BACH2WAYS in de Cultuurkoepel Renaissance in Heiloo De Hypotheekshop Heiloo Onafhankelijk advies dichtbij MVD Styles, het adres voor de modebewuste vrouw BEDRIJF BELICHT 5 Make-Up Studio. We hebben de winkel boven verbouwd om de Brow- Skinbar beter tot zijn recht te laten komen. Monica Jacome heeft als schoonheidsspecialiste meer dan twintig jaar ervaring, ze is een expert op het gebied van wenkbrauwen, wimperextensions en permanente make-up. In de mode en de verzorging moet je UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Madonna met kind van Filippo Lippi. Aangeleverde foto Hypotheekshop, Dirk Hoogeterp en Anouk Verschoor Foto: STiP Fotografie HEILOO - MVD Styles bestaat een jaar en dat willen wij met u vieren door van 20 tot en met 27 september leuke kortingen en presentjes weg te geven (zie de advertentie op pagina 6). Toch gaat het bij vrouwen niet alleen om kleding. MVD Styles speelt daar vanaf dag één op in met een Brow- Skinbar en een aparte jezelf blijven vernieuwen, daarom zorgen wij ervoor dat we altijd in staat zijn om de nieuwste producten en behandelingen op deze gebieden aan te bieden. Want je zit toch lekkerder in je vel als je weet dat je er up-to-date uitziet? Het adres: MVD Styles, Stationsweg 83 in Heiloo. Telefoon: 072-5824998. Kennemerstraatweg 382, 1851 BK Heiloo Website: www.hypotheekshop.nl/heiloo E-mail: heiloo499@hypotheekshop.nl,Telefoon: 072-5140620 Op afspraak: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur Erkend hypothecair planner Dirk Hoogeterp opende op 1 september De Hypotheekshop Heiloo aan de Kennemerstraatweg. In het monumenta le pand met de donkerrode gevel ontvangt hij op afspraak iedereen die een hypotheek wil afsluiten of zijn of haar huidige financiële woonsitu atie onder de loep wil nemen. Een nieuwe vestiging in Heiloo Dirk Hoogeterp is sinds 1992 werkzaam in de financiële dienstverlening en runt al 15 jaar De Hypotheekshop Alkmaar. Hij vertelt: "Veel inwo ners uit Heiloo wisten de weg naar de vestiging in Alkmaar al te vinden, maar gezien de locatie in de binnenstad merkte ik dat een aanspreek punt dichterbij gewenst was. Vandaar dat wij nu ook hier klanten kun nen ontvangen." Ondersteund door commercieel medewerker Anouk Verschoor helpt hij in het inzichtelijk maken van het, voor sommige mensen ingewikkelde, hypotheekwezen. Onafhankelijk en toegang tot alle hypotheekverstrekkers De Hypotheekshop is de grootste onafhankelijke hypotheekadvies-or ganisatie in Nederland. Er zijn meer dan 150 kantoren bij aangesloten. Dirk vertelt: "Doordat wij zijn aangesloten bij dit grote netwerk hebben wij het totale aanbod aan banken en geldverstrekkers op hypotheekge- bied ter beschikking. Op dit moment zijn dat er 49. Kleinere organisa ties, die ook onafhankelijk zijn, hebben soms toegang tot een kleiner aantal geldverstrekkers. Wij kunnen altijd de beste optie voor de klant vinden." Alleen kijken naar wie de laagste rente biedt op het moment volstaat natuurlijk niet. Alle voorwaarden en clausules die samenhan gen met het afsluiten of oversluiten van een hypotheek moeten worden meegenomen. Misschien is het voor sommigen nog steeds lastig voor te stellen dat advies tegenwoordig echt onafhankelijk is. Medewerkers in de financiële dienstverlening leggen echter de eed af en doen iedere drie jaar opnieuw examen om hun vakkennis te optimaliseren. Van starter tot doorstarter Met betrekking tot wonen en hypotheek komen verschillende vragen voorbij, afhankelijk van de situatie waarin iemand verkeert, zoals: Wat kan