Dennis 'vooruit schreeuwen' tijdens kwart triatlon 21 Afzwemseizoen gestart bij Zwembad Loos Kick-off bowlingseizoen voor mensen met een beperking Waterscouting Victorie viert 70-jarig jubileum Oranje leeuwin Stefanie van der Gragt naar Limmen Uitdagend dagje BMX'en SPORT HEILOO - Op zaterdagmorgen 30 september ging het nieuwe afzwemseizoen van zwembad Loos van start met het A-, B- en C-diploma. KORTOM Heilooer Bridge Club Zesde editie NK Keezen UITKIJKPOST 11 OKTOBER 2017 HEILOO - Het was zaterdag een belangrijke dag voor Heilooër Dennis Hof en zijn begeleiders van Hattrick-Zorg. Na een trainingsperiode van ruim een jaar was er eindelijk de kwart triatlon waar hij zo lang naar had toegeleefd. Het werd uiteindelijk een zware dag, maar zonder twijfel eentje met een gouden randje. Dennis is blind en autistisch en gek op sport. Zo loopt hij graag hard. Voor hem begon zaterdag de kwart triatlon bij zwembad de Hoornse Vaart in Alkmaar. Hier klonk om 11.00 het start schot. Op de tribune en langs de kant was er publiek aanwezig om de mannen aan te moedigen en 'voor uit te schreeuwen'. En dat bleek te werken. De kilometer zwem men ging namelijk zo goed, dat Dennis zelfs een persoonlijk record zwom! Na een snelle wissel begon het tweede onderdeel: het fietsen. Gezien de harde wind en regen was dit zeker geen makkelijke opgave. Het was dan ook even doorzetten, maar mede door de support van familie en bekenden in Limmen en mensen onderweg kregen Dennis en zijn begeleiders de motivatie en energie om door te blijven trappen. Ze reden de veertig kilometer uit. Na een korte pauze was het tijd voor het hardlopen, het laatste onderdeel van deze lange, spor tieve dag. De benen werden tijdens de tien kilometer lopen steeds zwaarder, maar niemand dacht aan opgeven. En zeker Dennis niet. Gemotiveerd door de vlaggen die waren uitgehangen en de mensen die onderweg klaarstonden voor aanmoedigingen bleef het team doorzetten. Aan het einde van deze zware dag kwam uiteindelijk de finish in zicht, waar veel familie, vrienden en bekenden de mannen stonden op te wachten. Moe maar voldaan kwam Dennis over de finish en werd er een welverdiend glaasje champagne gedronken. Een mooi einde van een fantastisch project. Veel dank aan iedereen die betrokken is geweest bij het pro ject of Dennis heeft aangemoedigd tijdens het afgelopen jaar. Hiervoor kwamen de leerlingen naar zwembad De Beeck in Bergen. De verplichte banen en vaardig heden werden in een vlot tempo gezwommen. Duidelijk zichtbaar was dat de leerlingen in de vakantie vooral hadden geoefend op het duiken en onderwaterzwemmen. Iedereen kon dan ook gefeliciteerd worden met zijn of haar diploma. De geslaagden zijn: Diploma A: Alysa Jacobs, Ilaf Al-Rikabi, Milan van Bruchem, Jasper Horsting, Matthijs Lehman en Thirza Smal. Diploma B: Loïs Pater, Annelotte Bijl, Doris Brienesse, Josefien Buys, Stijn van Dam, Bastiaan Elzenga, Fenne Holenberg, Noor Meij, Nela van Schagen en Mattanja Vogelpoel. Diploma C: Sanad Souissi en Sander Stam. HEILOO - Even een terugblik op vorige maand. Het bow lingseizoen voor mensen met een beperking startte zater dag 9 september bij Bowling Partycenter Heiloo. Maar liefst zesendertig deelne mers deden hieraan mee, even als Ed van Baar van de ijssalon Di Fiorentina. Mijnheer Ed speelde steeds enkele games per baan mee. Na afloop gaf hij aan verbaasd te zijn over het hoge niveau van de deelnemers en dat er vooral met veel spelvreugde gebowld werd. Tegelijkertijd erkende hij dat hij dat hij beter ijs kon maken! Dat vonden de deelnemers helemaal niet erg want zij reageerden razend enthou siast op het aanbod van meneer Ed dat zij een gratis ijsje bij de ijssalon konden komen halen. Ook eens kennismaken met het bowlen? Stuur een berichtje naar