Twee tafeltennisters in halve finale Sinterklaas bezoekt bowlers met een beperking AV Trias deelnemer Try Out Games Dos-turnsters in de prijzen Bezorger worden Hockeyers van Foresters Winterkampioen sport 21 van deze krant? 1 Meander mee met AZ LIMMEN - Tafeltennisver eniging Limmen-Heiloo kent dubbelsucces. Nadat het vlag genschip, het eerste team van de tafeltennisclub Limmen-Heiloo, kampioen geworden is in de derde klasse werd dit weekend in Arnhem en Hilversum een dubbelsucces geboekt door de zussen Sanne Roos Briefjes. Tijdens de kwartfinale jeugd- meerkampen van de Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB), die in Arnhem gespeeld werd, plaatste de pupil Roos Briefjes zich enigszins onverwachts voor de halve finale van Nederland. Ze was als vijfde geplaatst maar realiseerde uiteinde lijk een verdiende derde plaats die recht gaf op deelname naar de vol gende ronde (Top 24). Haar zus Sanne speelde haar kwartfinale bij TTV Hilversum en eindigde op een keurige twee de plaats, waarmee zij ook TTV Limmen afvaardigt bij de halve fina le van Nederland, die op 4 februari 2018 gespeeld wordt in Assen. HEILOO - Nog nooit eerder mocht een hele klas meelopen met de spelersescorte van AZ. Groep 4 van basisschool Meander uit Heiloo mocht dit tijdens de wedstrijd Jong AZ tegen FC Volendam. De kinderen kregen ruimtes in het stadion te zien waar ze normaal gesproken nooit mogen komen. En hierna samen op de tribune: wat een feest! Foto: Ed van de Pol/fotograaf AZ HEILOO - Het was afgelopen zaterdag al vroeg een drukte van belang bij Bowling Centrum Heiloo. Blijkbaar hadden de deelnemers met een beperking het gevoel dat het misschien wel een spannende dag zou worden. Er liepen direct ook al drie Zwarte Pieten in- en rond de Bowling die de handen met peper noten vulden. Er kwamen liefst 55 deelnemers bowlen, met de nodige begeleiding. Er hing dus wat in de lucht! Alle deelnemers kregen bij aanvang een Pietenbaret op en de start werd door de drie Pieten gege ven door het gooien van de eerste bowlingbal. Blijkbaar hadden de pepernoten een soort dopingef- fect op de deelnemers, want er werd nog nooit zo hoog gegooid. Arjan Boekhoudt haalde zelfs 199 punten! Na afloop werd er nog gezamenlijk een heerlijke warme beker chocolademelk gedronken met een broodje kroket. Er werden ook nog Sinterklaasliedjes gezon gen, want je weet maar nooit! En jawel, plotseling verscheen geheel onverwachts Sinterklaas. Hij ver telde dat hij langsreed en mooie Sinterklaasliedjes hoorde. Een paar deelnemers mochten bij Sinterklaas komen en ook nog enkele begelei ders. Sinterklaas had voor iedereen een leuk presentje meegenomen. De verrassing werd nog groter want Ed van Baar van Di Fiorentina kwam met twee lieftallige dames ook nog langs en trakteerde het gezelschap op het door hem speciaal gemaakte pepernotenijs! Al met al was het een heel leuke Sinterklaas bowling party, die georganiseerd werd door Sports4all bowling Heiloo. Er werd afgesloten met een groepsfoto. HEILOO - Het Heiloose AV Trias, met verschillende atle ten uit de regio Kennemerland, reisde op 3 december af naar Apeldoorn voor de Try Out Games in het Omnisport- complex. Met name de atleten uit de trai ningsgroep van Sven Ootjers lie ten van zich spreken. Nienke Madderom mocht zich melden voor de 60 meter horden. Ze won met gemak haar serie en liep in de finale, met een persoonlijk record van 8'79, naar een 31e tijd ooit in de categorie Meisjes B. Daarna was het de beurt aan een drietal Trias-atleten op de 60 meter horden. Junioren Dave Wesselink, Jay Beelen en Jesper Peterse kwamen voor het eerste uit op seniorenhoogte, en niet onver dienstelijk. Zij behaalde een tweede (Beelen in 8'60), derde (Wesselink in 8'70) en vierde plaats (Peterse in 9'03) in de finale. Afwezig was de 400-meter- groep, bestaande uit de zusjes Lisanne en Laura de Witte en Owen Westerhout. Zij zijn nog op trai ningsstage op Tenerife in voorbe- reiding voor het indoorseizoen, dat voor hen later van start gaat. ADVERTENTIE www.uitkijkpost.nl 0226 333311 rqDI CASTRICUM - Afgelopen weekend hield de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie de eerste competitiewedstrij den turnen van de vierde en vijfde divisie. De Castricumse Dos-turnsters behaalden diverse podiumplaatsen. Goud werd behaald door Marlous de Bruijne (senior), Jet Dreijer (jeugd 2 Roos Grimminck (pupil 1) en Bodhi Kok (pre-instap 1). Zij turnden allemaal een gewel dige wedstrijd. Ook mocht Ilse Straver het brons in ontvangst nemen, evenals Meike van Marle. De Castricumse Amber Blaauw (junior) scoorde - dankzij een mooie brugoefening - goed en ging met een zilveren medaille naar huis. Zilver was er ook voor Eline Korthouwer en Lola Lauritsen. Ronja Walraven liet een prachtige balkoefening zien en kreeg na vier toestellen het brons omgehangen. Natasja Tromp ontving ook brons, net als Quely Figelet. De meisjes en trainsters kijken terug op een mooie wedstrijd. Aangeleverde foto De Dos-winnaressen van pupillen 1. 1. Roos Grimminck; 2. Eline Korthouwer; 3. Meike van Marle; 4. Ronja Walraven. Een spannende en leuke dag. Foto: Wout Jager Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 19