Tien vragen aan 'Verder bouwen aan dezelfde filosofie bij Brasserie in 't Groen' L Hendriktje brengt de fado in de Witte Kerk Griessler 3 Vervolg van voorpagina 14 december: W-.'r Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST DECEMBER 2017 Nieuwe uitdaging Na 22 jaar werd het tijd voor een nieuwe stap. Sam Piscaer nam op 1 augustus 2017 restaurant Loocatie over van Hans en Ingrid. Sinds deze datum richt Hans zich volledig op de Brasserie, waar hij zich samen met Huub naast het restaurant ook bezighoudt met feesten en par tijen, catering en walking dinners. Ingrid vond een nieuwe uitdaging in Purmerend. Daar begeleidt zij de medewerkers van eetcafé 'De Andere Oever', waar mensen met een beperking een passende baan vinden. "Bij de Brasserie werken we volgens dezelfde filosofie," meldt Hans desgevraagd. "Mooie gerechten maken en goede kwaliteit leveren." Het ambacht staat cen traal in de keuken bij Huub, Anna en Hilco en alles wordt bereid met verse ingrediënten uit de buurt. "Daar staan wij voor en daar komen onze gasten voor terug." De com plete keukenbrigade is in de loop der jaren overigens door Hans zelf opgeleid. "Het voelt heel prettig om weer intensief met al deze topmen sen te werken en onze filosofie ver der uit te bouwen." Magic Monday Na het afscheid van restaurant Loocatie viel alles op zijn plaats. Hans: "Wij ontvingen heel veel positieve reacties en bedankjes van trouwe gasten." Inmiddels weten zij ook de weg naar de Brasserie te vinden. Op veler verzoek zullen de specialiteiten van Hans in de maand januari terugkeren op het menu bij de Brasserie. "Naast 'Super Tuesday' op dinsdag houden wij ook de Magic Monday in ere." Voor 19,95 euro kunnen klanten genieten van een seizoensgebonden speciali teit op de maandagavond. Vanaf 11 december starten we met een over heerlijke kaasfondue, in samenwer king met Kaashuis Tromp." Klassiekers van Hans Januari staat in het teken van de Toppers van Toen. Op 27 janu ari serveert Brasserie in 't Groen het feestelijke signatuurmenu van Hans, met een mooi wijnar rangement voor 57,50 euro per persoon. In de aanloop naar deze avond staan er steeds culinaire top pers op het menu. Het team van Brasserie in 't Groen heet u van harte welkom! Kijk voor meer infor matie en reserveringen op www. brasserie-intgroen.nl V.l.n.r.: Sanna, Huub, Anne, Mike, Hilco en Hans. Aangeleverde foto Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en om de week in Castricum. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur di. 08.30 - 12.00 13.00 - 17.30 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 12.00 13.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. HEILOO - Een groot feest. Dat was het eerder dit jaar bij het concert van Maria de Fatima in de Witte Kerk. De vertolking van de fadomuziek door De Fatima en haar ensemble bracht het publiek tot grote ont roering en uiteindelijk tot grote vreugde, meezingen en meeklap pen. Op 14 december is er weer een fado-avond, nu met zangeres Hendriktje en hetzelfde ensemble, en een feest wordt het zeker weer. Een waar fadofeest! Hendriktje Ruiter zong al in Groningen, waar ze vandaan komt. Na zeventien jaar in Noord-Holland vertrok ze een paar jaar geleden naar Lissabon. Voor de fadomuziek. De Groningse is in Portugal een geliefde zange res, die zich de ziel van de fado volkomen eigen maakte. Haar eigen bewogen bestaan en de ziel van de fadomuziek, verdriet en vreugde komen samen in de liedjes die ze met haar glaszuivere warme stem vertolkt. Ze wordt begeleid door de drie prachtmusici die anders Maria de Fatima vergezel len: Daniël Raposo op Portugese gitaar, Hans van Gelderen gitaar en Felix Hildenbrand op de con trabas. Aanvang 20.00 uur. De zaal gaat open om 19.30 