Midzomernachtmarkt in het Stationscentrum van Heiloo 3 yjiiiiï Nieuwe fractievoorzitter D66 Heiloo f I N G E Z O N D E N M E D E D E L I N G E N Kinderopvang Kits Oonlie Hoefsmid Hunebedspelen in Heiloo KORTOM CDA-Heiloo gaat weer op fietsronde Rommelmarkt Avondvierdaagse Heiloo groot succes □BW Integrale controle woonwagenkamp De Boog UITKIJKPOST 14 JUNI 2017 HEILOO - Kits Oonlie Hoefsmid is gevestigd aan De Hoefsmid in Heiloo met een baby- en peutergroep en twee afgesloten buitenruimten. Het team van kinderdagverblijf Hoefsmid bestaat uit vijf enthousiaste dames, die er alles aan doen om uw kindje in een vertrouwde en veilige omgeving op te vangen. De leidsters werken met het VVE programma Uk Puk, waar aan de hand van verschillende activiteiten de ontwikkeling van zowel baby's als peuters wordt gestimuleerd. Tijdens het thema 'Eet smakelijk' kunnen de kinderen in de huishoek de lekkerste gerechten klaarmaken en aan tafel opeten! Naast dagopvang, wordt er peuterspeelwerk aangeboden en kunt u bij deze locatie flexibele opvang afnemen. Voor alle vormen van opvang kunt u kinderopvangtoeslag aanvragen of opvang afnemen tegen gereduceerd tarief als u hier niet voor in aanmerking komt. Wilt u meer informatie of een rondleiding op de locatie, neem dan gerust contact op via 072-5323576. HEILOO - De derde editie van de Hunebedspelen vindt plaats op 18 juni op het evenemententerrein aan de Omloop in Heiloo. Naar het voorbeeld van de Germanen, die tijdens de langste dag van het jaar hun midzomer feest Litha vierden met sport, spel, muziek en heerlijke gerechten, zoeken ook wij deze dag weer met elkaar de gezelligheid op en nodigen wij u van harte uit om hierbij aanwezig te zijn. Net zoals tijdens de vorige spelen gaan de Germaanse stammen, bestaande uit zeven krijgers en een Druïde, met elkaar de strijd aan om de gouden kei. Dit jaar echter is het spelar- rangement - naast het keirollen, speelwerpen en boogschieten - uitgebreid met nieuwe spelen. Een extra reden om er deze keer weer bij te zijn tijdens ons Germaans Zomerfeest en te genieten van het onvergetelijke spelspektakel, de hapjes en drankjes uit onze Germaanse keuken en de enkele Germaanse stammen die aanwezig zijn met hun tenten. Zij geven een impressie van het leven in die tijd. Natuurlijk worden ook onze jonge Hunebedspelers niet vergeten. Voor hen kunnen de ouders een spelletjes- kaart kopen waarop ook zij Germaanse spelletjes kunnen doen en een hapje en een drankje kunnen halen. Traditiegetrouw zijn ook de Octaviërs, onze Germaanse band, weer aan wezig. Zij schreven voor deze gelegenheid zelfs een eigen hunebedlied en maken ook deze hunebedspelen weer tot een waar feest! Kortom, dit alles mag je niet missen, zorg dat je erbij bent op 18 juni vanaf 13.30 uur op het evenemententerrein aan de Omloop in Heiloo. Meer info: www. hunebedspelen.nl. HEILOO - Zaterdagochtend 17 juni doet de CDA-fractie weer een fietsronde door Heiloo. Wilt u in gesprek over een actueel onderwerp? Heeft u zelf een andere prangende vraag of u wilt 'gewoon' met de fractie ken nismaken? Geef een seintje via Hessel Hiemstra via jhhiem@ quicknet.nl of 072-8500490. HEILOO - De jaarlijks terug kerende rommelmarkt in de Werkendelslaan in Heiloo vindt plaats op zondag 18 juni van 10.00 tot 15.00 uur tussen de huisnummers 31 en 61. Honderd verkopers zijn hier vertegen woordig (geen handelaren). Er is live muziek, een buurtbistro, popcorn- en een crêpekraam. Kinderen kunnen zich uitleven op een springkussen. Wilt u zelf spullen verkopen? Stuur voor meer informatie een e-mail aan rommelmarktwerkendelslaan@ hotmail.com of bel 06-20105588. HEILOO - De Midzomer nachtmarkt vindt plaats op 21 juni van 16.00 tot 