V.v. Limmen meets Scouting Limmen iïS&jv Vereniging bestaat 25 jaar V Sportieve zaak 15 Katerloop Limmer IJsclub weer goed bezocht Open dag Gym- en Turnvereniging Heiloo GTH Feestelijk finaleweekend clubkampioenschappen TC Heiloo United I Dames rugbyteam 'The Wasps' prooi voor CASRC-Dames SPORT i tL _i" LIMMEN - Het weer zat gelukkig mee en het nieuwe parcours werd zowel door de jeugd- als de Katerlopers goed ontvangen. UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2017 LIMMEN - Een drukte van jewelste was het afgelopen zaterdag in en rondom het onderkomen van Scouting Limmen aan de Kapelweg. Een groepje kinderen speelde fanatiek een smokkelspel terwijl andere groepjes enthousiast aan het voetballen waren of leerden omgaan met een zakmes. De activiteiten waren het gevolg van een gezamenlijk initiatief van de v.v. Limmen en de plaatselijke scouting. De twee bloeiende verenigingen vonden het de hoogste tijd elkaar beter te leren kennen. Het resultaat was dat zij voor hun jongste jeugdleden een dag y I Jj 1 .Lfn .1 fUv n lHL, Voetbal en scouting gingen hand in hand. Aangeleverde foto Voor de jeugd hield dit in dat zij niet meer de vertrouwde rondjes om het park liepen maar zij mochten, net als de deelnemers van de Kermisrun op zaterdag, door hun eigen school, de Kerkuil, rennen. De jeugd tot en met acht jaar liep twee rondjes en de jeugd tot en met twaalf jaar liep vier rondjes door de school om vervolgens te finishen op het plein voor de Burgerij. De beste drie lopers en loopsters werden op het podium gezet en kregen een mooie medaille. Hierna gingen de bijna honderd lopers van start voor de Katerloop van vijf of tien kilometer. Cas Stuifbergen en Patricia Glasius wonnen de vijf kilometer in een tijd van 19.37 respectievelijk 24.31 minuten. De tien kilometer werd door Max Rijs en Eileen Groenland gewonnen in een tijd van 34.35 respectievelijk 42.35 minuten. organiseerden met zowel voetbal als typische scoutingonderdelen. De actieve deelname van een van de ouders en verzorgers van de kinderen maakte het extra leuk: wat is er mooier dan papa tijdens kegelvoetbal door zijn benen te spelen of samen met mama een zelf boven een vuurtje verwarmde marshmallow te eten? De enthousiaste reacties van de kinderen, ouders en organisatoren bewijzen dat het initiatief een groot succes is geworden. Zin om ook lid te worden van een van de verenigingen (en misschien wel van beide)? Kijk op www.scoutinglimmen.nl en www.vvlimmen.nl HEILOO - Gym- en Turnver eniging Heiloo 'GTH' viert haar vijfentwintigjarig bestaan met een open dag. Dat gebeurt zondag 24 september aan de Breedelaan 4. Deze open dag is toegankelijk voor iedereen. Wethouder Rob Opdam opent de dag om 10.30 uur. Alle sporten die GTH aanbiedt komen voorbij door middel van demonstraties en uiteraard mag er mee worden gedaan. Maar wat doet GTH? De vereniging biedt meer dan gym, trampoline en turnen. Volwassenen kunnen deelnemen aan bodyshape, zumba en conditietraining. Voor jongeren is er, naast turnen en trampolinespringen, freerun en streetdance. Voor de jongsten is er kleutergym. Check www.gth-heiloo.nl of kom dus naar onze open dag in de gymzaal tussen de Radboudschool en de Springschans. Tevens is er vanaf 15.00 uur een borrel, georganiseerd voor alle (oud) leden, het bestuur en de trainers. Kortom, GTH is een prachtige club met enthousiaste trainers en leden. Aangeleverde foto HEILOO - Het finaleweekend van de clubkampioenschappen bij TC Heiloo United is dit jaar een grote happening. Vanwege het tienjarig jubileum pakt de organisatie flink uit met een programma voor iedereen die van sport en gezelligheid houdt. Precies wat TCHU wil zijn. Op vrijdagavond wordt het jubileum gevierd met coverband Bad Name. Deze band heeft de roots in Heiloo en is geen onbekende bij TCHU. Zaterdagavond staan - naast de halve finalewedstrijden - een Alle overige uitslagen en foto's zijn weer te bewonderen op