Wie knapt mij op? Leer Spaans bij Campo del Sol Sportinstuif 55+ voor en door ouderen! Djmebélessen voor beginners en herintreders Cursus ambachtelijk meubelmaken/restauratie AristoZorg Heiloo Ken je hem nog? De jongerenbus van Heiloo? Dit najaar gaan we hem opknappen en dit doen we graag samen met Heiloo, zodat jong en oud er weer gebruik van kan maken! Een mooie zithoek, een keukenblok met barretje, nieu we bekleding, geordende elektra en een goed onder houden motortje kan de bus bijvoorbeeld wel gebrui ken! Om dit voor elkaar te krijgen, zijn we op zoek naar enthousiaste jongeren en handige volwassenen die het leuk vinden om te helpen! Samen maken we een plan voor de bus en gaan we aan de slag. De bus staat op 2 september op Uit&Zo Heiloo. Je bent van harte welkom om de bus te bekijken en mee te denken over de mogelijkheden van de bus! In de bus serveren we gratis koffie/thee/limo. Meer info of wil je graag meehelpen met het opknappen van de bus? Stuur dan een mailtje naar Jongerenwerker Maarten: m.vandermolen@ jongerenwerkheiloo.nl. Campo del Sol is een taalinstituut gespecialiseerd in de Spaanse taal en cultuur. Bij Campo del Sol krijgt u les in groepen van maximaal 8 personen, zodat er aandacht is voor iedere cursist. Vanaf het begin wordt er veel tijd aan spreekvaardigheid besteed. De lessen zijn voor volwassenen en worden gegeven door een ervaren, gediplomeerd en enthousiast docente. Er zijn cursussen op alle niveaus. De leslokatie van Campo del Sol is op één van de mooiste plekjes in Heiloo en voorzien van alle moder ne middelen. De cursussen starten vanaf 11 septem ber. Voor beginners is er plaats op maandagmiddag om 13.30 uur en op woensdagavond om 21.00 uur. De lessen duren één uur. Voor gevorderden zijn er vele mogelijkheden. Ook geven wij privélessen. Kijk voor meer info op www.campodelsol.org, bel 072 - 5669956, of ontmoet ons op 2 september op Uit&Zo. iBienvenido a Campo del Sol! Patrick Zuurbier, eigenaar van World Music Department en aanvoerder van Djembe Don Diya, geeft op donderdagavonden djembélessen in het Brunogebouw (Bukbuk) te Heiloo. Patrick is een ervaren percussieleraar met een voor liefde voor West-Afrikaanse ritmiek. Traditionele Afrikaanse djembé-ritmes spelen is inspirerend, ener giek en uitdagend. Je hebt geen muzikale vaardighe den nodig om te starten met djembé. Je leert speel- houding, -techniek en begint met makkelijke ritmes die langzamerhand uitdagender worden. Je kunt dan ook de basbegeleiding leren spelen op traditionele doun- douns. De lessen starten op 7 september a.s. vanaf 19.30 uur en kosten 15,- voor een losse les en 125,- als u 10 lessen vooruit betaald. Een eerste proefles is gratis. Meldt je aan via info@worldmusicdepartment.nl. Meer informatie vindt je op www.worldmusicdepartment.nl. Wil je Patrick met een aantal van zijn cursisten en bandleden in actie zien? Zorg dan dat je rond 12.20 bij het buitenpodium van Uit&Zo bent. In de week van 25 september starten wij met een nieuwe reeks cursussen. In de cursussen wordt gewerkt met diverse Europese houtsoorten. Wij bieden 6 cursussen aan; 3 meubelmaken, 2 meu belrestauratie en een bovenfrees cursus. In de eerste cursus worden de basistechnieken van het meubelmaken geleerd door te werken met handgereedschap zoals beitels, zagen en scha ven. In de tweede en derde cursus wordt een kist/ koffertje/hangkastje met zwaluwstaarten gemaakt en een tafeltje of werkstuk naar eigen keuze. Bij de eerste cursus meubelrestauratie ligt de nadruk op de basistechnieken en bij de tweede cursus wordt een object met schade meegebracht om zelf te restaureren. De cursus bovenfrees bestaat uit 1 dag met maxi maal 6 cursisten. Tijdens deze cursus willen wij u vertrouwd laten raken met de bovenfrees in theorie en praktijk. Meubelmakersvakschool/Jonker Meubelrestauratie Open huis: zaterdag 9 en zondag 10 september van 12.00 tot 16.00 aan de Lamoraalweg 59 (industrieterrein 'de Weidjes') in Egmond aan den Hoef. Tel. 06 - 27533327. Voor meer informatie: www.meubelmakersvakschool.nl. Wekelijks op donderdag middag komen opgeteld gemiddeld 2000 levensjaren bij elkaar in sportcentrum Het Vennewater te Heiloo. Door onder deskundige leiding te bewegen worden de fysieke mogelijkheden, de gezondheid en vitaliteit van de deelnemers(-sters) positief onderhouden en versterkt. Gezelligheid, ont spanning en gezonde inspanning zijn onze troeven. Kosten 5,- per keer naast lidmaatschap van 30,- per seizoen. Donderdag 14 september zijn we er weer van 14.30 tot 16.00 uur. Kom je ook? Je bent van harte welkom. Aarzel je nog? Overleg met je huisarts, of bel ons, tel.: 072 - 5333905. AristoZorg levert kwalitatief hoogwaardige wijkver pleegkundige zorg en services bij u thuis en in de buurt. AristoZorg is een officieel (WTZI) erkende zor ginstelling met als verzorgingsgebied Noord-Holland Noord, Zaanstreek/ Waterland en Zuid -en Midden Kennemerland. Het leveren van wijkgerichte thuiszorg naar menselijke maat is onze kerntaak, waarbij wij ons als specialist in dementiezorg hebben ontwikkeld. Hierbij werken wij samen met Geriant en Dijk en Duin. U kunt bij ons terecht voor al uw vragen over de zorg en zorgverlening, zoals: huishoudelijke verzorging, persoonlijke verzorging, verpleging, begeleiding, nachtzorg en 24-uurszorg, gespecialiseerd in demen tie zorg, zorgvakanties en persoonsalarmering. Is werken in de zorg echt iets voor jou? Wij zijn ook op zoek naar nieuwe medewerkers. Werkend leren is mogelijk. Kijk voor meer informatie op www.aristozorg. nl/vacatures. AristoZorg levert nu ook thuiszorg in de in de regio's Zuid-Kennemerland en Haarlemmermeer. *!l Heiloo hi' loo De jongerenbus van Heiloo. Het pand van Aristozorg in Heiloo. Taalinstituut voor volwassenen. ...j d*1 Bewegen onder deskundige begeleiding. Patrick Zuurbier.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 18