contact HEILOO Vraag mantelzorgwaardering aan voor 1 oktober GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en Wonen Ontwerp-exploitatieplan Zuiderloo Zienswijzen Inwerkingtreding Openingstijden Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op Al en Milieu UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2017 Gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders hebben besloten een gehandicaptenparkeer plaats op kenteken te realiseren nabij Paapenhof 10. Het besluit ligt vanaf 20 september zes weken ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. U kunt tegen het besluit bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst "Bezwaar maken". Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunning - Spanjaardslaan 12b, bouwen woning en schuur Verleende vergunning - Het Zandstuk 10, plaatsen dakkapel Buiten behandeling (geen vergun ning vereist) - Nicolaas Beetsweg 12, plaatsen dakakpel op linkerdakvlak van de woning U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Vanaf donderdag 21 september tot en met woensdag 1 november 2017 ligt het ontwerp-exploitatieplan Zuiderloo ter inzage in het gemeentehuis en in de bibliotheek Heiloo. Ook digitaal is het ontwerp te raadplegen. In deze periode kunnen naar aanleiding van dit ontwerp zienswijzen worden ingediend bij de gemeenteraad. Het ontwerp-exploitatieplan Zuiderloo maakt onderdeel uit van het gelijkna mige bestemmingsplan. Dit bestem mingsplan is vastgesteld door de gemeenteraad op 7 december 2015. Het bestemmingsplan is gedeeltelijk onherroepelijk, krachtens de uitspraak van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State van 19 oktober 2016. Het bestemmingsplan vormt het juridisch kader op basis waarvan het woningbouwgebied ontwikkeld kan worden. Voor de gemeente is in het bestem mingsplangebied het kostenverhaal niet voor alle gronden anderszins ver zekerd. Niet alle gronden zijn in eigen dom van de gemeente, waardoor de kosten niet voor alle gronden waarop bouwmogelijkheden zijn voorzien via gronduitgifteprijzen kunnen worden gedekt. Daarnaast is niet met elke grondeigenaar een anterieure overeen komst gesloten. Ook is er een noodzaak tot het stellen van eisen en regels over onder meer de inrichting van de openbare ruimte. Ter inzage Vanaf donderdag 21 september ligt het ontwerp-exploitatieplan gedurende zes weken ter inzage bij: - de informatiebalie in het gemeente huis; - de bibliotheek Heiloo, Westerweg 250. Inzien op internet U kunt het ontwerp ook raadplegen op www.heiloo.nl/bestemmingsplannen. Ook is het ontwerp in te zien op de landelijke website www.ruimtelijkeplan- nen.nl (NL.IMRO.0399.bpZuiderloo- EX03). Belanghebbenden kunnen gedurende bovengenoemde termijn schriftelijk of mondeling zienswijzen indienen bij de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Als belanghebbende wordt aange merkt: - degene die een grondexploitatie overeenkomst heeft gesloten met betrekking tot de in het ontwerp exploitatieplan betrokken gronden; - of degene die eigenaar is van de in het ontwerp exploitatieplan betrok ken gronden; danwel degene die kan aantonen rechtstreeks belangen te hebben bij het ontwerp exploitatieplan. Als u gebruik wilt maken van de moge lijkheid een mondelinge zienswijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met de heer M. Materman, telefoonnummer 072 535 66 66. Voor zowel de schriftelijke als de mondelinge zienswijze geldt, dat gemotiveerd moet worden aangegeven op welke onderdelen van het ontwerp exploitatieplan de zienswijze betrek king heeft. Meer informatie Voor meer informatie over de inhoud van het ontwerp exploitatieplan of de procedure kunt u terecht bij de heer M. Materman, telefoonnummer 072 535 66 66. Vastgesteld uitwerkingsplan Spanjaardslaan 12b Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 3 bekend dat met ingang van donderdag 21 septem ber zes weken ter inzage ter inzage ligt het vastgestelde uitwerkingsplan Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Doel van het uitwerkingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van twee vrij staande woningen op het perceel Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Ter inzage Het uitwerkingsplan ligt van donderdag 21 september tot en met woensdag 1 november 2017 ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeentehuis - in de Openbare Bibliotheek Inzien via internet - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl NL.IMRO.0399. UwpSpanjaardsln12b-0401 - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Beroep Gedurende de periode dat het uit werkingsplan ter inzage ligt, kun nen de volgende belanghebbenden Kennisgeving meldingen artikel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders maken ter uitvoering van de Wet milieubeheer bekend dat op grond van artikel 8.41 van deze wet de volgende meldingen zijn ontvangen. Activiteitenbesluit milieubeheer - Vof Keurslagerij Burger, Westerweg 160 (1852AN) Heiloo, wijzigen van bedrijf: winkelgedeelte is opslag ruimte geworden - Pilkes Automobielbedrijf, Handelsweg 24 (1851NX) Heiloo, oprichten van garagebedrijf - H.O. Arco, De Hoefsmid 31A, (1851PZ) Heiloo, oprichten van bedrijf voor in- en verkoop van scha deauto's beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze hebben ingediend tegen het ontwerpuitwerkingsplan - belanghebbenden die kunnen aanto nen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpuitwerkingsplan in te dienen Het beroepschrift richt u aan de afde ling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het besluit tot vaststelling van het uit werkingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwer kingtreding van het uitwerkingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroep schrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact op met Sandra Jager van team Plannen en Projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. - GGZ Noord-Holland, De Olvendijk 2a (1851VN) Heiloo, verbouwen van d bestaande kantine en dat gebruiken voor reguliere horecavoorzieningen In genoemd Besluit zijn voorschriften gesteld waaraan de bedrijven moeten voldoen. Deze voorschriften richten zich op de bescherming van het milieu. Wij controleren deze bedrijven periodiek op de naleving van deze voorschriften. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de Regionale Uitvoeringsdienst Noord Holland Noord (RUD NHN), telefoon nummer 088 102 130 00 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij zaterdag 08.30 - 15.45 uur 09.00 - 13.00 uur Aanvraagformulieren kunt u krijgen bij de balie van de gemeente. Ze zijn ook te downloaden vanaf de website van de gemeente www.heiloo. nl/mantelzorg U vindt daar ook meer informatie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 7