Gehoortoestel direct verbinden met mobieltje* en TV id m "Een goed en persoonlijk afscheid... mooie herinneringen die je verder helpen." Wij zijn verhuisd www.dompvloet.nl #Jldompvloet opleidingen UITVAART 12 bezorgdekrant.nl JIP EN JANNEKE BIJ DE HEMA VANDAAG 4 OKTOBER PHONAK GEHOORTOESTELLEN Krantenbezorgers gezocht in Heiloo Limmen naar de Louise Henriëttestraat 25 in Alkmaar (tegenover AZ-stadion). Schrijf nu in met 5% verhuiskorting voor een boekhoudopleiding of computercursus. Bijvoorbeeld: MBA (18/9), PDB (3/10) of Excel (5/10) Feest: want Jip en Janneke komen naar de Hema in Heiloo. TUSSEN 13.00 - 1700 UUR WAu ui cv33 rtyera rgingdui n.fli UITKIJKPOST 4 OKTOBER 2017 Over Yarden Onze ervaring leert ons dat een betekenisvolle manier van afscheid nemen helpt bij het rouwproces. Daarom ondersteunen en inspireren wij nabestaanden bij het af scheid nemen van hun dier baren. Afscheid waar u als nabestaande een persoonlij ke invulling aan geeft, in een passende omgeving. U denkt er misschien liever niet over na, maar ooit kan het gebeuren dat u afscheid moet nemen van een dierbare. En dan komt er veel op u af. In deze periode kunt u op mij rekenen. "Het verzorgen van een persoon lijke uitvaart die zorgt voor een blijvende herinnering waarmee u verder kunt, is mijn doel. Met respect, rust en inlevingsvermogen ben ik er voor u. Ik neem u alle zorg uit handen. Samen bereiden we een persoonlijk afscheid voor. Hierbij staan uw wensen als nabe staande en die van de overledene centraal. Of u nu een plechtig heid in de plaatselijke kerk wilt, een afscheid bij u thuis of het uitvaartcentrum bij u in de buurt. U kiest de locatie. Ook na de uitvaart kunt u op mij rekenen. Ik neem contact met u op om te praten over hoe het gaat. Ook om te kijken of ik u nog kan ondersteunen bij praktische zaken. Ik ben er voor u." Mijn naam is Jolanda de Boer, uitvaartverzorger van Yarden in Castricum e.o. Wilt u meer weten? U kunt ons telefonisch bereiken: Yarden Cluster West: 088 92 73 570, Jolanda de Boer: 06 46 597 583. Of kijkt u op www.yarden.nl/jolanda-de-boer Gehoortoestellen worden steeds beter, maar voor de samenwerking met moderne consumenten elektronica zoals mobiele telefoon, tablet en televisie is behoefte aan meer gebruiksvriendelijke oplossingen. Moderne hoortechnologie zet nu grote stappen op dit vlak. Zo pakt de Zwitserse producent Phonak deze uitdaging rigoureus aan met een nieuw gehoortoestel dat speciaal hiervoor ontwikkeld is, de Audéo B-Direct Dit is het eerste gehoortoestel dat kan samenwerken met alle typen mobiele telefoons: Android™, iPAione® en klassieke telefoons met Bluetooth*. De gehoortoestellen zijn rechtstreeks en draadloos verbonden met de mobiele telefoon, zonder tussenkomst van een los kastje om de hals. Bluetooth is de enige vereiste. Dit concept van een directe Bluetooth verbinding is niet nieuw, maar was alleen mogelijk vooriPhone® gebruikers, een relatief kleine groep. Gebruikers van een Android smartphone of oudere telefoons zijn nu niet langer achtergesteld. Phonak maakt deze 'Made For All' technologie dus voor iedereen beschikbaar, een enorme doorbraak Ook muziek vanaf de tablet of de TV wordt direct in het gehoortoestel hoorbaar, zonder kastje om de hals dat vaak gedoe geeft met lege accu's en het telkens omlafdoen en inschakelen. Dat gaat nu volledig automatisch. Tot slot is er voor liefhebbers nog als afstandsbediening een handige gratis app voorde smartphrme. Het eerste gehoortoestel in Nederland dat met alle merken mobiele telefoons direct gekoppeld worden via bluetooth. Handsfree telefoneren Dat er geen halve maatregelen zijn genomen blijkt wel uit het feit dat ook handsfree telefoneren mogelijk is: de mobiele telefoon blijft gewoon op tafel liggen. Het Audéo B-Direct gehoortoestel vangt ook uw stem op via zijn eigen microfoons en stuurt vervolgens wat u zegt via Bluetooth terug naar de telefoon. Een uitkanstin de auto of als u thuis uw handen vrij wilt hebben. Slim besturingssysteem Maar ook het horen in alledaagse situaties is niet aan de aandacht van Phonak ontsnapt De consument van vandaag verwacht dat een gehoortoestel ook op dit vlak beter presteert Hiervoor bedacht de Zwitserse fabrikant het geavanceerde AirtoSense Operating System. Het is zo U_v nauwelijks meer nodig om zelf het volume te regelen of een ander luisterprogramma te kiezen. Bevindt u zich in een rumoerig restaurant of gewoon thuis? De AutoSense OS past zelf het volume dynamisch voor u aan. Zo worden zachte stemmen in een gesprek bijvoorbeeld net zo duidelijk als harde stemmen, maar zonder ook het omgevingsgeluid evenveel harder te maken. Ook wordt een gesprek in rumoer aanzienlijk makkelijker. Is de nieuwe Phonak Audéo B-Direct ietsvooru? Vraaghet gratis infopakket aan via www.phonakdirect.nl of informeer bij uw audicien in uw directe omgeving. met Bluetooth® 4.2 draadloze technologie en meeste oudere Bluetooth telefoons iPhone® is a registered trademark of Apple, Inc. Android™ is a trademark of Google, Inc Gratis krant bonusregeling Verdiensten 190,- per maand Uurtje werk per dag Vanaf 15 jaar maar ook geschikt voor AOW-ers Bezorging maandag t/m vrijdag voor 07:00 en op zaterdag voor 07:30 125,- na 3 maanden bezorgen en na 6 maanden bezorgen Meld je aan op

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 12