Tien vragen aan... Falkland Toneel speelt 'Vogels' Aftrap Music Meeting Heiloo 2018 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 25 OKTOBER 2017 HEILOO - 'Vogels' is opnieuw een geweldig stuk van schrij ver Haye van der Heyden na het grote succes van 'Gouwe hand jes' en 'Gebroken ijs'. Falkland Toneel brengt het zaterdag 11 en zondag 12 november op de planken. Het zal je maar gebeuren... Je man verlaat je na dertig jaar huwe lijk voor een veel jonger exem plaar. Dan kan je natuurlijk in een hoekje gaan zitten mokken, maar uiteindelijk moet je jezelf toch bij elkaar rapen om een nieuwe start te maken. En dus koop je een flatje. Maar laat dat appartement nou uitgerekend recht tegenover het liefdesnestje van je ex met zijn jonge blom liggen. Sterker nog, je kunt in feite zo bij elkaar naar bin nen kijken. Dat kan natuurlijk niet zonder gevolgen blijven. Als in een achtbaan komen de verwikkelin gen op gang en ze zijn niet meer te stoppen. Ook niet door een multi- inzetbare klusjesman of een ont redderde schoondochter. Gelukkig ook maar, want daardoor zit Vogels boordevol humor en onverwachte wendingen. Hoe dat afloopt moet u zelf maar komen bekijken. Op ver toon van uw toegangskaart krijgt u in het weekend van de voorstelling bij Melange7 het tweede kopje kof fie of thee gratis. Data en kaartverkoop De voorstellingen zijn op zater dag 11 november (20.15 uur) en zondag 12 november (14.00 uur) in Theater De Beun in Heiloo. Entree: 10 euro. Kaartverkoop: vanaf veer tien dagen voor de uitvoeringen bij Boekhandel De Schrijverij (locaties Stationscentrum en Het Hoekstuk/ Primera) en bij Boekhandel Bruna ('t Loo). Kaarten zijn tevens ver krijgbaar vanaf één uur voor aan vang van de voorstelling aan de kassa van Theater De Beun. In Theater De Beun is pinnen helaas niet mogelijk. Voor reserveringen en informatie, zie www.falklandtoneel.nl of bel Irene Schols via 072-533 2163. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. HEILOO - Onlangs vond er een informatieavond plaats in de Volksmuziekschool als aftrap voor Music Meeting Heiloo 2018. Het thema voor volgend jaar is 'Kind Muziek'. Artistiek directeur Teunis van der Zwart: "Al in een vroeg stadium is er samenwerking gezocht en gevonden met medewerkers van Muziek- en Dansschool Heiloo, om mee te den ken over de ideeën en uitvoering van het thema." Met name musicus Cas Himmelreich en Madelon Kooij, muziek- en stafdocent van MDH, buigen zich over de vraag hoe een groep van een basisschool en een muziekensemble samen een project kunnen vormgeven. "Want dat is de kern van het thema Kind Muziek: laat kinderen kennismaken met de diverse muziekvormen en muziek uitingen die Heiloo rijk is," licht Teunis toe. Tijdens het weekend van de Music Meeting in april is het de bedoeling om op de vrijdagmid dag enkele muziekgroepen uit Heiloo, samen met een basisschool, een optreden te laten verzorgen. Voor dit schoolproject is subsidie vanuit Rotary Heiloo toegekend voor onder meer de aanschaf van muziekinstrumenten en andere benodigdheden. Voor het programma op de zater dag en zondag worden de Heilooër muziekensembles traditioneel uitge nodigd om een optreden te verzor gen met als thema Kind Muziek. "Daarbij kun je denken aan een kinderconcertje, al dan niet met ver teller, samen zingen met kinderen, en optredens van jeugdorkesten en -koren. We zijn als werkgroep zeer benieuwd hoe creatief de deelne mende groepen met dit thema om zullen gaan," vertelt Carla Coenders, voorzitter van MMH. "Op zondag willen we de kinderen aanmoedigen om naar ons evenement te komen door hen een workshop aan te bie den 'Hoorn bouwen en bespelen' en dat natuurlijk onder leiding van Teunis." De nu al vele enthousiaste reacties gaan er ongetwijfeld toe bijdragen dat Music Meeting Heiloo 2018 wederom een geweldige happening wordt in Heiloo. Volg de Uitkijkpost ook op Ik ben Wouter Adrichem en woon samen met mijn vriendin in Heiloo. Ik ben naast mijn studie gaan werken in de woningin richting. Ik startte als parketteur en ging later ook als stoffeerder in de leer. Ik wist al snel dat ik hierin een eigen bedrijf wilde. Deze zomer zijn we begonnen met het inrichten van een show room op de Oosterzijweg in Heiloo. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben in 1984 geboren op de Kerkakkers in Heiloo. Op mijn derde zijn we verhuisd naar Ypestein en daar woonde ik mijn hele jeugd. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Dan had ik een eigen zorgimkerij gehad. 3. Wie zou je graag nog eens willen ontmoeten? Ik zou weleens met mijn opa's en oma's in gesprek willen gaan. Dat is nooit gebeurd omdat zij vroeg in mijn leven zijn gestorven. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Er zijn meerdere herinneringen die in mij opkomen. Binnen Heiloo denk ik meteen aan het (nacht)vissen met mijn vrienden. Er waren veel mooie plekken waar wij dit konden doen. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Onze imkerij aan de Groeneweg natuurlijk! Het is daar erg mooi. Hoogstwaarschijnlijk verhuist de imkerij volgend jaar naar land goed Willibrordus. Daar is het ook prachtig en ideaal voor onze imkerij. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Je kunt mij 's nachts wakker maken voor een goede voetbalwed strijd. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Vroeger was ik allergisch voor bijensteken. Door een keer met mijn broer mee te gaan om een bijenzwerm te vangen, kwam ik erachter dat ik dit ontzettend leuk en interessant vind. Mijn broer wees mij erop dat je over een allergie heen kan groeien en advi seerde mij om dat te checken. Toen bleek dat dit het geval was. Door deze uitslag kan ik nu mijn hobby uitoefenen. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat we bijna de deuren van mijn bedrijf Stronk Wonen openen. Ik werkte bij Johwin in Limmen en afgelopen zomer ging mijn werk gever met pensioen. De woninginrichting van deze winkel heb ik overgenomen. Deze materialen zijn nu te bewonderen en te koop in onze showroom aan de Oosterzijweg, met een aanvulling van veel verantwoorde, gerecyclede en duurzame nieuwe artikelen. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik weet niet of de burgemeester hier invloed op heeft, maar star tende Heilooërs op de woningmarkt, die bijvoorbeeld een huurhuis achterlaten, zouden mijns inziens voorrang moeten krijgen bij de inloting van nieuwbouwprojecten in Heiloo. 10. Persoonlijke vraag van Mercedes Doctor aan Wouter Adrichem: 'Jij bent imker, wat hebben wilde bijen en honingbijen nodig en wat kunnen particuliere tuinen hieraan bijdragen?' Afgelopen jaren, en met name dit jaar, kunnen de bijen bijna niet meer overleven zonder onze 'hulp', direct of indirect. Met direct bedoel ik het bijvoeren met suikerwater, omdat ze anders gewoon verhongeren. Indirect kunnen mensen hun tuin aantrekkelijker ma ken voor bijen, maar ook vlinders en andere insecten. Om mij heen zie ik dat veel mensen uit gemak hun tuin helemaal betegelen en misschien wat mooie bloemetjes in bakken of potten neerzetten, zonder hier echt rekening mee te houden. Bijen hebben namelijk nectar en stuifmeel nodig en er zijn hele mooie bomen en planten die ze daar ruim in voorzien. Diversiteit van bloemen en planten is hierbij zeer belangrijk. Een site als Imkerpedia.nl geeft veel informatie hierover. Ik nomineer Maartje de Lint voor de komende 10 vragen. Mijn vraag aan Maartje is: 'Maartje, je hebt een speciaal zangpro ject voor mensen met dementie. Heb je daar nog hulp bij nodig? Zo ja, wat voor hulp?' Het zit stoelenhandelaar Jaap niet mee, met de priemende ogen van zijn ex in zijn rug. Foto: Peter Bijkerk/Edo Postma Het thema van 2018 wordt 'Kind en Muziek'. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3