sports4allheiloo@outlook.com en je ontvangt alle informatie. HEILOO - Waterscouting Victorie Heiloo viert zaterdag 14 oktober haar zeventigjarig bestaan. Het thema is de 'Tachtigjarige Oorlog', in de stijl van de Geuzen. De leden van Waterscouting Victorie kunnen deelnemen aan een speciaal dagprogramma waar- bij verkleed komen mag. Ze sluiten de dag af met een barbecue voor ouders, broertjes en zusjes en oud leden. Zij mogen de Victorie mee vieren. Aansluitend is er een reünie voor de oud-leden. Voor meer informatie en/of aan melden zie www.scoutingvictorie.nl (klik op het kopje jubileum 70). HEILOO - Het bridgeseizoen van de Heilooër Bridge Club is weer begonnen. HBC is met honder- dacht leden de grootste bridge club van ons dorp. Vorig seizoen stuurde wedstrijdleider Jan Piet wekelijks de uitslagen van de bridgecompetitie. Plaatsing van die korte uitslagen vond niet altijd plaats, tot teleurstelling van velen. Maar een nieuw seizoen, dus nieuwe mogelijkheden. Piet levert wekelijks, op vrijdag, zaterdag of zondag, uitslagen van de Heilooër Bridge Club. AKERSLOOT - Op zaterdag 14 oktober start de zesde editie van het NK Keezen. Het evenement vindt plaats in Café Restaurant De Vriendschap aanKerklaan 18 in Akersloot. Tijdens het NK spelen de deelnemers voorron des waarin ze om een finaleplek keezen. Per voorronde kunnen er tachtig teams worden ingeschre ven. De eerste voorronde vindt plaats op zaterdag 14 oktober, de tweede voorronde op zaterdag 28 oktober en de derde voorronde op zondag 12 november. Van de drie voorronden gaan de tachtig best scorende teams door naar de finale. Deze vindt plaats op zater dag 18 november, waar gestreden wordt voor eeuwige roem en prachtige prijzen. Voor alle voor ronden zijn nog enkele plaatsen beschikbaar. Inschrijven kan via www.nk.keezbord.nl. Snel reage ren is aan te raden. LIMMEN - Oranje leeuwin Stefanie van der Gragt komt woensdag 1 november naar Limmen. Afgelopen zomer werd zij met het Nederlands elftal Europees kampioen door in de finale te win nen van Denemarken. Zij komt een clinic geven aan alle meiden van vv Limmen. Ook krijgen de meiden de kans om Stefanie van alles te vragen over het afgelopen EK en hoe het is om bij een profclub te voetballen. Het programma voor deze avond is als volgt: 18.30-19.15: clinic MO11 en MO13 op het D-veld. 19.20-19.50: perscon ferentie in de kantine voor MO11, MO13, MO15 en MO17. 20.00-20.45: clinic MO15 en MO17 op het D-veld We hopen dat iedereen erbij is op deze bijzonder avond op sport park Dampegheest, gelegen aan de Dampegheestlaan 2 1906WB in Limmen. Volg de informatie op de website van vvLimmen.nl Tot dan! HEILOO - Wil jij kennismaken met een spectaculaire sport? Kom dan 21 oktober naar Sportpark 't Vennewater in Heiloo bij FCC de Boscrossers voor een uitdagend dagje BMX'en. BMX (fietscrossen) is een sport waarbij behendigheid, conditie en een beetje lef centraal staan. Deze drie elementen willen wij jou meegeven tijdens de opstapdag. Het programma zal worden geleid door twee ervaren wedstrijdrijders. Hopelijk zien wij jou vervolgens terug tijdens de trainingen en/of wedstrijden. De Boscrossers heb ben als motto dat BMX'en voor iedereen toegankelijk moet zijn, van liefhebber tot en met wedstrijdrij der. BMX'en vormt een mooie basis voor diverse fietssporten als wiel rennen en mountainbiken. De baan in Heiloo voldoet aan de hoogste nationale standaard waardoor er wedstrijden tot en met topcompeti- tie kunnen worden verreden. BMX-Vereniging De Boscrossers is te vinden op Sportpark 't Vennewater aan Het Zevenhuizen 58 in Heiloo. Gemotiveerd en vol energie. Aangeleverde foto Gefeliciteerd! Aangeleverde foto Waterscouts op het droge Aangeleverde foto Stefanie van der Gragt. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21