21.00 uur in het Stationscentrum van Heiloo. De straten en het plein van het winkelcentrum worden dan gevuld met ongeveer vijftig kramen met zeer verschillende producten, zoals kinderkleding, het ter plekke bedrukken van textiel, huishoudelij ke producten, eigen gemaakte jam men, sieraden, woondecoratie, tuin planten en nog veel meer. Ook zal er wat te eten en drinken zijn. Denk hierbij aan poffertjes, Vietnamese loempia's, schaafijs en suikerspin. Ook de lokale horeca is natuurlijk open en doet mee. De kinderen kun nen zich onder andere (gratis) ver maken in de zweefmolen. Ook is er live muziek. Kortom: kom ook de zomer vieren bij Stationscentrum Heiloo! Vijftig kramen met van alles en nog wat! Aangeleverde foto HEILOO - De Avondvierdaagse in Heiloo van 30 mei tot en met vrijdag 2 juni verliep succes vol. Ongeveer dertienhonderd deelnemers schreven zich in: negenhonderd mensen liepen vijf kilometer, bijna vierhonderd voltooiden de tien kilometer en zeven deelnemers kozen voor de vijftien kilometer. De omstan digheden waren prachtig de muziekkorpsen Eensgezindheid, Caeciha en Fanfare Showband Heiloo zorgden voor de muzikale begeleiding. De Avondvierdaagse is een evenement voor jong en oud. Fee Molenaar was de jong ste deelnemer - hij is bijna vier jaar - en Joop Stolp de oudste. Hij is zesenzeventig jaar en liep vier avonden vijftien kilometer. Het mooie weer op de slotdag zorgde ervoor dat het op het plein van de Radboudschool nog lang gezellig bleef. Volgend jaar is de avond vierdaagse van 29 mei tot en met 1 juni 2018. Er zijn nog enkele verloren sleutels binnengebracht en ruilen van medailles kan op dinsdag 20 juni van 19.00 tot 20.00 uur en woensdag 21 juni van 13.00 tot 14.00 uur op De Kleine Kanne 6. Zie ook www.avondvier- daagseheiloo.nl. Kris van der Vlies overhan digt aan de oudste deelne mer Joop Stolp een bloeme tje. Aangeleverde foto Fons Hopman. Aangeleverde foto HEILOO - D66 Heiloo heeft met Fons Hopman een nieuwe frac tievoorzitter. Aan het eind van de raadsvergadering van 12 juni maakte Hans van Halem bekend het fractievoorzitterschap per direct over te dragen aan Fons Hopman. In 2014 had Hans intern al aange geven het voorzitterschap voor het eind van deze raadsperiode te wil len overdragen. Sinds maart 2014 is Fons Hopman raadslid voor D66 Heiloo en onlangs is hij door de leden gekozen als lijsttrekker voor de Gemeenteraadsverkiezingen in 2018. Hans van Halem: "Nu kan Fons bij de algemene beschouwin gen op 3 juli zijn visitekaartje afge ven voor de toekomst." Hans van Halem zat in de 90-er jaren een periode voor D66 in de raad van Heiloo en is vanaf 2010 fractievoorzitter geweest. Tot 2014 voor D66-GroenLinks en daarna voor D66 Heiloo. Hans van Halem blijft tot 2018 raadslid. De afdeling is blij dat hij daarna met zijn enorme kennis en ervaring op de achter grond ondersteunend aanwezig wil blijven. Fons Hopman richtte eerder een D66 afdeling op in Egmond en zat daar hij tot naar Heiloo ver huisde twee jaar in de raad. D66 Heiloo heeft er alle vertrouwen in dat Fons met al zijn ervaring, ken nis en gedrevenheid de fractie de komende jaren uitstekend zal lei den. HEILOO - De gemeente Heiloo, de Belastingdienst en de politie hielden donderdagmorgen 8 juni een integrale controle op het woonwagenkamp De Boog in Heiloo. Naast het uitdelen van aanslagen, werden woonwa gens gecontroleerd op veiligheid en rechtmatigheid van de nutsvoorzie ningen, op illegale bouwwerken en illegaal gebruik van gemeentegrond. Door het gezamenlijke optreden van gemeente, belastingdienst en politie wordt invulling gegeven aan het optreden als één overheid. Dat meldt de gemeente Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7