Beukers Hypotheken Nieuwe exploitant voor theater De Beun De Springschans opent recyclewinkeltje 13-jarige jongen beroofd: getuigen gezocht BEDRIJF BELICHT Impuls Foto: Arjan Hoogvorst In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 225 euro ex btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding Ken nemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - De gemeente Heiloo draagt per 1 januari de exploi tatie van theater De Beun over aan Sport Servicepunt Langedijk (SSL). Dit bedrijf gaat de komende zes jaar het theater beheren en exploiteren. De gemeente is blij dat er een nieuwe exploitant is gevonden die met veel enthousiasme aan de slag gaat in het theater. Het afgelopen jaar heeft de gemeente het theater tijdelijk zelf geëxploiteerd. In deze periode investeerde de gemeente veel in het theater. Zo is de decorinstallatie ver nieuwd en is er een nieuw toneel doek opgehangen. Om een nieuwe exploitant te vinden is er voor de zomer een aanbestedingsprocedure gestart, waarbij SSL als beste uit de bus is gekomen. De gemeente draagt de exploitatie daarom nu graag aan SSL over. Geen onbekende SSL is voor de gemeente en de bezoekers van De Beun geen onbe kende. SSL verzorgde het afgelopen jaar de horeca-exploitatie in het theater, en vanaf 1 januari worden ze verantwoordelijk voor de gehele bedrijfsvoering. Daarnaast is SSL al enkele jaren verantwoordelijk voor de exploitatie van zwembad Het Baafje in Heiloo. Tenslotte beheert en exploiteert SSL nog diverse andere sportvoorzieningen en cul turele voorzieningen in de regio. De organisatie heeft dan ook ruime ervaring in beheer en exploitatie van maatschappelijke voorzienin gen, zoals een theater. Betrokken SSL heeft ambitieuze plannen met het theater. Directeur Teun van Etten: "Theater De Beun bestaat voor, door en dankzij de Heilooër gemeenschap. Dit betekent dat een mooie toekomst voor De Beun voor het dorp van groot belang is. We zijn dan ook enorm vereerd dat we het vertrouwen krijgen om die toe komst vorm te gaan geven, samen met de huidige gebruikers, de vrij willigers, de inwoners van Heiloo en de gemeente. Daarbij staat voorop dat we het unieke karakter van De Beun willen behouden en verster ken, zoals we dat ook bij Het Baafje doen: altijd met het belang van de gemeenschap voorop. We kijken er alvast enorm naar uit u van harte welkom te heten bij de mooie voor stellingen die de komende tijd op het programma staan." Ook de gemeente is zeer blij met de nieuwe impuls. Wethouder Fred Dellemijn: "De afgelopen periode hebben we met veel betrokkenen een intensief proces doorlopen in onze zoektocht naar een nieuwe exploitant. Ons doel was om ener zijds rust en continuïteit voor het theater te bieden en anderzijds het theater met een frisse impuls de toe komst in te sturen. We zijn dan ook erg blij dat dit nu gelukt is en er met SSL een nieuwe exploitant is gevon den die met veel enthousiasme aan de slag gaat in het theater." Klanttevredenheid SSL wil graag weten hoe tevreden bezoekers zijn over De Beun. Een groep vierdejaars studenten vrije- tijdsmanagement heeft hiervoor een enquête opgesteld. De resulta ten worden gebruikt om het theater nog beter af te stemmen op de wen sen van de bezoekers. Doet u mee? U vindt de enquête op de web site van SSL, www.sportsl.nl. De enquête neemt niet meer dan vijf minuten tijd in beslag en voor de eerste honderd respondenten staat er bij hun eerstvolgende bezoek aan het theater een welkomstdrankje klaar. Telefoon 085-1301451, e-mail: info@beukershypotheken.nl, website: www.beukershypotheken.nl HEILOO - De vastgoedmarkt is volop in beweging. Woningen en bedrijfspanden wisselen vrij vlot van eigenaar. Daar is de hui dige, gunstige rentestand mede debet aan. Actief op het gebied van financieringsadvies is Beukers Hypotheken, dat zowel ondernemers als particulieren bedient. Gezicht en naamgever van deze eenmanszaak is Edwin Beukers, die vanuit Heiloo zijn gestaag groeiende klantengroep adviseert. Dat doet de bevlogen ondernemer sinds enkele maanden, met decennia aan marktervaring als solide basis. "Het is een tijdlang een wens van me geweest om als zelfstandige aan de slag te gaan," vertelt Edwin. "Eerder dit jaar heb ik dat weten te realiseren, door mijn vaste baan op te zeg gen en me te gaan voorbereiden op een bestaan als zelfstandig hypo theekadviseur. Dat staat sinds enkele maanden op de rit, met van dag tot dag mooie opbouwende ontwikkelingen en ervaringen." Persoonlijk Edwin Beukers is allerminst een beginneling in de financiële wereld. Zo werkte hij de afgelopen vijftien jaar in diverse functies bij een befaam de bank, waar hij de nodige kennis en ervaring opdeed. Daarvoor werk te hij samen met zijn vader, eveneens in de financiële