Echtpaar Klaver zestig jaar getrouwd 'Niet op eikaars lip zitten' 'Tussen de aardbeien heb ik haar gevonden' Kandidatenlijst VVD - ^JubihmpjcufinjDL - De burgemeester nam als cadeau een mooie bos bloemen mee en een bord met daarop de Witte Kerk. Het echtpaar, waarvan meneer Kuijs in Heiloo geboren is en mevrouw in Egmond, woont nog steeds zelfstan dig, al gaat het wel wat moeilijker. Meneer werkte bij de PTT en bij de algemene dienst van de Willibrord Stichting. Mevrouw was er voor de kinderen thuis. Zij hebben elkaar c£EFT U HAAR DE KANS VAN HAAR LEVEN? Elly en Jaap Klaver met de burgemeester op de foto Aangeleverde foto HEILOO - Een mooi moment voor het echtpaar Jaap en Elly Klaver. De twee Heilooërs zijn dit jaar zestig jaar getrouwd en kregen daarom vorige week dinsdag bezoek van burgemees ter Hans Romeyn. Hij feliciteer de het echtpaar van harte. Jaap en EUy Klaver waarderen dit bezoek zeer. Ze spraken samen over het Heiloo van vroeger. EUy Klaver ontmoette haar geliefde in de toen malige ijskar bij de Kattenberg waar zij werkte. Hij reed vaak op zijn fiets langs de ijskar en dat viel op. Elly gaf haar huidige echtgenoot een gratis ijsje en zo ging de liefde bloeien. Het echtpaar Klaver woon de samen in de voorkamer van een huis aan de Bergeonstraat en ver huisde daarna naar de Holleweg. Jaap en Elly Klaver houden van Heiloo. Elly voelt zich vooral thuis als ze de Witte Kerk vanuit haar huis kan zien. Het echtpaar heeft vier kinderen, twee meisjes en twee jongens. Hun oudste dochter ver blijft in Frankrijk, de overige kinde ren wonen in Heiloo en omgeving. Daarnaast hebben Jaap en Elly acht kleinkinderen en een achterklein kind. Elly werkte in een weverij en houdt van lezen. Jaap was metse laar van beroep en deed regelma tig timmerwerk. Wat het geheim is van een goed huwelijk? In alles een beetje toegeven aan elkaar, dan blijft het goed gaan. HEILOO - Ze waren zondag 26 november voor de wet zestig jaar getrouwd en maandag 27 november voor de kerk. De heer C. Kuijs (88 jaar) en mevrouw G. Kuijs-Ligthart (85 jaar) kregen maandag 27 november bezoek van burgemeester Hans Romeyn ter ere van hun zestig jarig huwelijk. op de Rinnegommer kermis leren kennen. Het echtpaar heeft vier kinderen, negen kleinkinderen en zes achterkleinkinderen (de zeven de is op komst). Hobby's waren er genoeg; meneer fietste vroeger heel veel en mevrouw maakte kaarten, puzzelde en liep heel veel. Mevrouw Kuijs liep de Nijmeegse Vierdaagse vijftien keer. Momenteel genieten ze volop van de kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen. Ieder jaar gaan ze een weekendje weg met het hele gezin. Het echt paar gaf zondag 26 november, na de Heilige Mis, een feest in De Burgerij in Limmen voor alle familieleden, vrienden en buren. Een advies om te zorgen dat je de zestig jaar getrouwd zijn haalt: "Niet op elkaars lip zitten," aldus mevrouw Kuijs. Het echtpaar Kuijs-Ligthart en burgemeester Hans Romeyn. Foto: Stip Fotografie HEILOO - Piet (86 jaar) en Tiny (82 jaar) Sombroek waren maandag 27 november zestig jaar getrouwd. Reden voor bur gemeester Hans Romeyn om het bruidspaar te feliciteren. tocht van 1963 reed hij gedeeltelijk. "Dat was een ware 'hel' en niet ver antwoord om uit te rijden," volgens meneer Sombroek. Het echtpaar werd voor een brunch 'ontvoerd' naar Herberg Jan. Samen met ongeveer dertig geno digden - met daaronder de twee bruidsmeisjes van toen - hadden ze een geweldige tijd bij Herberg Jan. Tekst: Yvonne van Stiphout Ze zijn beiden geboren in Heiloo en wonen met veel plezier aan de Runxputteweg. Al zou het leuker kunnen. "Eén van onze zonen wil naast ons een huis gaan bouwen, maar het schiet niet echt op met de vergunning," aldus het echtpaar. HEILOO - Tijdens de algemene ledenvergadering van de VVD Heiloo op 22 november hebben de leden de definitieve volgorde bepaald van de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsver