Fietspad Kennemerstraatweg op de schop Willibrordus Draait Door geslaagd ondanks regen Het feestje begint bij Greet Verkleedt BEDRIJF BELICHT 9 A Burendag in De Loet UITKIJKPOST 20 SEPTEMBER 2017 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. VJ.n.r.: Greet Borst, Ingrid Baltus, Joke Koomen, Bibianne Jonker en Inge Dinjn. Aangeleverde foto Adres: Castricummer Werf 99A, 1901 RS Castricum. Tel.: 0251 654772 06 46043303. E-mail: info@greetverkleedt.nl. Facebook/Instragram@greetverkleedt.nl CASTRICUM - De tijd breekt weer aan voor traditionele feesten zoals Sinterklaas en kerst en trendy party's zoals het vanuit Duitsland overgewaaide Oktoberfest. Ook themafeesten zijn erg trendy. Fungeert u binnenkort als hulpje van Sinterklaas, heeft u binnenkort een knotsgek feestje bij u de buurt of misschien bij u thuis? Bij Greet Verkleedt vindt u een groot assortiment kleding te huur in elk denkbaar thema. Al deze kleding is van hoogwaardige kwaliteit en altijd gereinigd, van de pruiken en kledij tot en met de schoenen. Wat ooit is begon als hobby op een zolderkamer is in twintig jaar uitgegroeid tot een ruime en gezellige verkleedwinkel met ruim zestienduizend kostuums! Eigenaresse Greet Borst: "Ik maakte destijds kledij voor een toneelvereniging en kreeg steeds meer vraag van buitenaf. Op een gegeven moment ontstond er een mooie collectie. De vergoeding die ik ervoor vroeg, besteedde ik aan nieuwe stoffen, zo is het allemaal ontstaan." Inmiddels is Greet Verkleedt beroemd in de wijde omtrek. Samen met haar team, bestaande uit Inge Duijn, Joke Koomen, Ingrid Baltus en Bibianne Jonker, helpt zij u graag om uit uw comfortzone te komen en een passende metamorfose te ondergaan. Maak de outfit compleet Soms is slechts een vlinderdasje genoeg om uw outfit compleet te maken. Heeft u een specifiek thema en wilt u een kostuum in een bepaald thema huren? Bij Greet Verkleedt vindt u een groot scala aan accessoires die het geheel écht afmaakt. Het geheel kan voor een speciale 'all-inclusive' prijs worden aangeboden. Het team adviseert u graag, zodat u geheel in stijl zult schitteren op elk feest. Zit het gewenste kostuum dat u zoekt er niet bij, past het in ons assortiment en bent u op tijd? Dan kan het ook gemaakt worden. 'Niets om aan te trekken' op een evenement waarbij een dresscode geldt, zoals bijvoorbeeld een gala? Geen nood: hiervoor is een speciale afdeling ingericht met onder andere smokings, rokkostuums, gala- en cocktailjurken. Speciale wensen Op afspraak kunt u zich laten schminken. Wilt u uitnodigingen maken of een grappige videoboodschap opnemen? Bij Greet Verkleedt is de ingerichte fotostudio met 'green-screen' af te huren, waar u, al dan niet verkleed, met passende achtergrond een grappige opname met uw eigen apparatuur kunt maken. Zonder twijfel zal u hiermee hoge ogen scoren! Ook kunt u terecht voor rode lopers, paaltjes, rad van fortuin en Sarah en Abraham! Op locatie Ook kan Greet Verkleedt bij u op locatie komen. Naar wens wordt er dan een complete 'verkleedwinkel' ingericht op uw (bedrijfs) feest! Om echt alles te bekijken, kom dan langs. Wij helpen graag, want uw feestje begint immers bij Greet Verkleedt! HEILOO - De gemeente Heiloo laat momenteel werkzaamheden uitvoeren op een deel van het fiets- en voetpad van de Kennemerstraatweg. Dat gebeurt sinds maandag. Groot onderhoud aan het fiets- en voetpad is volgens de gemeente nodig vanwege ernstige oneffenheden, verzakkingen en slijtage. Daarnaast is er in het rioolstelsel sprake van enige breuk en verzakking, zo blijkt uit een recente rioolinspectie. "Een goede gelegenheid om deze herstelwerkzaamheden gelijk mee te nemen", aldus een gemeente woordvoerder. Het fietspad is tijdens de werkzaamheden gefaseerd