sector. "De drang om het geheel op eigen kracht te doen werd al sterker, vandaar deze nieuwe stap in mijn loopbaan," vervolgt hij. "Wat ik belangrijk vind, is om ondernemers en particulieren op persoonlijke wijze te adviseren, zonder dat het iemand duizenden euro's kost. Dat kan voor iedereen met behulp van een helder en begrijpelijk stappenplan." Betrouwbaar en betaalbaar Het hele verhaal rond financiering van onroerend goed is al ingewikkeld genoeg, en daarom wel zo fijn om het over te laten aan een betrouw bare expert. Zo iemand is Edwin Beukers, met als toegevoegde waarde dat een vaak bespeurde afstandelijke houding bij hem niet aan de orde is. "Al verloopt het eerste contact wel telefonisch, waarna ik een advies uitwerk waarmee ik eenmalig bij iemand langsga. Dat bevat een vijf stappenplan van het volledige hypotheekadvies. Zo krijgt iemand per soonlijk advies, zonder dat er een heel hoog prijskaartje aan hangt." Maatwerk Mocht het overhandigde stappenplan onverhoopt niet goed genoeg voelen, dan is het bij Beukers Hypotheken desgewenst mogelijk om dieper uitgespit maatwerk geleverd te krijgen. Vanzelfsprekend in nauw overleg, in verband met de verder te onderzoeken opties en daarmee gepaarde gaande advieskosten. "Mede door mijn achtergrond in de ban caire wereld weet ik hoe die opereert en wat relevant is. Zonder al te ingewikkeld te doen, kan ik het gehele traject begeleiden, van het eer ste oriënterende gesprek tot en met het passeren van de hypotheekakte bij de notaris. Voorop staat dat alle partijen er een goed gevoel bij heb ben, om vol vertrouwen de toekomst in te gaan." Tekst: Arjan Hoogvorst HEILOO - Leerlingen van groep 6A van de openbare basisschool De Springschans openden vrij dag in de aula van de school hun recyclewinkeltje. Hier verkopen zij de komende twee weken voor en na schooltijd hun spulletjes. De leerlingen hebben vooraf gaand aan de winkelopening hard gewerkt, vertellen de leerkrach ten Chantal en Tineke. Chantal: "Enkele leerlingen zijn verantwoor delijk voor de productie van de te verkopen spulletjes. De artikelen komen echt overal vandaan en de leerlingen maken de spullen in veel gevallen nog net even iets mooier. Het zijn een soort knutselwerkjes. De leerlingen zorgen ook voor de personele bezetting: zo maakten ze roosters voor de kinderen die in de winkel moeten werken. Een ander groepje kinderen is verantwoorde lijk voor de inrichting van de winkel en daarnaast bepaalt een financiële groep de prijzen van de producten. Ook denken zij na over kortingen en zorgen ze voor stempelkaarten. Tot slot is een reclameploeg actief. De leerlingen van dit groepje bel- den de redactie van de Uitkijkpost om zoveel mogelijk bezoekers te ontvangen. Verder maakten zij het openingsbord, communiceren ze kortingsacties en verspreiden ze flyers. De school betaalt met de helft van de winkelopbrengst een tweede schoolreisje, de andere helft gaat naar KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij). Tekst: Evert Visser/EJV Mediaproducties HEILOO - De recherche zoekt mensen die informatie hebben over een beroving die zaterdag avond 9 december plaatsvond in de wijk Plan Oost in Heiloo. Een dertienjarige jongen ver kocht rond 20.25 uur kaarten voor de Stichting Kinderleukemie Nederland in wijk Plan Oost, toen een onbekende man hem bedreigde met een steekwapen. Deze man dwong de jongen zijn portemonnee af te geven. Na de beroving ging de dader ervandoor in onbekende richting. De dader bleek kort daar voor in gezelschap te zijn geweest van een andere man. De recherche zoekt mensen die informatie heb ben die tot de identiteit van deze twee mannen kan leiden. Of mensen die mogelijk iets gezien hebben van de beroving, maar dit nog niet heb- ben gedeeld met de politie. Van de mannen is het volgende signalement bekend: Signalement dader: - onverzorgd uiterlijk; - junkachtig uiterlijk; - tussen de 40 en 50 jaar oud; - Ongeveer 1.80 m. lang; - mager tot slank postuur; - hij droeg een lichtbruine, versleten jas; - slecht gebit - reed op een fiets die in slechte staat verkeerde. De dader was in gezelschap van een andere man, met het volgen de signalement: - donkergetint uiterlijk - iets gezet postuur - hij droeg een jas met een bont kraag; - trui met capuchon - onverzorgd uiterlijk. Herkent u dit tweetal of heeft u andere informatie die de recherche kan helpen bij het onderzoek naar deze beroving? Belt u dan s.v.p. met de recherche in Alkmaar via tel.nr. 0900-8844. Liever anoniem? Belt u dan met Meld Misdaad Anoniem via tel.nr. 0800-7000. KiKa versnelt de overwinning op kinderkanker. n/of geef guo SUS De leerlingen van groep 6A wachten op u. Foto: Evert Visser

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2017 | | pagina 5