Kempen Top en flop voor Vredeburg Feest voor veertigjarige Heilooër Bridgeclub Diploma's zwembad Loos AGU Egmond-Pier-Egmond krijgt nieuw parcours SPORT 21 Hockeyers van Foresters winterkampioen Vidicrowd: kijkt u mee? Dartkoppeltoernooi in Plan Oost Sinterklaas bij de Terriërs UITKIJKPOST DECEMBER 2017 HEILOO - Vidicrowd maakte dit weekend verslagen van twee wedstrijden van de Foresters. Op www.uitkijkpost.nl ziet u beelden van Foresters 1 tegen Zilvermeeuwen 1. Nieuwsgierig naar Foresters 3 tegen DTS 2? Ook van deze wedstrijd kunt u fragmenten bekijken. Kijkt u mee? LIMMEN - Het eerste acht tal van schaakvereniging SV Vredeburg ontving op 1 decem ber het sterke Castricum 2 voor een duel in de bondscompetitie. Op dezelfde avond werd ook ronde 11 van de interne com petitie afgewerkt. Eerder in de week had Vredeburg 2 reeds een bezoek afgelegd aan Wijk aan Zee voor een duel tegen het Paard van Ree. Vredeburg 1 heeft het lastig in de tweede klasse B. Ook het duel tegen Castricum 2 kende geen goede afloop: 2,5-5,5. Alleen Harold Ebels wist een overwinning te boe ken. Hij beschikte na een Slavische opening over een moeizame stel ling, maar toen zijn tegenstander in de tijdnoodfase mistastte, was Ebels er als de pinken bij om een toren op te halen en het voordelige eindspel uit te schuiven. Bob Stolp, Bert Hollander en Jos Admiraal scoorden een half punt. Bob Stolp had wellicht kansen op meer, maar beschikte over te weinig reste rende bedenktijd om een weg naar winst uit te vogelen. Bert Hollander belandde in een eindspel zonder enig winstperspectief: met gelijke lopers en drie pionnen over en weer was de situatie volkomen in even wicht. Jos Admiraal kampte met een paard dat gebonden was aan een verdedigende taak en stelde remise voor, hetgeen geaccepteerd werd. Niels Hageman, Ed Stolp, Sandra Hollander en Hidde Ebels kre gen een nederlaag te verwerken. Hageman kon de ver opgerukte vijandelijke pion op de f-lijn niet meer keren. Ed Stolp liet een remi- se-achtig eindspel uit z'n vingers glippen. Sandra Hollander zag een toren en dame in haar stelling bin nendringen en verloor cruciale pionnen. Hidde Ebels daarentegen had een gewonnen stelling in han den, maar verdedigde zich onjuist tegen de wanhoopsaanval van zijn opponent en de witte koning werd geniepig in een matnet gedreven. Vredeburg 1 zakt naar de onderste regionen in de tweede klasse B en zal alle zeilen moeten bijzetten om degradatie te ontlopen. De flop van het vlaggenschip stond in schril contrast met de daverende zege van Vredeburg 2 bij het Paard van Ree. De Wijkers, gemiddeld geno men honderd ratingpunten sterker dan de Limmers, werden in eigen huis met 1,5-4,5 opgerold! Barry Blekemolen, Gertjan Hafkamp, Remi Aafjes en Jaap Limmen scoor den een vol punt. Hans de Goede veroverde een keurig halfje en alleen teamcaptain Dick Aafjes, die zichzelf met het nodige verantwoor delijkheidsgevoel had opgesteld op het tweede bord, slikte een neder laag. Vredeburg 2 blijft na drie zeges - heel knap - koploper in de derde klasse E. Waar eindigt dit sprookje? In de interne competitie etaleer de Adri Beentjes zijn goede vorm door een fraaie overwinning te boe ken op Marlies Sturk. Ook Marc Voorwalt boekte een mooie zege: hij versloeg Jeroen van Vliet. De partijen tussen Bert van Diermen en Nico Pepping en tussen Chiel Pepping en Theo Al leverden geen winnaar op. HEILOO - Veertig jaar geleden, op 6 december 1977, werd de Heilooër Bridgeclub opgericht. De club heeft in de afgelopen veertig jaar noodgedwongen op diverse locaties gebridged. Het bestuur vond het afgelopen jaar een nieuwe locatie in Fletcher Hotel Heiloo, het vroegere Kwartje Koffie. Bestuur en jubileumcommissie zor gen voor een feestelijk programma op zondagmiddag 10 december in de grote bridgezaal van Fletcher. Na een hapje, een drankje en twee korte bridgedrives staat om 17.30 uur een buffet klaar voor de 108 leden van de club. HEILOO - Heren 4 van hockeyvereniging Foresters werd dit weekend winterkampioen. De spelers wonnen zondag met 1-0 van Pinoké. Van harte gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Wijkvereniging Plan Oost organiseert op zaterdag 9 december een dartkoppeltoer- nooi. Dit is het derde toernooi van dit seizoen en het laatste van dit jaar, en we zijn daarmee halverwege het verzamelen van rankingpunten. Maar er zijn natuurlijk ook weer heerlijke prijzen voor de kerst te winnen. Deelname is 5 euro. We beginnen om 20.00 uur en de deur gaat om 19.00 uur open. Zie ook www. oosthonk.nl of bel 06-46331274/ 06-33747770. HEILOO - Leerlingen van zwem bad Loos hebben zaterdagmor gen 25 november afgezwom men in zwembad De Hout in Alkmaar. Na veel zwemmen en een groot applaus mochten alle leerlingen het felbegeerde A-B of C diploma in ont vangst nemen. De geslaagden Diploma A: Maria Aljokhadar, Lotte Castricum, Jort Jansen, Pip Kooijman, Floris Meulenbroek, Josephine van Schooten, Dersane Soubaneh, Gijs Velzeboer, Sanne Visser, Milena Wijn en Lara Gurgy. Diploma B: Ilaf Al-Rikabi, Loes Grapendaal, Alysa Jacobs, Sven de Jong, Nick Kunst, Lisa Molenkamp, Francisca Mathies, Thirza Smal en Jaap Zwemmer. Diploma C: Ella Bus. EGMOND AAN ZEE - Wie zater dag 13 januari deelneemt aan 's werelds grootste strandrace kan zijn borst nat maken. Organisator Le Champion kon digde al eerder aan van de twintig ste editie een spectaculaire strand- race te maken en komt die belofte nu na. Wijk aan Zee krijgt zijn eigen doorkomst. Daarmee wordt het par cours uitdagender dan ooit, maar ook veiliger voor de renners en aantrekkelijker voor publiek. Zie voor meer informatie www. uitkijkpost.nl Het EPE-parcours wordt uitdagender en veiliger. Aangeleverde foto De jonge geslaagden laten trots hun diploma zien. Gefeliciteerd! Aangeleverde foto HEILOO - Sinterklaas bezocht vrijdag 1 december de Terriërs. Hij sprak met de F-kinderen over hun geweldige prestaties op het veld. Ook hebben de kinderen Sinterklaas verblijd met een dansje en mooie liedjes. De Pieten presenteerden wederom hun beste hockeytechnieken en ze voorzagen de kinderen weer volop van pepernoten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 21