Magazijn in Manufacturen, Lakens, Bukskings en Karpetten. -G- ^■ÏO O FD GRACHT. J^IEUWEDIEP. [CV: Wat den Handel aanbetreft, getrouw aan den naam van dit Magazijn zoo bestaat het voornemen bij ondcrgeteekendeom, in navolging van betgeen tegenwoordig algemeen in bet Buitenland geschiedt, ook hier ter plaatse in toepassing te brengen, namentlijkom twee- a driemaal per jaar eene gede tailleerde omschrijving en prijsopgaaf te doen, van hetgeen op het Magazijn en in den Winkel ter verkoop aanwezig is. Door de uitgebreidste relatiën is de ondergeteekende in staat gesteld het voordeeligst te kunnen inkoopen en daardoor ruimschoots te kunnen concurreeren. Het bepaalde streven van bovengenoemd Magazijn is steeds solied goed te leveren, waartoe door eene 25jarige ondervinding vermeend vol komen op de hoogte te zijn. In verschillende Artikelen is eene keuze voorradig, welke men in de grootste handelsplaatsen te vergeefs zal zoeken. De prijzen zijn vast, zonder dat daarvan ooit afge weken wordt. Voor Contant wordt 2 pCt. korting toegestaan. Bekende personen genieten netto drie maanden crediet. Op geen andere termijnen wordt verkocht. Ondergeteekende geeft ditmaal uitsluitend een overzicht van WITTE GOEDEREN, momenteel voorhanden, welk overzicht spoedig op dezelfde manier van andere Artikelen zal gevolgd worden; met verzoek deze lijst wel te willen bewaren, ten einde men bij benoodigd zijn dezelve kan vergelijken. Het witte vak is steeds een specialiteit van ondergeteekende geweest; eene grondige kennis van hetzelvealsmede de uitgebreidste keuze kunnen een ieder met vertrouwen hetzelve bij hem doen koopen. Er zijn van de meeste Witte Goederen voldoende Stalen steeds ter confrontatie aanwezig. WITTE GOEDEREN, die na gedanen inkoop onverhoopt niet aan deu prijs mochten voldoen, kunnen binnen acht dagen teruggegeven worden. Bij aankoop van Uitrustingen voor IndiëHuwelijks-Uitzet of aanzienlijke hoeveelheden, wordt een extra korting toegestaan.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1877 | | pagina 3