SPORT WEEK Opening Nationale Sportweek in Heiloo Heiloo nationale BELEEF SPORTPLEZIER BIJ JOU IN DE BUURT Sportweek Partners Nationale Sportweek Heiloo www.zwembadhetbaafje.nl Gym en Turnvereniging Heiloo "GTH Sportinstuif 55+ helpt u in beweging te komen en te blijven. Mom in Balance Heiloo Flashing Heiloo Schietvereniging De Vrijheid De Foresters Tafeltennisvereniging tfSSfu Limmen-Heiloo heet u welkom! Stichting Welzijn Heiloo; Sporten voor 55+ Atletiekvereniging Trias is er voor iedereen die zichzelf wil overtreffen! Van 9 tot en met 17 september is het de Nationale Sport week. Een week lang samen sporten en sport promoten. Deze dagen zitten vol met leuke sportactiviteiten, zie verderop in deze krant de volledige activiteitenkalender of kijk op www.nationalesportweek.nl. Officiële aftrap in Zwembad het Baafje Iedereen is welkom om op 9 september a.s. om 9.00 uur de officiële aftrap van de Sportweek in Heiloo bij te wonen. Wet houder Rob Opdam zal onder begeleiding van Batuque Capoeira Holland de Sportweek op spectaculaire wijze openen. Voor meer informatie ga naar: www.nationalesportweek.nl Junior Food Festival Op zaterdag 9 september, tijdens de start van de sportweek, voorziet het Junior Food Festival je van allerlei lekkernijen! Lekker chillen in de lounge hoek met een hotdog in je hand, een suikerspin in je mond en tussendoor een duik in het zwembad! Er staan diverse kraampjes met eten en drinken en de ijssalon is ook geopend! ZATERDAG 9 SEPTEMBER Move 2 Yoga, yogalessen Spetters, zwemtrainingen El Kombi sup, suppen Mom in Balance, outdoor trainingen voor moeders Dorssport, fitness/circuit training Batuque Capoeira Holland, capoeira lessen Diverse clinics vanaf 10.00 uur vol VOL. Meer informatie op www.nationalesportweek.nl of via uw buurtsportcoach: Pascale de Hoogh, 06 11149728 of p.dehoogh@alkmaarsport.nl Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo Deze vereniging is meer dan gym, trampoli ne en turnen. Voor volwassenen bieden wij Bodyshape, Zumba en Conditie training. Voor jongeren naast Turnen en Tram poline ook Freerun en Streetdance. Voor de jongste is er kleutergym. Kom eens vrijblijvend kijken bij de lessen, check de site www.gth-heiloo.nl of kom naar onze open dag op zondag 24 september aan de Breedelaan. Kortom GTH is een prachtige club met enthousiaste trainers en leden. Kom donderdags van 14.30 tot 16.00 uur in de periode van 14 september 2017 tot eind april 2018 naar de prachtige zaal van het sportcen trum Het Vennewater te Heiloo en doe mee. Wilt u meer weten? Bel Henk Leijenaar 072-5333905 MOM FN BALANCE Mpower yourself! Een intensieve workout in de buitenlucht voor ambitieuze en actieve vrouwen die topfit willen zijn. BOOST VOOR BODY EN MIND FYSIEKE EN MENTALE POWER UITDAGING EN FUN De workout wordt verzorgd op woensdagochtend om 9.00. Vertrek bij theater de Beun. Meld je aan via Petra@mominbalance.nl Basketball is een snelle, leuke en uitdagende sport. Je bent in het veld zowel aanvaller als verdediger en daardoor altijd volop betrokken bij het spel. Bij Flashing leren we je alles om wedstrijden te kunnen spelen. Dat kan bij ons puur voor de lol, maar ook om te presteren. Meerdere spelers van Flashing zijn doorgedrongen tot een Nederlands selectieteam. Probeer het eens tijdens de Nationale Sportweek! Schieten is een van de oudste olympische sporten. Wij zoeken een volmaakte beheersing van lichaam, geest en ademhaling waarmee we proberen doeltreffend te zijn. Het is bijna een soort technische yoga. Onze vereniging "S.V. De vrijheid Heiloo" is gelegen aan de sportcomplex "Het Vennewater". Met onze acht banen waar men zowel met lucht- als met vuurwapens kan schieten, kan iedereen vanaf 18 jaar na instructie lid worden. Voor meer informatie en een kennismakingsgesprek zie onze website www.svdevrijheiloo.nl Voetbalvereniging De Foresters heeft als slogan "voetballen met plezier en ambitie". Dat plezier voorop staat merken we zaterdags en zondags langs de velden. Goede sfeer en voetballende jongens en meisjes die plezier hebben. Het meidenvoetbal zit in de lift, ook bij de Foresters waar aankomend seizoen maar liefst 9! meidenteams actief zullen deelnemen aan de competitie. Bij de Foresters kun je als kabouter beginnen (4 5 jaar) en eindigen als 55+-er bij het Walking Football. Interesse om een keer mee te trainen of aan te mel den? Dat kan op meetrainen@deforesters.nl of pr@deforesters.nl Heb je zin om "Rondom de Tafel" of op vakantie je tegen standers te overtreffen? Zin om met effect te leren spelen? Tafeltennisvereniging Limmen-Heiloo is een gezellige club die iedereen met open armen ontvangt. Neem een kijkje op de website: www.tafeltennislimmen.nl en kom meedoen op maandag 11 september 20:00 uur (volwassenen) of op vrijdag 15 september 18:30 (jeugd) 20:00 (volwassenen) uur in onze zaal aan Hogeweg 61 in Limmen. Sporten en bewegen zorgt voor een betere conditie. Zeker wanneer je ouder wordt. Het zorgt er dan juist voor dat je je niet alleen lichamelijk en mentaal fitter voelt, maar het verlaagt ook de kans op (chronische) ziektes. Vitaal ouder worden heeft als voordeel dat je langer activiteiten kunt blijven doen. Stichting Welzijn Heiloo heeft een breed aanbod van bewegingsactivitei ten. Meer informatie (072) 533 12 97 Bij AV Trias is er veel mogelijk: jong en oud kan kennisma ken met de atletieksport. Er zijn meerdere hardloopgroe- pen en verschillende groepen voor iedereen die atletiek wil beoefenen: recreatief en algemeen, gefocust op een onderdeel of wedstrijdgericht. Je kan overal aan meedoen, je hoeft alleen maar je sportschoenen aan te trekken. Kom je een keer meetrainen? Je vindt ons bij het Maalwater 1 in Heiloo! TC Heiloo United Enniebody sterk! Dorssports Palestra Sports Dojo 't Loo Buitenfit Healthcenter Vennewater Ins and Outs SV Oppositie Move2Yoga Funakoshi Breakdance Sam Falko BmB Outdoor Sports Alkmaar Sport zwembad Het Baafje

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 16