uur. De toegang bedraagt 15 euro. Reserveren kan via kaartverkoop@kunstgetij.nl of bel 06-50584308. Kijk ook op www.kunstgetij.nl en wittekerkheiloo.nl. Mijn naam is Dave Griessler en ik ben 21 jaar oud. Ik studeer Business Studies aan de Hogeschool Inholland. Momenteel loop ik fulltime stage bij de Rabobank in Alkmaar en zit ik in het derde jaar van mijn hbo-opleiding. Ik vind het leuk om mijn vrije tijd te besteden aan mijn vriendin en vrienden. In het weekend leuk uitgaan in Alkmaar of Amsterdam. Verder houd ik van voetballen. Dit doe ik bij Foresters samen met mijn vrienden op zaterdag in het meest gezellige team van Heiloo. Daarnaast doe ik af en toe aan fitness, dit heeft zo zijn ups en downs 1. Waar ben je geboren en getogen? In Heiloo. Op dit moment woon ik met mijn moeder en haar vriend en zijn twee kinderen Tom en Wendy. Mijn zus Joyce verblijft momenteel voor zes maanden in Egypte om er te werken in een resort. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Mijn grootste hobby is voetbal, dus dan zou ik profvoetballer zijn. Momenteel speel ik echter in het allermooiste team van Heiloo, namelijk Foresters Zaterdag 2. 3. Wie zou je graag eens willen ontmoeten? Ik heb niet per se een persoon die ik heel graag zou willen ont moeten, maar ik heb bewondering voor de inmiddels overleden Steve Jobs en de eigenaar van Microsoft, Bill Gates. Dit zijn twee personen met een mastermind. Met hen zou ik graag een gesprek willen voeren als ik de kans krijg. 4. Wat is je mooiste jeugdherinnering? Mijn mooiste jeugdherinnering is toch wel het voetballen bij 'het veldje' in Ypestein. Daar kwamen wij altijd bijeen om een fanatiek partijspel te spelen, om vervolgens na het voetballen met zijn allen naar de Albert Heijn te gaan om het blauwe sportdrankje te halen van 30 cent. 5. Wat vind je de mooiste plek van Heiloo? Het centrum van Heiloo, omdat ik hier bijna heel mijn leven heb gewoond. Tevens houd ik van de drukte rondom het station. Het geeft mij af en toe een stadsgevoel, waar ik blij van word. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Als Winston Gerschtanowitz voor de deur staat met de hoofdprijs van de Postcodeloterij. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Motiveer jezelf om door te zetten en te leren. Ik vind het belangrijk om alles uit mezelf te halen en mezelf te ontwikkelen. Dan geloof ik dat alles behaald kan worden waar ik ooit van gedroomd heb. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik Gordon eigenlijk wel een hele grappige gozer vind. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Ik zou graag wat meer evenementen in Heiloo willen zien, zoals een openluchtconcert bij het Maalwater of een braderie in het stationscentrum. Ook zou ik het leuk vinden als de attractiekermis weer wordt verplaatst naar de kermis voor jong en oud. 10. Persoonlijke vraag van Milo Blei aan Dave Griessler: "Wat is de mooiste herinnering die je hebt beleefd met Foresters Zaterdag 2?" Hele leuke vraag, Milo. Het brengt spontaan een lach op mijn ge zicht. De mooiste herinnering die ik beleefde met Foresters Zater dag 2 is het teamweekend in Leeuwarden. Hier zijn zoveel leuke, rare, grappige en bijzondere dingen gebeurd. Dat weekend zal ik nooit meer vergeten. Van het uit eten gaan en het borrelen in Club Red, naar het Jenga spelen in de middag. Dit soort weekendjes wil ik wel vaker meemaken! Ik nomineer Rachel de Boer voor de komende 10 vragen. Mijn vraag aan Rachel is: "Jij wilt graag een eigen onderneming beginnen, wie zou jou hierbij kunnen helpen? En met wie wil jij allemaal in contact komen om jouw businessplan te realiseren?" Volg de Uitkijkpost ook op fj j Maria de Fatima. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 3