30 nov tot en met 24 dec Geef uw bestelling alvast door! HveraHSSÉ Al40 jaar specialist in sfeervolle vloeren KLITSIE PARKET Open Tafeltennistoernooi Limmen TeamGTHnaar NK trampolinespringen KPBiking: Ferry Karssen heeft klasse SPORT 20 Livera Hei loo, 't Loo 6 en Livera Heemskerk, Kerkweg 27 Finale Nederlands kampioenschap Keezen live 1 fe lovellvera 1 UITKIJKPOST 15 NOVEMBER 2017 Wie wil deelnemen aan het Open Tafeltennistoernooi Limmen? Aangeleverde foto LIMMEN - Het jaarlijkse Open Limmen Tafeltennis kampioenschappen voor de jeugd wordt weer georgani seerd. Het evenement zal komende vrijdag 17 novem ber van 18.00 tot 20.00 uur worden georganiseerd in de sporthal aan de Hogeweg 61 in Limmen. Alle jeugd van 7 tot en met 17 jaar uit Limmen, Heiloo, Castricum en omstreken wordt van harte uitgenodigd om geheel vrijblijvend aan dit leuke toernooi mee te doen. Mocht je geen tafeltennisbatje hebben, dan kun je deze natuurlijk lenen. Het is handig als je sportkleding en sportschoenen meeneemt. Inschrijving kan ter plaatse of via de website www.tafeltennis- limmen.nl. De deelnemers zullen diverse partijen mogen spelen tegen leeftijdsgenoten en maken hierbij in verschillende leef tijdscategorieën kans op mooie bekers. Voor ouders en andere toeschouwers zal er natuurlijk koffie klaarstaan. Met de ken merkende gezellige en sportieve sfeer van dit jaarlijks terug kerende evenement hoopt men wederom een mooi toernooi te mogen organiseren. Heb je dus zin om geheel vrijblijvend een leuke tafeltennisavond te beleven, dan ben je van harte welkom om mee te doen. ALKMAAR/HEILOO - Zaterdag werd de laatste plaat singswedstrijd trampolinespringen voor teams gespron gen. In de ochtend was het de beurt aan het D en E team. Het D team bestaat uit Brechtje, Mila, Elise en Britt. De meiden begonnen de wedstrijd met de verplichte oefening. Brechtje liet hier een mooie strakke oefening zien (25.7). Daarna kwam de keuzeoefening, zowel Mila als Britt spron gen deze oefening keurig uit en scoorden mooie cijfers. De meiden sloten de wedstrijd af met de tweede keuzeoefening. Elise liet een prachtige oefening zien en scoorde dan ook 27.3. Gelijktijdig sprong het E team de wedstrijd: Feliene, Nina, Yara en Isabelle. Ook zij begonnen de wedstrijd met de verplichte oefening, dit was een sterk rondje. Yara scoorde hier met een superoefening dan ook bijna het hoogste cijfer. Tijdens de eer ste keuzeoefening scoorden zowel Nina als Feliene 26.6 voor twee hele mooie oefeningen. De wedstrijd werd goed afgeslo ten door de meisjes, Isabelle liet een sterke oefening zien en scoorde daarmee het derde hoogste cijfer. Als laatste team kwam het C team in actie: Milenka, Silke en Mila. De meiden sprongen een goede verplichte oefening en scoor den alle drie in de 25 punten. De keuzeoefeningen liepen helaas niet zoals gepland, wel heeft Milenka haar 1% schroef voorover en Silke haar schroef achterover voor het eerst gesprongen tijdens een wedstrijd. In het eindresultaat was het E team net als de voorgaande twee wedstrijden weer eerste. Met drie keer een eerste plaats hebben zij zich dan ook dik en welverdiend geplaatst voor het NK op 9 december. www.gth-heiloo.nl AKERSLOOT - Alkmaarder Ferry Karssen heeft met zijn winst in de wekelijkse donderdagavondwedstrijd in Akersloot op Sportcomplex de Cloppen- burgh om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) Mountainbikecup, laten zien tot de betere coureurs te behoren in deze ruim een uur durende technische discipline. Meerdere keren al wist Ferry Karssen zich te nestelen in de topdrie van de uit slag met sporadisch een overwinning. De laatste weken blijkt Ferry Karssen toch de man te zijn waar terdege rekening mee moet worden gehouden, met als resultaat deze mooie en welverdiende zege. De eer ste ronden verstreken met Ferry Karssen op kop met Castricummer Vincent Tiebie in het wiel en de rest van het deelne mersveld al op een kleine achterstand, waarvan Alkmaarder Henk Louwe en de jonge Wout Bakker, die in het verdere vervolg door pech moest afhaken maar wel aan de streep kwam, nog het dichtst in de buurt bleven, doch geen potten kon den breken. Nadat Vincent Beentjes in de vierde omloop de leiding had overgeno men, bleek dat Karssen met speels gemak kon volgen. Had Ferry Karssen het gaatje met Vincent Beentjes wat laten oplopen, dan was hij in staat op souplesse en licht pedalerend de afstand weer teniet te doen. In de finale met nog drie ronden te gaan, vond Ferry Karssen het tijd worden om het niet aan te laten komen op een eindsprint en koos de ruimte om gedeci deerd los te komen van Beentjes. Uitslag: 1. Ferry Karssen (Alkmaar) 2. Vincent Beentjes (Castricum) 3. Henk Louwe (Alkmaar) 4. Marco Wetsteijn (Egmond aan Zee) 5. Marcel Koekoek (Castricum) 6. Martin Meijer (Heerhugowaard) 7. Wout Bakker (Heiloo) 8. Piet Veldt (Akersloot) 9. Chris Kemp (Egmond aan den Hoef) 10. Lars van den Wijngaard (Akersloot). AKERSLOOT - De finale van de zesde editie van het NK Keezen start op zaterdag 18 november. De voorrondes van het NK zijn reeds gespeeld. Afgelopen zondag was de laatste mogelijkheid om een finaleplek te behalen. Vorig jaar bleef de beker in Akersloot, maar gaat dit jaar misschien rich ting Brabant. Het deelnemers veld uit die provincie is groot. Na Nederland is keezbord.nl hard op weg om ook de rest van Europa te veroveren. Inmiddels is het spel verkrijgbaar in het Nederlands, Duits, Engels en Frans. Voorzichtig denken we al aan een Europees kampioenschap. Het evenement vind plaats in Café partycentrum de Vriendschap in Akersloot. Aanvang 13.00 uur. sloggi actie www.klitsieparket.nl A. Witte Paal 227 - Schagen T. +31(0) 224 - 212 827 E. info@klitsieparket.nl Het geplaatste NK Team: Yara, Isabelle, Feliene en Nina. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 20