ik lenen als ik voor het eerst een huis wil kopen? Is mijn huidige hy potheek nog de beste vorm voor mij? Wij willen verhuizen en vragen ons af hoe we dit het beste kunnen aanpakken? En: Wij gaan uit elkaar, hoe moet dat nu met ons huis? Ook voor nieuwbouw of verbouw kun nen verschillende mogelijkheden zich aandienen. Ook de fase waarin je zit kan bepalend zijn voor het indelen van je financiële situatie en hy potheek. Een alleenstaande zonder kinderen heeft uiteraard een ander wensenpatroon dan een gezin met studerende kinderen. Al die facetten worden uiteraard meegenomen om tot een passend advies te komen. Maak een vrijblijvende afspraak Bij Hypotheekshop Heiloo kunt u bellen of online het formulier invul len voor een vrijblijvende eerste afspraak. Dit kan op elke werkdag tus sen 9 en 5 uur. Dirk: "Bij de eerste afspraak neem je je legitimatie mee, je inkomensoverzicht en een overzicht van financiële verplichtingen zo als een leaseovereenkomst en krediet. Indien van toepassing neem je de huidige hypotheekgegevens mee. We inventariseren de mogelijkhe den qua lenen en spreken duidelijk uit wat we verder van elkaar kun nen verwachten qua vervolgafspraken en kosten." Tekst: Natalie Bottemanne Hoboïst Bart Schneemann en sopraan Johannette Zomer. Aangeleverde foto HEILOO - De sopraan Johannette Zomer en hoboïst Bart Schneemann geven vrijdag 29 september het unieke concert in de Cultuurkoepel. Zij laten van zich horen samen met Zomer's eigen ensemble het Tulipa Consort. Dit ensemble bestaat uit negen muzikanten. Johannette en Bart willen de connectie in beeld brengen die luisteraars en componisten met Bach hebben. Zij voeren werken uit van Bach uit en muziek van nieuwe, jonge componisten die gevraagd zijn hun hedendaagse kijk op Bach te geven. Er ontstaan zo twee wegen om naar zijn muziek te kijken: vanuit de historische uitvoeringspraktijk en door een nieuwe generatie componisten. Met gebruik van hetzelfde instrumentarium, namelijk historische instrumenten, geven Mathilde Wantenaar, Mayke Nas (Componist des Vaderlands) en Reza Namavar een nieuwe interpretatie van de muziek van Bach. Zij schreven nieuwe werken die er zonder Bach niet zouden zijn geweest. Bij het concert is tevens een fototentoonstelling te zien waarin de emotie van Bach's muziek gevangen wordt. Een jury bestaande uit onder meer Paul Witteman en Marco Borggreve, maakte de uiteindelijke selectie. Voor kaarten en meer informatie zie www.cultuurkoepelheiloo.nl HEILOO - Cornelis Jonk man geeft al meer dan vijfen twintig jaar cursussen cultuur geschiedenis. Eerst in Wasse naar, waar hij leraar klassieke talen was, daarna aan de HOVO in Alkmaar en sinds dit jaar ook in Heiloo. Na een drukbezochte cursus over Iran in het voorjaar volgt nu een serie van acht ochtenden over de Renaissance. Deze cursus is een onderdeel van een lange wandeling door de Europese cultuurgeschiedenis, maar wie geen of weinig kennis heeft van eerdere periodes, kan rustig aanschuiven. In de inleiding wordt duidelijk welke ontwikkelingen zich hebben voorgedaan in kunst, literatuur en wetenschap. Verhalen en dia's vullen elkaar daarbij aan. Jonkman organiseert ook culturele reizen. Deze maand gaat hij naar Milaan-Turijn-Genua, in oktober naar Iran en voor volgend jaar staat onder andere een Etruskenreis op het programma. De lessen worden gegeven in de Willibrordusstichting in Heiloo. De eerste bijeenkomst is op 26 oktober 2017. Meer informatie is te vinden op www.italiaclassica.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5