kiezingen van 21 maart 2018. Al eerder was wethouder Rob Opdam tot lijsttrekker geko zen. De lijst is verder als volgt samengesteld: 1. Rob Opdam 2. Brenda Bruin 3. René van Splunteren 4. Arjen Vroegop 5. Jaap Doorgeest 6. Leonie Weijling 7. Theo van Beek 8. Janneke Cahn 9. André Sternsdorff 10. Juup Wuijster 11. Caj Oosters 12. Esther Rommel 13. Ellen Las van Bennekom Deze kandidaten zijn van plan zich sterk te maken voor een groen en duurzaam Heiloo met behoud van de verworvenheden en de goede voorzieningen, maar met een open oog voor de ontwikkelingen die op ons afkomen. De eerste zes stellen zich voor: Rob Opdam Rob Opdam heeft als wethouder van onder andere Wonen, Groen, Sport en Verkeer gedurende de afge lopen vier jaar veel in gang gezet en wil graag deze klus afmaken: zorgen voor de bouw van woningen waar de markt om vraagt, Heiloo groen houden en zorgdragen voor een ruim sportaanbod door samenwer king met de diverse sportverenigin gen. Brenda Bruin Brenda Bruin is werkzaam als financieel accountmanager bij een bedrijf in Uitgeest, maar is van plan als lid van de commissie Maatschappelijke Zaken zich in te zetten voor de mensen in Heiloo die zorg nodig hebben, waarbij zij erop zal letten dat de mensen krijgen wat zij nodig hebben zonder dat er geld verspild wordt. René van Splunteren René van Splunteren is werkzaam Meneer heeft altijd gewerkt als bollenboer en aardbeienteler. En tussen die aardbeien hebben ze elkaar gevonden. Mevrouw kwam aardbeien plukken en meneer zag haar en het was raak! Mevrouw was bejaardenhulp en deed thuiswerk. Voor half Heiloo maakte ze gordij nen. Daarnaast had ze de zorg voor de kinderen. Het echtpaar heeft drie kinderen, zeven kleinkinderen en vier achterkleinkinderen waarvan de oudste inmiddels al vier jaar is. Meneer biljart nog regelmatig in het Trefpunt. Ook heeft hij twee keer de Elfstedentocht uitgereden. De in het voortgezet onderwijs, heeft de afgelopen perioden als fractie voorzitter het college op het alge meen beleid gecontroleerd en wil dat graag de volgende periode weer doen. Arjen Vroegop Arjen Vroegop is als jurist werk zaam bij de Nederlandse Voedsel en Waren Autoriteit en zal zich als lid van de commissie Openbare Ruimte bezig houden met de bouw- en bestemmingsplannen in Heiloo. Jaap Doorgeest Jaap Doorgeest was in zijn actie ve leven ambtelijk secretaris van het Openbaar Onderwijs in Zaanstad en is expert op het gebied van verorde ningen en regelgeving, zoals hij de afgelopen 4 jaar als lid van de com missie Bestuurlijke Zaken al heeft bewezen. Leonie Weijling Leonie Weijling is als docent eco nomie in het voortgezet onderwijs onderlegd in de openbare financiën en zal op dat gebied haar steentje bijdragen. De zittende raadsleden Ernest ten Hacken en Ellen Las van Bennekom hebben aangegeven niet op een verkiesbare plaats te willen staan. Ernest ten Hacken gaf aan dat hij een stapje terug wilde zetten na zich gedurende dertig jaar actief voor Heiloo te hebben ingezet als raadslid en wethouder. Ellen Las van Bennekom gaf aan dat zij er de voorkeur aan geeft om haar carrière op een andere wijze te vervolgen en dat een plek als lijstduwer een mooie afsluiting zal vormen van acht jaar raadslidmaat schap. V.l.n.r.: Arjen Vroegop, Brenda Bruin, René van Splunteren, Rob Opdam, Jaap Doorgeest en Leonie Weijling. Aangeleverde foto Burgemeester Hans Romeyn, Piet Sombroek en Tiny Sombroek- Zoon. Foto: Stip Fotografie Wat je op school leert is voor altijd Voor jezelf opkomen. Je talenten ontplooien. 58 miljoen kinderen wereldwijd gaan niet naar school, Daarom werkt Edukansaan het best MUI mogelijke onderwijs in ontwikkelingslanden. M I Want onderwijs is de kans van je leven. EDUKANS Geeft u een kind die kans? otvierwjfr W5 sms KANS naar 4333 en geef een kind de kans van zijn leven

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 15