Bergen introduceert sportpenning c Een veilig 112 timmer- dorp in Akersloot 5E BMP Datapartners Young Golfers Open Junioren van DSH pakken eerste wedstrijd in het kampioenschap van Nederland GOLFFEEST VAN NOORD-HOLLAND 23 September 2017 REGIO 26 23 september om 12.00 uur kick-off van 5e Young Golfers Open Maak kans op een reis in de nearycompetitie, leuke gadgets en nog veel meer! Het golftoernooi voor golfers die zich tussen de 20 en 40 voelen. Inclusief lunch, diner en goodiebag! Leden en studenten €40, niet-leden €50. Inschrijven kan op: heemskerksegolfclub.nl/youngopen GOLFCLUB Communicatieweg 18, 1967PR Heemskerk tel: 0251 250088 UITKIJKPOST SEPTEMBER 2017 BERGEN - B&W van Bergen stelt de gemeenteraad voor een sportpenning toe te voegen als gemeentelijke onderscheidings- vorm voor inwoners van Bergen. Het college komt met het voor stel tegemoet aan signalen en suggesties van inwoners om uit zonderlijke sportprestaties van inwoners te waarderen. Als de gemeenteraad in de ver gadering van 5 oktober akkoord gaat met het voorstel en besluit de Verordening gemeentelijke onder scheidingen 2017 vast te stellen, dan zijn er voortaan drie vormen van onderscheidingen die het col lege aan inwoners kan uitreiken. De sportpenning wordt als onder- scheidingsvorm toegevoegd aan de muze- en erepenning. De gemeente huldigt tijdens de tweejaarlijkse sportverkiezingen de beste spor ters in de gemeente Bergen. De sportpenning is een toevoeging en waardering voor sporters die een uitzonderlijke sportprestatie heb ben geleverd. Met de sportpenning kan het college direct de topsporter de waardering geven die hij of zij verdient en daarmee inspelen op de actualiteit. Andere onderscheidingen In de gemeente Bergen zijn er twee andere gemeentelijke onderscheidingen, namelijk het Ereburgerschap en de muzepen- ning. Door het Ereburgerschap krijgt iemand de status 'Ereburger'. Deze onderscheiding wordt aan gevraagd voor iemand die zich op een uitzonderlijke manier voor de gemeente heeft ingezet. Iemand komt voor een muzepenning in aan merking als hij of zij zich verdienste lijk heeft gemaakt voor de kunst of cultuur in de gemeente. Inwoners kunnen zelf een aan vraag voor een van de gemeente lijke onderscheidingen doen. Het initiatief om een onderscheiding uit te reiken kan ook vanuit het college van burgemeester en wet houders komen. Aanvragen voor een onderscheiding kunnen uitslui tend schriftelijk aan de gemeente worden gedaan. Op de website van de gemeente zijn het aanvraagfor mulier en een nadere toelichting te vinden. HEILOO - Double Stars had zich dit seizoen ingeschreven voor de hoogste klasse voor junioren (t/m 21) na de afgelopen twee jaar kampioen te zijn geworden in de op één na hoogste klasse. Deze klasse is verdeeld in 4 poules waarbij de nummer één van deze vier poules zich plaatst voor de strijd om het kampioen schap van Nederland. Dit werd behaald met een ongeslagen status. Afgelopen zaterdag stond de wed strijd tegen de Cardinals uit Oss op het programma. Onder leiding van de coaches Johan Cuperus en Donald Pietersz pakte Double Stars al in de eerste inning de leiding. Uitslag: 11-3. Een spatje regen kon de pret niet drukken. