contact Waterdag 25 oktober over klimaatverandering en veiligheid 11 HEILOO Hoe houden we het droog bij heftige regen? /ÉB7-M wildkamp GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en Wonen Mededeling Openingstijden Bezwaar maken De donkere dagen komen er weer aan. In deze periode slaan inbrekers graag hun slag. Om uw huis tegeninbraalkte beveiligen zijn goede sloten belangrijk. Maai" minstgns zo belangrijk is goede verlichtigg, zeker achterom of in uw steeg waar het vaak donker is. Er zije veel soorten lampen en vaak gemakkelijk aan te sluiten op bestaande verlichting. Bij Co en Doen, Karwei, Asters elektra BV en Wildkamp uit Heiloo adviseren ze u graag h oe u uw tuin en gteeg goed kunt verlichten. E e op vertoon van deze advertenti e hebben zij ook nog eens een moote aanbieding of een goed advies voor u. Maak daar gebruik van! Dan zit u veilig en verlicht thuis voor de donkere maanden. Burgemeester Hana Romeyn: "Ala gemeente en politie willen we graag het aantal inbraken verlagen. Goede buitenverlichting -zeker in donkere stegen- helpt daar bij." lOSTEIS^lir ELEKTRA BH Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op UITKIJKPOST 11 OKTOBER 2017 Zware regenbuien en lange periodes van droogte, door de klimaatverandering is dat de weersvoorspelling voor de komende jaren. Tijdens de Waterdag op woensdag 25 oktober in PWN Bezoekerscentrum De Hoep, leert en ervaart jong en oud hoe we ons kunnen beschermen tegen wateroverlast. Ex-weervrouw Helga van Leur is ook dit jaar weer van de partij om het Weerbericht 2050 te presenteren. Van alles te doen Op woensdag 25 oktober is iedereen tussen 10.00 en 16.00 uur van harte welkom bij PWN Bezoekerscentrum De Hoep in Castricum. Op de Waterdag kunnen jong en oud terecht voor excursies en exposities, lezingen en presentaties over onder werpen als: overstromingen en droogte, stijgende zeespiegel en dijkbescherming, rioolzuivering, drinkwatervoorziening en de flora en fauna. Wat is de weersverwachting in 2050? Voormalig RTL-weervrouw Helga van Leur komt het vertellen. Voor deze en sommige andere activiteiten is vooraf opgeven noodzakelijk. De Waterdag is een gezamenlijk initiatief van gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum, Heiloo, drinkwaterbedrijf en natuurbeheerder PWN, Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier en IVN. Meer informatie Meer informatie over de Waterdag vindt u op www.castricum.nl/waterdag Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - Breedelaan 26, aanleggen uitrit - Krommelaan nabij nr. 4, plaatsen van een tijdelijke woonunit - Westerweg 105, bouwen schuur beslistermijn is verlengd met 6 weken naar 13 november 2017. Verleende vergunningen U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. - Varne Buiten, bouwen van 30 woningen - Westerweg 205, aanleggen uitrit Verlengen beslistermijn Tegen het besluit kunt u geen bezwaar worden maken. - De Droogmakerij/hoek Boekelermeerweg, nieuwbouw bedrijfshal, de oorspronkelijke Buiten behandeling: U kunt tegen dit besluit bezwaar maken. - Van der Veldenstraat 10, verplaatsen erfafscheiding aan Holleweg GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, t 072 535 66 66, info@heiloo.nl, www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaar schrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voor ziening (schorsing) aanvragen bij de voorzie- ningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. u POLITIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11