leefden zij zich zon dag uit in een mega stormbaan en ze HEILOO - Gouden Eeuw, Voldersgracht in Delft. Een meisje sjouwt met een emmer water en droomt over een leven van avontuur en vrijheid. Als Johannes Vermeer daar bijna letterlijk over haar struikelt, is dat het begin van een stroomversnel ling in haar bestaan. In het contact met de schilder gaan deuren voor haar open. Zij staat oog in oog met dramatische ontwikkelingen in zijn dagelijkse leven tot aan zijn vroege dood. En wij kijken mee, een door kijkje in de zeventiende eeuw... Een muziektheatervoorstelling van LUKKA over het leven en werk van Johannes Vermeer met muziek uit zijn tijd. Zaterdagavond 24 juni in de Cultuurkoepel in Heiloo. Toegangskaarten a 19,50 euro (inclusief pauzedrankje) zijn online verkrijgbaar (www.cultuurkoepel- heiloo.nl) of in het VVV kantoor (De Verhalenkamer) op het Landgoed Willibrordus - en ook aan de zaal bij aanvang van het concert (aanvang 20.15 uur). HEILOO - Tot eind augustus is de Witte Kerk op woensdag tussen 11.00 en 16.00 uur te bezichtigen. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het hoofdorgel bespeeld. De kerk is Rijksmonument, dient het algemeen belang en is niet gebon den aan een organisatie of vereniging. Om ervoor te zorgen dat ook ons nageslacht kan genieten van de schoon heid van dit gebouw, is een stichting bezig om geld bijeen te brengen voor onder andere restauraties en exploita tie. Sinds jaren wordt de kerk gebruikt voor activiteiten op cultureel en sociaal gebied: de zomer- en winterconcerten, exposities, recepties, orgelconcerten en rouw- en trouwdiensten. speelden pannakooi-voetbal en esta fette. Kortom, veel plezier met lek ker eten, drinken, dansen en genie ten tijdens Culinair Heiloo 2017. MKB Nederland, belangenbehar tiger van het bedrijfsleven, overhan digde vrijdagavond certificaten van het Keurmerk Veilig Ondernemen voor bedrijventerreinen (KVO-B) aan de brandweer, de politie en de gemeente Heiloo. Ook bestuurslid Rob van der Wal van Ondernemend Heiloo ontving een certificaat voor zijn club. Ondernemers in winkel gebieden en bedrijventerreinen kunnen het niet alleen. Gemeente, politie en brandweer ook niet. Het KVO helpt de betrokken partijen gezamenlijk afspraken te maken om overlast, criminaliteit en onderhoud aan te pakken. De veiligheidspro blemen worden in kaart gebracht, oplossingen gezocht en maatregelen genomen. aandacht voor de aanstormende toptalenten van wie velen van hen uitkijken naar de Olympische Spelen van Tokyo in 2020. Financiële steun is nodig, zodat de talenten ook daadwerkelijk de Spelen in Tokyo kunnen bereiken. Daarom spraken leden van de ver eniging met de ondernemers over mogelijkheden tot steun. "Wij zijn heel dankbaar voor de uitnodiging", liet voorzitter Jocelyne Tophoff weten. Trias blinkt uit in het trai nen en 'kweken' van nieuwe aan stormende topatleten zoals Nienke Madderom (14), Stan Nijhuis (15), Dave Wesselink (16), Job Beintema (21), Jay Beelen (16), Laura de Witte (21) en Lisanne de Witte (24). Verder organiseerde trainer Martha zondag een clinic voor de jeugd. Een ideale gelegenheid voor jonge mensen om kennis te maken met atletiek en de vereniging. Bestuursleden van atletiekver eniging Trias vroegen vrijdagavond Tekst: EJV Mediaproducties/Evert Visser w€m ■jr mi i f' 1 Zon en gezelligheid. Aangeleverde foto Een doorkijkje in de zeventiende eeuw. Aangeleverde foto Meer info vindt u op www.wittekerkheiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5