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Met het vangen van een heuse boef door politie agent Virgil opende vorige week woensdag het timmerdorp in Akersloot. Ondanks de regen werd er zeer gezellig en goed getimmerd en ont stonden er al snel prachtige brand weerkazernes, politiebureaus en ziekenhuizen. Zelfs voor de dieren werden er klinieken gebouwd en ook stonden er hulpverleningsvoer tuigen op het veld. Verschillende hulpverleningsdiensten waren tijdens de Timmerdorpweek aan wezig. De timmerende jeugd kon kijken, luisteren en meedoen bij de jeugdbrandweer van Heiloo, de reddingsbrigade van Castricum, de dierenambulance Kennemerland en de politie Alkmaar en Duinstreek. Verder waren aanwezig de Nederlandse Politiehondenvereniging van Alkmaar, ambulance Noord Holland Noord en de brandweer van Akersloot. Alle activiteiten stonden dit jaar met knutselen en spel in het teken van de hulpverlening. Ook in de acts voor de bonte avond ver werkten veel deelnemers het thema. De organisatie genoot ontzettend van het timmerdorp, net zoals de kinderen, de vele vrijwilligers en sponsoren. Daarom een bedankje van de organisatie. Meer foto's zijn te zien op www. timmerdorpakersloot.nl en op de facebookpagina. HEEMSKERK - Het eerste lustrum voor het Young Golfers Open van de Heemskerkse Golfclub is een feit en dat zal niet ongemerkt voorbij gaan. Na vier volgeboekte en succes volle toernooien met ruim 100 deelnemers is dit golfevenement hét toernooi voor de Noord Hollandse Young Golfers. Het enige toernooi dat zich exclusief richt op de Young Golfer waarbij fun prestatie samenkomen. Het toernooi is op zaterdag 23 september en begint om 12.00 uur. Er wordt gespeeld in teams van drie personen en er wordt gestart in een zogenaamde all tee start. Voordeel daarvan is dat alle flights op nagenoeg het zelfde tijdstip de ronde beëindigt waardoor er dus niet op elkaar gewacht hoeft te worden om de prijsuitreiking en de gezellige afslui tende festiviteiten te beginnen. De organisatie richt zich op Young Golfers tussen de 20 en 40 jaar. Maar, stelt de organi satie nadrukkelijk, als je je geestelijk een jonge golfer voelt en je bent iets ouder dan ben je uiteraard ook van harte welkom. Het toernooi staat open voor golfers van alle niveaus, van handicap 0 tot handicap 54. Na vier zeer geslaagde toernooien heeft de organisatie er voor dit lustrumjaar nog een schepje bovenop gedaan. Het toernooi stond al bekend om zijn hoge fun-gehalte met een DJ in de baan en leuke meiden van RedBull die drankjes uitserveren. Bovendien, met de zeer bijzondere en beroemde neary contest vanaf het terras wordt het dit jaar nog leuker. Waren de prijzen als een Tom-Tom golfhor- loge of een iPad Air 2 al toppers, dit jaar wordt het nog gekker. Je viert immers maar één keer je eerste lustrum dus temeer rede nen voor een top feestje. De organisatie is wederom erin geslaagd om hoofdsponsor BMP Datapartners binnen te halen. Wil je de baan "verkennen" of vind je het leuk om eens samen met de Heemskerkse Young Golfers te golfen, meld je dan aan voor een van de maandelijkse Young Golfers Cup wedstrijden. Dit is de competitievere variant van het Young Golfers Open die minstens zo gezellig is. Aanmelden via de website. Bij het Young Golfers Open krijgt elke deel nemer een leuke goodiebag met lunch. Ter afsluiting van het toernooi volgen nog een borrel en gezamenlijk diner. Op Facebook (Heemskerk YG Open) en www.heemskerks- egolfclub.nl/youngopen kan de nodige info worden gevonden en kan iedereen op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen. Inschrijven kan individueel, als tweetal of als team van drie personen via de website van de Heemskerkse Golfclub. Het aantal plaatsen is beperkt tot 108 Young Golfers en 70% is al volgeboekt op basis van inschrijvingen uit voorgaande jaren. Meer informatie en inschrijven op www.heemskerksegolfclub.nl/youngopen. De junioren van Double Stars Heiloo en hun coaches Aangeleverde foto HEEMSKERKSE Sponsors: BMP Datapartners Jeroen Besseling Siebert Becker Beets Duin Kruidberg

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 26