van 11 tot 17 uur tottdom tic 'Witte TOJ TERRASSEN ZIJN OPEN Inloopavond plannen Vennewatersweg Uarufacn 24 Kom langs en sla je slag! INGEZONDEN MEDEDELING Gevolgen echtscheiding voor kinderen vaak onderschat UITKIJKPOST 30 AUGUSTUS 2017 JO <iefrte<4t&e% Op zondag 10 september organiseert 'Ik Winkel In Heiloo' een gezellige outletmarkt rond de Witte Kerk met muziek, een hapje en een drankje en natuurlijk veel leuke artikelen om te kopen. IEITMIMT 1 lllPMIif Vechtscheidingen nemen toe en de kinderen zijn de dupe. Ruzie tussen de ouders is vreselijk voor een kind. Kids First Mediation is gespecialiseerd in de begeleiding van ouders-, en kinderen tijdens en na (v)echtscheiding. Door eerlijke afspra ken te maken, snel inzicht te krijgen in de financiële situatie en de kinderen centraal te stellen, krijgen ouders handvatten om ook in de toekomst het ouderschap samen vorm te geven. Ouders kunnen zo samen de gevolgen van een scheiding op kun kind beperken. Voor meer informatie kijk op de website; kidsfirstmediation. nl, bel naar 0251 - 700263 of mail naar mail@kidsfirstmediation.nl. Aangeleverde foto CASTRICUM - Elk jaar opnieuw komen er 70.000 extra schei dingskinderen bij. De impact van een scheiding op de kinde ren is enorm. Veel ouders onderschatten deze gevolgen. Vaak houden kinderen zich sterk. Ze willen hun ouders niet tot last zijn, denken dat het hun schuld is. Of vinden het moeilijk dat ze altijd één ouder moeten missen. HEILOO - Donderdag 7 september organiseert de gemeente Heiloo in samenwerking met ProRail een eer ste inloopavond over de aanleg van de spoorwegonder doorgang Vennewatersweg. Noodzaak Om de veiligheid, bereikbaarheid en leefbaarheid van Heiloo te waarborgen, is het van belang om de huidige spoorovergang van de Vennewatersweg ongelijkvloers te maken. Het trein verkeer neemt de komende jaren verder toe. Met een spoor wegonderdoorgang verbetert de doorstroming en worden de historische oost-west verbindingen als de Zevenhuizerlaan, Stationsweg en Kerkelaan ontlast. Het aantal woningen in Heiloo groeit daarnaast gestaag in de komende jaren. De spoor wegonderdoorgang zal na realisatie meteen bijdragen aan de bereikbaarheid van de regio via de A9. De inloopavond vind plaats op donderdag 7 september van 19.00 - 21.00 uur in Hotel Fletcher, Kennemerstraatweg 425 te Heiloo. Tijdens de inloopavond informeren we u over de aanleg, planning, bereikbaarheid en voorgestelde omleidings routes en kunt u tekeningen bekijken. De inloopavond vindt plaats voor de definitieve besluitvorming in de gemeenteraad. Medewerkers van gemeente Heiloo en ProRail zijn aanwezig om uw vragen te beantwoorden. Aanmelden is niet nodig, er is geen vast programma of plenaire presentatie. Volgens de voorlopige planning starten halverwege 2018 de voorbereidende werkzaamheden rondom de Vennewatersweg, zoals het verleggen van kabels en leidingen. Tijdens deze werk zaamheden blijft de verkeershinder beperkt. De start van de aanleg van de spoorwegonderdoorgang is gepland vanaf eind 2018/begin 2019. De Vennewatersweg, tussen de kruisingen Hoogeweg en Westerweg is dan 13 maanden afgesloten voor alle verkeer. Dit is nodig om de spoorwegonderdoorgang veilig en efficiënt te kunnen bouwen. De gemeente Heiloo zet zich in om de overlast voor omwonenden en verkeer zoveel mogelijk te beperken. Samenwerking De spoorwegonderdoorgang is een samenwerking tussen de gemeente Heiloo en ProRail. Meer informa tie Voor algemene informatie, kunt u terecht op www. heiloo.nl/spoorwegonderdoorgang.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 24