contact 11 HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Openingstijden Bezwaar maken Mededeling Raadslid in Beeld Mieke Beemsterboer raadslid Heiloo Lokaal Volg ons op UITKIJKPOST 15 NOVEMBER 2017 Omgevingsvergunningen Ontvangen vergunningen - Fontein Verschuirlaan 2, vergroten woning en verplaatsen erker - Schuine Hondsbosschelaan 50, verhogen schutting - Spanjaardslaan 12b, vergunningsvrij bouwen van een schuur met tijdelijke bewoning - Vennewatersweg tussen Hoogeweg en bestaande bouwweg, aanleggen uitrit - Westerweg 38, gedeeltelijk slopen en vergro ten woning Verleende vergunningen U kunt tegen verleende vergunningen bezwaar maken. Zie hiervoor de tekst 'Bezwaar maken'. - Olvendijk 73, splitsen appartement in twee appartementen - Raadhuisweg 3a, veranderen en vergroten begane grond tot horeca (restaurant) en ber gingen - Westerweg 105, bouwen schuur Verlengen beslistermijn - Westerweg 358, bouwen woning, de oorspron kelijke beslistermijn is verlengd met 6 weken naar 21 december 2017. Tegen het besluit kan geen bezwaar worden aangetekend. Onherroepelijk bestemmingsplan Spanjaardslaan 12b Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken bekend dat het vastgestelde uit werkingsplan Spanjaardslaan 12b vanaf 21 september tot en met 1 november 2017 zes weken ter inzage heeft gelegen. Tijdens deze periode is geen gebruik gemaakt van de moge lijkheid om daartegen beroep in te stellen bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur State. Daarmee is het uitwerkingsplan onherroe pelijk van kracht geworden. Doel van het bestemmingsplan Het planologisch-juridisch mogelijk maken van de bouw van twee vrijstaande woningen op het perceel Spanjaardslaan 12b te Heiloo. Inzien via internet - op www.ruimtelijkeplannen.nl/ NL.IMRO.0399. UwpSpanjaardsln12b-0401; - als pdf-bestand op www.heiloo.nl/bestem- mingsplannen Voorbereidingsbesluit Zandzoom Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat de gemeenteraad op 6 november 2017 op grond van artikel 3.7 van de Wet ruim telijke ordening een voorbereidingsbesluit heeft vastgesteld voor het gebied Zandzoom. De desbetreffende gronden zijn aangeduid op een bij het voorbereidingsbesluit behorende kaart/ verbeelding met IMRO-nummer: NL.IMRO.0399. vbbZandzoom2017-0401. Het voorbereidingsbesluit treedt op de dag van bekendmaking in werking. Ingevolge artikel 8:5 en 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht is tegen een voorbereidingsbesluit geen bezwaar en/of beroep mogelijk. Inhoud en doel Het voorbereidingsbesluit beoogt te voorkomen, dat in de aanloop naar de besluitvorming over de nieuwe planologische regeling er ontwikkelingen in de bestaande situatie plaatsvinden die de voorziene inrichting van het plangebied zouden kunnen bemoeilijken dan wel belemmeren. Het voorbereidingsbesluit heeft tot gevolg dat Als een besluit rechtstreeks gevolgen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaarschrift zet u in elk geval uw naam, adres en handtekening, de datum, een omschrijving van het besluit en de reden waarom u het niet met het besluit eens bent. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft genomen: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schorsende wer king. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoed eisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. aanvragen om omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen, die worden ingediend na de inwerkingtreding van het voorbereidingsbesluit, worden aangehouden. Voorts is bepaald, dat het verboden is om zonder omgevingsvergunning het gebruik van gronden en bouwwerken of een deel daarvan te wijzigen in een andere vorm van gebruik dan wel werken geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden uit voeren. Het verbod is niet van toepassing op werken, geen bouwwerken zijnde en werkzaamheden, die betrekking hebben op: - normaal onderhoud en normaal beheer ten dienste van de huidige legale situatie; - reeds in uitvoering zijnde werken en werk zaamheden; - uitvoering krachtens een reeds verleende omgevingsvergunning. Ter inzage Het vastgestelde voorbereidingsbesluit met bijbe horende verbeelding ligt ter inzage bij de: - Informatiebalie in het gemeentehuis; - De bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, gedu rende de openingstijden. Inzien op internet U kunt het voorbereidingsbesluit ook raadplegen op - www.heiloo.nl/bestemmingsplannen (Zandzoom). - www.ruimtelijkeplannen.nl/ NL.IMRO.0399. vbbZandzoom2017-0401. Marktmeester Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat zij op 1 november 2017 hebben besloten om de heer J.M.G.M. Rückert met ingang van 1 november 2017 aan te stellen als marktmeester. Gedurende zijn aanstelling is de marktmeester belast met: - de Algemene Plaatselijke Verordening van de gemeente Heiloo; - de Marktverordening gemeente Heiloo. Wie ben je? Als ik afga op wat anderen zeggen: familiemens, betrokken, kritisch-positief, nuchter, doener, oplossingsgericht. Wat wil je voor Heiloo bereiken? Naast mijn werk en hobby als 'parttime' brandweervrouw, ben ik sinds een tiental jaren politiek actief omdat ik op deze manier wat kan bereiken binnen de gemeente Heiloo. Daarbij wil ik dat Heiloo een dorp blijft voor alle inwoners. De jongeren in Heiloo hebben mijn speciale aandacht, zowel op het gebied van (sociale) huisves ting als activiteiten binnen het dorp (speel veldjes voor de jongste inwoners, maar juist ook activiteiten voor de groep tieners). Hoe wil ik dat realiseren? Door ervoor te zorgen dat de inwoners met hun vragen bij Heiloo Lokaal terecht kunnen. Couleur Locale is daar een belangrijke factor in; we moeten zorgen dat in Heiloo werken, wonen en recreëren op een goed niveau blijft. Een goed verkeersplan is daar een onder deel van, maar ook lage lasten voor bewo ners, hoogwaardige voorzieningen en een gemeente waarin geluisterd wordt naar de inwoners. Heb je een mooi voorbeeld van een resultaat dat jouw fractie heeft bereikt? Heiloo Lokaal bestaat sinds februari 2017 maar heeft in deze korte periode zich wel laten horen. Wij staan voor een zelfstandig, leefbaar, groen, duurzaam en sociaal Heiloo en volgen het coalitiebeleid positief kritisch en steunen dit waar mogelijk. Voorbeelden waar wij aan mee hebben gewerkt: de referendum verordening, afschaffing hon denbelasting behoud van 't Trefpunt, de Muziekschool, de Beun en het Bruno- gebouw. Wat wil je verder nog delen met de inwoners van Heiloo? Dat politiek niet saai is! Kom eens langs op een van de openbare raadsvergaderingen en laat je mening weten aan onze partij. Dat kan bijvoorbeeld op een van onze bijeen komsten. Kijk op onze website www.heiloo- lokaal.nl voor de data. Samen kunnen we ervoor zorgen dat Heiloo een mooi dorp blijft om in te wonen, te wer ken en te verblijven. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 11