Heiloo contact Geslaagden zwembad Loos gaan met een diploma de vakantie in Beachtennis bij TC Heiloo 11 HEILOO SPORT GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Bouwen en wonen - Haesackerlaan 79 Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op (§~j- UITKIJKPOST 26 JULI 2017 Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen - Kanaalweg 32 WABO17/01190, aanleggen riool en sanering, ontvangen 12 juli 2017 - Laan van Muijs 30 WABO17/01225, vergroten dak kapel (achterzijde), ontvangen 16 juli 2017 - Sluijsweijdt 9 WABO17/01210, vestigen yoga- praktijk, ontvangen 17 juli 2017 Verleende vergunningen - Bardesiuslaan 5 (kavel 7, Het Oosterzand), WABO17/00749, bouwen woning, verzonden 20 juli 2017 - De Hofstee 2 WABO17/01117, vergroten woning en uitbouwen garage, verzonden 20 juli 2017 - E.J. Potgieterweg 47 WABO17/01036, bouwen erker (voorgevel), verzonden 14 juli 2017 WABO17/00688, plaatsen dakkapel en isoleren dak, verzonden 6 juli 2017 - Handelsweg 13 WABO17/01152, bouwen opslag loods, verzonden 20 juli 2017 - Kennemerstraatweg 658 WABO17/00952, vervangen poort, verzonden 26 juni 2017 - Zuiderloo (deelplan1, fase 2 en 4 BPD), WABO17/00922, bouwen 30 wo ningen aanleggen van uitritten, verzonden 18 juli 2017 U kunt tegen deze verleende vergun ningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Voorontwerpbestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 Burgemeester en wethouders heb ben op 12 juli jl. bekend gemaakt dat met ingang van donderdag 13 juli 2017 voor een periode van zes weken het voorontwerpbestemmingsplan Kennemerstraatweg 143, te Heiloo ter inzage ligt. Verlenging inzagetermijn In tegenstelling tot wat eerder is gecommuniceerd hebben wij vanwege de zomervakantie, de reactietermijn voor het indienen van een inspraak reactie met twee weken verlengd. Het voorontwerpbestemmingsplan ligt nu tot 7 september 2017 (was 23 augus tus) ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Heiloo; - in de Openbare Bibliotheek, Westerweg 250 te Heiloo. Inzien via internet - op de landelijke website www.ruimtelijkeplannen. nl/ NL.IMRO.0399.bpkennstraat weg143-0201; - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van het team Plannen en projecten, telefoonnummer 088 909 7508. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen be zwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. HEILOO - De leerlingen van zwembad Loos hebben woens dagavond 19 juli voor de laat ste keer dit zwemseizoen afge zwommen voor het A-, B-, of C-diploma. De verplichte banen en vaardig heden werden zonder probleem gezwommen. Vooral het onderwa- terzwemmen sprong er deze keer boven-, of eigenlijk onder-, uit. Met een groot applaus lieten de sup porters horen dat de diploma's dik verdiend waren. Eerder deze week was er een klein examen voor het Kikker- en Teddybeer-diploma in eigen bad. Daar hebben de jongste leerlingen laten zien hoeveel plezier ze al in het water beleven. Ook hier is iedereen trots met zijn of haar diploma naar huis gegaan. Nu maar hopen op een mooie zomer zodat iedereen volop van het diploma kan gaan genieten! De geslaagden zijn; Diploma A: Joris Berghuijs, Guus van Binsbergen, Josefien Buys, Valentijn Faber, Loes Grapendaal, Jelle Hes, Yme Hoogeveen, Sven de Jong, Saar Korver, Nick Kunst, Jennifer McFarland, Jelka Meijer, Dean Mizee, Lisa Molenkamp, Loïs Pater, Nela van Schagen, Saar Schermer, Imke Schlaman, Huub Stroes, Marijn Ton, Diego de Vrijer, Daan Weijer, Pien Wolterbeek. Diploma B: Nova de Bruijne, Lieve Kesselaar, Levi Lahat, Epke Leegwater, Roan Leguijt, Robine Schotvanger, Liz van Veen. Diploma C: Riemer van Beek, Pippa van Beek, Martijn Oort, Pascalle Smal, Joyce Smit. Kikker: Sam van den Akker. Teddybeer: Tycho van der Veldt, Amélie Visser, Nina Tam, Isa Glorie, Alle Heijna. De trotse geslaagden. Aangeleverde foto HEILOO - Deze zomer heeft TC Heiloo United de zogenaam de minibaan tijdelijk omgeto verd tot een heus beachtennis- veld. Met hulp van GP Groot, de andere jubilaris uit het dorp, is maar liefst 30 kuub zand op de baan gestort. De hele zomer kan het veld worden gebruikt. Bij beachtennis gebruikt u een ander racket en een andere bal. Deze materialen zijn op vertoon van een ledenpas in de kantine van TC Heiloo United verkrijgbaar. De spelregels voor beachtennis zijn hier ook beschikbaar. Iedereen die beachtennis een keer wil proberen is welkom. De enige voorwaarde is dat er ook een lid van TC Heiloo United meedoet. Jeugdleden kun nen dus ook vrienden en vriendin nen meenemen! TC Heiloo United draait na alle festiviteiten van de afgelo pen weken gewoon door deze zomer. De kantine is de hele week geopend en de racketochtenden en -avonden gaan gewoon door. Na de zomer worden weer kennisma kingsactiviteiten georganiseerd. U bent overigens ook deze zomer van harte welkom op het park aan De Dors. Voor meer informatie over tennis bij TCHU kijkt u op wwww.tcheiloounited.nl. Een paar leden genieten van de beachtennisbaan. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11