www.limmerijsclub.nl. Wilt u de komende winter schaatsen? De Limmer IJsclub is alweer volop bezig met de voorbereidingen van het winterseizoen. IJsbaan De Meent gaat volgende maand weer open. Voor iedereen die het schaatsen beter onder de knie wil krijgen, biedt de Limmer IJsclub onder leiding van ervaren trainers schaatstrainingen aan op elk niveau en voor elke leeftijd. Meer informatie hierover is ook terug te vinden op de website. De winnaars van de jeugdloop: Meisjes t/m 8 jaar: 1 Noor Lute, 2 Faya Jansen Hendriks, 3 Quincy Mooy. Jongens t/m 8 jaar: 1 Joep Dekker, 2 Stan Koster, 3 Mike Rajk. Meisjes t/m 12 jaar: 1 Ella Bloem, 2 Nina Esser. Jongens t/m 12 jaar: 1 Melle Stuifbergen, 2 Mike Meerman, 3 Jeroen Noomen. i L Ook tijdens de clubkampioenschappen staan Laura en Chantal klaar voor spelers en publiek. Aangeleverde foto Sportieve actie in beeld. Aangeleverde foto CASTRICUM - Een mooie, zonnige zondag na een week van regen. En een zeer mooie zondag voor de toegestroomde toeschouwers die het Castri- cumse damesrugbyteam voor de tweede keer in actie zagen. Dit keer was de tegenstander The Wasps uit Nijmegen. Het fluitsignaal van de goed leidende referee Wiet van Duin was nog niet verdwenen of de Duinranders namen meteen het heft in handen. Zodra er balbezit was, werden er meteen succesvolle aanvallen opgezet en werd de trylijn opgezocht. De supporters hoefden niet lang te wachten, want ze zagen Sophie Touber, Hiske Blom en Linde van der Velden regelmatig scoren. Mede door het voorbereidende werk van de hardwerkende voorwaartsen werd de verdedigingslinie van de Nijmegenaren murw gebeukt. Daarna konden de driekwarten via mooie aanvallen de zaak afronden. Soms werden de aanvallen zo mooi opgezet dat de aanwezige leden van het eerste team Heren er bijna lyrisch van werden. Ook Inge van der Velden, Miriam van Veen en Laura Stokx drukten een try. Uiteindelijk was het Lydia van Amersfoort die zichzelf beloonde voor haar immer aanwezige support, door de laatste try van de wedstrijd te drukken. Eindstand 127-0. De komende drie wedstrijden spelen de dames uit tegen de studenten uit Nijmegen 'Obelix', uit tegen Haarlem en uit tegen 'The Wasps'. De eerstvolgende thuiswedstrijd is op zondag 22 oktober. beachtennistoernooi en voetvolley op het programma. Op zondag volgen de vele finales. Aan het einde van de dag wordt bekend wie zich een jaar lang clubkampioenen van TC Heiloo United mogen noemen. Voor de toeschouwers en bezoekers is er live muziek en Italiaans Culinair. Iedereen is het hele weekend van 22 tot en met 24 september van harte welkom om het feest mee te vieren. De clubkampioenschappen kenden dit jaar een natte start, maar dankzij de goede conditie van de banen kon de achterstand in het programma snel worden weggewerkt. Tweehonderd leden spelen mee in een of meerdere categorieën. De organisatie is deze editie vooral blij met maar liefst drie poules bij de heren op het hoogste niveau, de Heren Enkel 3. Wil je kennismaken met TC Heiloo United, dan is dit weekend een uitgelezen mogelijkheid om langs te komen. Meer informatie is ook te vinden op www.tcheiloounited.nl HEILOO - Heel wat hardlopers gingen zondag 17 september weer van start bij de Dam tot Damloop. Zo ook drie teams van Smit Partners, accountants, adviseurs en fiscalisten uit Heiloo. Met negenentwintig sportievelingen vertrokken zij in Amsterdam om na tien Engelse mijl met alle drie de teams in Zaandam over de finish te komen. Dit jaar behaalden de medewerkers, klanten, relaties en sportvrienden van Smit Partners zelfs de negenendertigste plaats in het klassement met 2.144 business recreatieteams. Een sportieve zaak! Daar is eigenaar Thijs Smit trots op: "Sporten is gezond en het verbroedert. Dat vinden wij belangrijk. Dit was alweer de negende keer dat wij een sportieve topprestatie bij de Dam tot Damloop hebben neergezet."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15