28 luxe appartementen 'Waterman' in Uitgeest www.wonen-uitgeest.nl Te koop: luxe appartementen project Waterman HSV verslaat de Foresters in seizoenskraker Verkoopmanifestatie HP Aan de toekomstige Smallekamplaan in woonwijk Waldijk te Uitgeest wordt het kleinschalige project 'Waterman' met luxe appartementen gerealiseerd. De ligging is uniek door de waterrijke omgeving. Alle appartementen zijn comfortabel en beschikken over een zonnige buiten ruimte. Ze worden standaard voorzien van vloerverwarming, luxe keuken en compleet afgewerkte badkamer. donderdag 19 oktober 2017 18.00 - 20.00 uur Kantoor Scholtens Geert Scholtenslaan 10 Wognum Tijdens de verkoopmanifestatie is de verkoopdocumentatie beschikbaar. Er staan medewerkers voor u klaar om uitleg te geven over de verschillende appartementen. UITKIJKPOST 4 OKTOBER 2017 UITGEEST - Bent u nieuws gierig en geïnteresseerd in Waterman, in riant wonen op een unieke locatie in Uitgeest met een fantastisch weids, groen en waterrijk uitzicht? Kom dan vooral naar de verkoop manifestatie op donderdag 19 oktober in het Atrium van het Scholtens Gebouw aan de Geert Scholtenslaan 10 in Wognum. In Waterman komt het beste van twee werelden samen: de gemoede lijke rust van het dorp en de gezel lige drukte van de stad binnen hand bereik. Het kleinschalige Waterman ligt op een schiereiland en biedt twaalf en zestien koopappartemen ten. De drie appartementengebou wen - in een waaiervorm opgesteld - sluiten volledig aan bij het land schappelijke en waterrijke karakter van de omgeving. Een kleine haven, rietkragen en subtiele hoogtever schillen, afgewisseld met gazons, zorgen voor een optimale waterbele ving vanuit de appartementen. GeO Architecten uit Schagen tekende dit ontwerp exclusief voor deze locatie. Waterman komt aan de toekomstige Smallekamplaan, in plan Waldijk in Uitgeest en is een ontwikkeling van Scholtens Projecten B.V. uit Wognum. Drie appartementencomplexen Waterman bestaat uit drie kleinscha lige gebouwen die verschillend zijn van grootte. Appartementencomplex A bevat vier driekamerappartementen van 93 m2, en acht vierkamerappartemen- ten van 128 m2 verdeeld over vier woonlagen. De appartementen op de verdieping hebben een balkon en de appartementen op de begane grond Wonen in een landschappelijke en waterrijke omgeving. Aangeleverde foto beschikken over een riante tuin aan het water. Alle appartementen beschikken over een berging en par keerplaats in de parkeerkelder. Appartementencomplex B heeft twaalf driekamerappartementen en vier tweekamerappartementen van ruim 77 m2 verdeeld over drie woon lagen. Deze appartementen beschikken over een berging op de begane grond en bewoners kunnen parkeren op eigen terrein. Deze levensloopbe- stendige woningen van zowel blok A als B worden standaard voorzien van vloerverwarming, luxe keuken en een compleet afgewerkte bad kamer. Bij complex B komt een kleine sloepenhaven en een aan tal appartementen heeft een eigen aanlegsteiger waar bewoners een bootje kunnen aanleggen. Een boot tochtje is snel gemaakt door de wijk Waldijk, het dorp of de omliggende natuur. Daarnaast kan men direct varen naar het Uitgeestermeer of Alkmaardermeer. Bewoners zullen hier heel veel plezier aan beleven. Appartementencomplex C bevat vierentwintig appartementen. Deze huurappartementen zullen door een belegger op de markt worden gebracht. Voorzieningen Het woonplezier wordt vergroot door de goed bereikbare voorzienin gen op fietsafstand, zoals het leven dige centrum met een weekmarkt en het station. De supermarkt, het zorg centrum en het sportcomplex liggen zelfs op loopafstand. De gemeente Uitgeest ligt centraal waardoor je met de auto al met twintig minuten in Alkmaar of Haarlem bent. Andere omliggende grote steden zijn ook snel te bereiken via de snelweg. Elk kwartier vertrekt de intercity naar Amsterdam en elk half uur naar Haarlem. In beide steden arriveer je binnen dertig minuten. Recreatie In de directe omgeving is volop gelegenheid tot recreëren. Met een halfuur fietsen ligt het strand van Castricum aan Zee aan je voeten. De duinen, bossen, het levendige centrum en ook het Uitgeestermeer en Alkmaardermeer bieden volop vertier en ontspanning. Van fiet sen, wandelen, een terrasje pakken, varen, zwemmen tot picknicken; het is allemaal in de omgeving mogelijk. Scholtens Projecten B.V. nodigt u van harte uit om naar onze verkoop manifestatie te komen op donderdag 19 oktober van 18.00 tot 20.00 uur aan de Geert Scholtenslaan 10 in Wognum. Tijdens de verkoopmani festatie is de verkoopdocumentatie beschikbaar en is het mogelijk de sfeer van de verschillende apparte menten te ervaren. Ook krijgt u een idee van de te gebruiken materialen en zijn de keuken en badkamer te bezichtigen. Op www.wonen-uitgeest.nl vindt u meer informatie over het project. HEILOO - Niets staat een waar voetbalfeest op de Egelshoek nog in de weg als op 30 septem ber rond half vijf ook de zon nog doorbreekt in Heiloo. Het toegestroomde publiek maakt zich op voor wat nu al dé wedstrijd van het seizoen is. Met een hapje en een drankje in de hand heeft ieder een rond vijf uur een plekje gevon den om de eerste seizoensclash sinds 2011 tussen de twee dorpsriva len te volgen. Onder luid applaus en knallend vuurwerk van beide sup- portersgroepen betreden de spelers het veld en kan er eindelijk worden afgetrapt! Al in de zesde minuut komt HSV op voorsprong door een goal van Ruben Bugter tegen het niet daad krachtig ogende Foresters. HSV laat vanaf de eerste minuut zien dat zij van plan zijn met de 3 punten naar huis te gaan en de Egels stellen daar maar weinig tegenover. 10 minuten later lijkt de wedstrijd al gespeeld te zijn als Cas Kaandorp de 0-2 binnen schiet na een goede aanval van HSV. De Foresters lijkt maar niet in de wedstrijd te komen en de ruststand is dan ook onveranderd. Ook de tweede helft biedt wei nig hoop voor het thuispubliek. En als de scheidsrechter in de 50e minuut de wedstrijd stillegt voor het opnieuw afsteken van vuurwerk vrezen velen voor een vroegtijdig einde van het voetbalfeest. Gelukkig wordt besloten de wedstrijd na zo'n 5 minuten te hervatten. In de 65e minuut scoort Max Dekker de 0-3 voor HSV en is de wedstrijd gespeeld. Vlak daarna valt ook de 0-4. De eer van de Egels wordt nog enigszins gered als Daniël Ben Ami in de 86e minuut de 1-4 aantekent. Na het laat ste fluitsignaal begeven vele dorps genoten zich naar Het Egelshonk om daar de wedstrijd nog eens te analyseren onder het genot van een drankje. Onder begeleiding van onder meer DJ Bodhi Olivio is tot in de kleine uurtjes nog een waar voetbaldorps feest in de kantine! We kunnen niet wachten tot de return van 8 april 2018. r r t

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 17