Heiloo contact fclAlilfc (12) ZOEKT EEN PLEEGMOEDER DIE SNAPT DAT DANK JE WEL ZEGGEN MOEILIJK IS t!BF Ptf1 m doenar jGOUOERS l EDftHKT'. j 9 HEILOO Bouwen en wonen Daarc GEMEENTE Openingstijden nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bezwaar maken Inhoud 8 HEILOO f m racNUEZUwnT.NL Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op I5T5 UITKIJKPOST NOVEMBER 2017 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief bin nen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en hand tekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: bur gemeester of burgemeester en wet houders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - Gaanderij (Nieuw Varne), bouwen woning - Pijlemeeth 4, vergroten woning - Standerdlaan 19 en 100, vergroten woning en plaatsen dakkapel Verleende vergunningen - Breedelaan 26, aanleggen uitrit - Oosterzijweg 128, verbreden uitrit U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. Vastgesteld wijzigingsplan Het Maalwater 7a en 7b Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in Afdeling 3:4 van de Algemene wet bestuursrecht en met inachtneming van artikel 8.1.2. en 1.2.1 van het Besluit ruimtelijke ordening bekend dat met ingang van donderdag 9 november 2017 voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ter inzage ligt het op 31 oktober 2017 door het college vastgestelde wijzigingsplan Het Maalwater 7a en 7b te Heiloo. Doel Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de omzetting van twee bedrijfswoningen naar twee burgerwo ningen op het perceel Het Maalwater 7a 7b te Heiloo. Ter plaatse bevinden zich op dit moment de twee bedrijfswoningen van het voorheen hier aanwezige kassen complex. Het gaat om twee percelen, kadastraal bekend als sectie F, num mers 2350 2348 en de nummers 2351 2349, gelegen in het buitenge bied van Heiloo en vallend onder het bestemmingsplan 'Landelijk Gebied 1997'. Binnen dit bestemmingsplan Landelijk Gebied 1997 hebben de bedoelde percelen de bestemming "Agrarisch gebied alsmede gebied met landschappelijke natuurwaarden" (Aln), Agrarisch bedrijfscentrum II. Op het perceel zijn twee bedrijfswoningen aanwezig. Met toepassing van de wijzigingsbepalingen als bedoeld in artikel 111.11 van het bestemmingsplan Landelijk Gebied 1997 kunnen de twee bedrijfswoningen worden omgezet naar burgerwoningen. Ter inzage Het wijzigingsplan ligt van donderdag 9 november tot en met woensdag 20 december ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis - in de Openbare Bibliotheek Inzien via internet - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Beroep Gedurende de periode dat het wijzigingsplan ter inzage ligt, kun nen de volgende belanghebbenden beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State: - belanghebbenden die eerder tijdig een zienswijze bij het college heb ben ingediend tegen het ontwerpwij- zigingsplan; - belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerpwijzigingsplan in te dienen. Het beroepschrift dient te wor den gericht aan de afdeling Bestuursrechtsspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het wijzigingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van het wijzigings plan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een ver zoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager van het team Plannen en Projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. Ontwerpbestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 Burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 lid 1 onderdeel a van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van donderdag 9 november 2017 voor een periode van zes weken voor een ieder ter inzage ter inzage ligt het ontwerp- bestemmingsplan Kennemerstraatweg 143 te Heiloo. Doel van het ontwerpbestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van een apparte mentengebouw met 4 appartementen en één vrijstaande woning op het perceel Kennemerstraatweg 143 te Heiloo. Inhoud van het ontwerpbestem- mingsplan Het bestemmingsplan maakt de bouw mogelijk van een apparte mentengebouw georiënteerd aan de Kennemerstraatweg. Het gebouw bestaat uit 4 appartementen in drie lagen in combinatie met inpandig parkeren aan de achterzijde van het appartementengebouw en een vrij uit- geefbare kavel voor één grondgebon den vrijstaand woonhuis georiënteerd op de van Catstraat. Het perceel van het woonhuis aan de Van Catsstraat sluit aan bij het naastgelegen perceel Van Catsstraat 4a. Ter inzage Het ontwerpbestemmingsplan ligt van donderdag 9 november tot en met woensdag 20 december ter inzage: - bij de informatiebalie in het gemeen tehuis - in de Openbare Bibliotheek Inzien via internet - op de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl NL.IMRO.0399. bpkennstraatweg143-0301 - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/ bestemmingsplannen Zienswijzen Gedurende de periode dat het ont- werpbestemmingsplan ter inzage ligt, kan een ieder naar aanleiding van het ontwerpbestemmingsplan - bij voor keur schriftelijk en goed gemotiveerd - zienswijzen naar voren brengen bij de gemeenteraad. Uw schriftelijke zienswijze richt u aan de gemeente raad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Vermeld boven aan uw brief het onderwerp: Zienswijze ontwerpbe stemmingsplan Kennemerstraatweg 143 te Heiloo. Indien u gebruik wilt maken van de mogelijkheid een mondelinge ziens wijze naar voren te brengen, dan kunt u binnen de genoemde termijn van zes weken een afspraak maken met mevrouw Sandra Jager van het team Plannen en projecten, telefoonnummer 088 909 75 08. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw S. Jager, telefoonnummer 088 909 75 08. GEMEENTE ICEIIAE7ArUT All

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 9