gesloten. Aannemer GP Groot voert de werkzaamheden in twee fases uit, namelijk van 18 september tot 10 oktober in het gedeelte tussen de Ypesteinerlaan en de Kanaalweg (Oostzijde). Fase 2 volgt van 16 oktober tot 15 december. Dan is het gedeelte tussen huisnummer 116 en 270 (Oostzijde) aan de beurt. De gemeente Heiloo kondigt de werkzaamheden op borden aan. Fietsers worden omgeleid. Meer weten? Kijk op heiloo. nl en klik op 'nieuws'. Hier kunt u eveneens de faserings- en omleidingstekening inzien. HEILOO - Als activiteitenbegeleid ster van De Loet wil ik graag aandacht schenken aan Burendag. In het kader van eenzaamheid onder ouderen willen wij ook graag ouderen uit Heiloo uitnodigen om naar De Loet te komen op zondag 24 september. Van 14.00 tot 16.00 uur speelt Henk Vasbinder gouwe ouwe-muziek waarop gedanst en waarbij meegezongen kan worden. Onder het genot van een kopje koffie en een drankje kan men elkaar ontmoeten en wie weet ontstaan er vriendschappen. In dat weekend wordt ook de Gouden Dagen-wens vervuld van mevrouw Kooij: zij wil graag nog eens met haar vriendin/schoonzus lekker kletsen, lachen en herinneringen ophalen. De vriendin woont in Middelburg en een vrijwilliger haalt haar op. Gouden Dagen biedt mevrouw Kooij een etentje, een ontbijt en een gezellige middag met de Gouwe Ouwe Band. Marjon Seekles - van Rhoon, ViVa! Zorggroep HEILOO - Het festival Willi- brordus Draait Door verliep ondanks het regenachtige weer op swingende wijze en in een gemoedelijke atmosfeer. De festivalorganisatie presenteer de een rijkgeschakeerd, kwa litatief goed cultureel aanbod waarmee het publiek uit Heiloo en omgeving werd verwend. Jazz, blues, soul en pop zetten de toon bij de twee tentpodia op het grasveld tegenover de Cultuurkoepel. Daarbij waren er cabaretliedjes, Nederlandstalig repertoire, wereldmuziek en performing poetry te horen. Intiemere acts kwamen goed tot hun recht in de stilte van de binnentuin achter de koepel. Maria Nemstova bracht Schubertliederen met een opvallend heldere stem. Daarbij verzorgde Elisabeth Hetherington op geraffineerde wijze met lyrische lijnen de pianobegeleiding. Fernanda Mar- tino schitterde met geliefd tango repertoire van Astor Piazzolla. Het celloconcert van Anna en Konstanze toonde een geestrijk klankspel waarbij veel te genieten was. Hoogtepunten van het festival waren onder andere het optreden van kleinkunstformatie De Andersons met als gast de uit Heiloo afkomstige cabaretière Kirsten van Teijn, en het optreden van singer-songwriter Alex Roeka. Roeka won twee Edisons en wordt door steeds meer ingewijden - niet zonder reden - gezien als de beste tekstdichter en zanger van Nederland. Deze optredens vonden in de Cultuurkoepel plaats, het culturele zwaartepunt van het festival. Ontwapening in eenvoud Verrassend was het optreden in tent Vincentius van aanstormend talent Johanneke ter Stege. Zij presenteerde met de allure van een ware diva vindingrijke zelfgeschreven teksten. Dit met een breed palet aan emotie en sfeer en een krachtige pianobegeleiding. Singer-songwriter Alex Roeka toonde meesterschap in schurende intimiteit met teksten waarin hij gevoelens tot op het bot uitbeende. Uiteindelijk is er ontwapening in eenvoud: 'Neem dit kleine hart van mij, het is alles wat ik heb'. Kirsten van Teijn stal de show als gast binnen het theaterconcert van De Andersons. Zij zorgde voor een flamboyante entree en toonde een confronterende openhartigheid. Alle acts bespreken is on mogelijk. De Willibrordus Draait Door-organisatie is er wederom in geslaagd om een driedaags festival met maar liefst vijfenveertig muzikale acts te organiseren. Felix Hogeboom Mooie sfeer in Heiloo Foto: Peter Bijkerk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 9