Bijvoegsel bij 't Vliegend Blaadje van Woensdag' 1 December 1875. aan Helders Jeugd. Ik heb iii de laatste dagen Weder hier eens rondgezien Kind'ren die zich braaf gedragen, Wil 'k op nieuw geschenken biên. Ik heb Berkhout aangeschreven, En die maakt als "*t vorig jaar, Zijt gij goed en braai' gebleven, In zijn winkel 't moois weer klaar. Veel meer dan gij kondt verwachten, Van wat u het hart verblijdt, Heb ik hem, bij wagenvrachten, Toegezonden in deez' tijd. Netjes zal hij 't étaleeren; Hij, raiju ijv'rige agent. Zorgt dat er niets zal mankeeren; Dat hen ik van hem gewend; Wat hij uitstalt, 't zal u lijken, O, daar ben ik zeker van; Komt dus allen maar eens kijken, Maar, 't liefst met uw ouders dan Waarom wil ik u niet zeggen, Want, daarop maak ik vast staat, Dat, bij eenig overleggen, Gij het wis van zelf wel raadt. Staat u dus niet te bezinnen Bij dit moois, bij al die pracht; Treedt gerust den winkel binnen, Waar u Sint Nic'laas verwacht. Wat die goede SINT gebracht heeft, laten wij voor een deel hier volgen. Men vindt er bij Boekjes en Boeken voor Kinderen van af de wieg tot op meer ge vorderden leeftijd voor Jongmans en Meisjes, die elkander wederkeerig een Cadeau willen geven. En wat is nuttiger geschenk dan een Boek? AGATHA, Reintje de Vos f0.75 Taks en Minette >0.75 Fidel en Fidelia >0.75 De Kleine Jo>0.75 Prettige Daagjes >0.75 Prins Vriendelijk. >0.75 Mooi Elsje»0.75 Roodborstjes>0.75 P. J. ANDRIESSEN'S Reis om de Wereld in tachtig dagen, in den Amsterdamschen Schouwburg fl.25 Andriessen, Dora en Eduard, met 6 fijne Chromo platen f 0.90. De Ballade van Lady Ouncebei en Lord Lievelijn. De Geschiedenis van Asschepoester, beiden in antieken gouddruk a 75 Cent. Goeverneurs Pren tenboek met 80 afwisselende Tafereeleu 90 Ct. Goe verneurs Fabelboek, Fabelen en Gedichten 90 Ct. De vermakelijke geschiedenis van Jan de Luiaard 90 Ct. Uit ons Leven, prentenboek: voor Jongens 90 Ct. Van der Leij, Schetsen en Verhalen van een oud zeeman 90 Ct. Gerard KeilerDe Haas eu de Schilpad 90 Ct. Dezelfde, Het Boek der Fabelen 90 Ct. James Ker, Het Sprookje van de Wonderzak en de vier spelende Jongens f 1.20. Henri's Nieuw Soldaten A.B.C. 90 Ct. J. P. Regeer, Versjes en Liedjes 75 Ct. Het zal u bevallen, Versjes en Liedjes 90 Ct. Geïllustreerd Charadeboek 75 Ct. Joh. Gram, Onze gevederde Vrienden 60 Ct. De Gestolen Kinderen, een kijkje in het Circus leven 50 Ct. Uit het Dierenrijk, voor Kinderen 50 Ct. De Geschiedenis van Robiuson Orusoë 50 Ct. De Geschiedenis van een Muizenfamilie 90 Ct. Zedekundig A.B. Boek 75 Ct. Prentenboek zonder einde fl.50 Hoe men Huizen bouwt fl.20 Andriessen, Nieuw A. B. G. Boek, 24 prenten met bij schriften over beroemde mannen en vrouwen 60 Ct. Asschepoester in het Circus Carré 50 Ct. Het groote Prentenboek met kleine Verhalen 75 Ct. Robiuson Crusoë, beweegbaar Prentenboek 90 Ct. Kunstenma kers aan het werk, beweegbaar, 90 Ct. Van der Hoop, Uit de Dierenwereld 40 Ct. Wat er alzoo in de Wereld te zien is, beweegbaar, 60 Ct. Wat er van komt. een aardig Prentenboek,' beweegbaar, 60 Ct.° Bovenstaande Boehen zijn voor het raeerendeel in groot kwarto formaat met extra fijne platen en tekst en van de meest bekende Kinderschrijvers. De volgende zijn ook kwarto boeken met zes keurige Platen en tekst en kosten slechts 30 Cent. Van dit en dat, van alles wat. De Schoone Slaapster. Asschepoester. Roodkapje. Klein Duimpje. De Gelaarsde Kat. Tom Pouce. Kinderen in het woud. De witte Poes. Tijger in de Ton. Frans en de Ezel. Prins Flora en de Wondervogel. De Aap en de jon gen. Ondankbare Wilden. Jantje Pochhans. Het Huwelijk van de Schoone Prinses. Betooverde Prins. Blaauwbaard. Huisdieren. Roofdieren.Fabel ABC boek. Kindervreugde. Van 25 Cent zijn: Aap en de jongen. Frans en de Ezel. Jantje Pochhans. Robincon Crusoë. Tijger in de Ton. KLEURPRENTEN, PLAKPRENTEN voor 710 en 15 Ct. per stuk. BOUWPLATEN voor 15, 25 en 30 Cent. KLEURBOEKJES, LEIBOEKJES, PASSERDOOZEN, SCHRIJFMAPPEN, PORTEFEUIL LES, ZAKBOEKJES, enz.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1875 | | pagina 3