Advertentiën. DE VLIEGERWEDSTRIJD. Zelden werd er met zooveel belangstelling naar de lucht gekeken tot 't doen van weei*- kundige waarnemingen, als Woensdag 't geval was. Immers, wanneer regen, buiig weer of storm heersckten, kon de Vlieger wedstrijd niet doörgaan. En dat zou voor velen een bittere teleurstelling geweest zijn, want in de laatste weken waren overal vlie gers vervaardigd en beproefd door de jeugd, om met eere aau den uitgeschreven wedstrijd te kunnen deelnemen. Gelukkig, 't weer was goed en de vliegerwedstrijd kon doorgaan. Op den bepaalden tijd, 's middags om 1 uur, marcheerden de deelnemers, met hun inschrij vingsnummer voor pet of hoed, onder geleide van leden der regelings-commissie, van 't Stations-terrein naar de plaats, voor den wed strijd bestemd. Een groote menigte volgde de knapen en gaarne zou iedereen 't fijne van de zaak hebben willen zien, maar ook hier gold weder de bekende spreuk „homo proposit." De verdere voortgang werd gestuit door militaire macht en politie, die de menigte op een behoorlijken afstand deed blijven. Diu 't voorrecht hadden binnen 't afgezette terrein plaats te vinden, konden nu in de eerste oogenblikken hunnen aandacht vestigen op de vele en velerlei vliegers. Er waren er heel wat, wc meenen zoo omstreeks 150. Er waren prijzen uitgeloofd voor groote, fraaie en fantastische vliegers. Nu, die drie cate- goriën waren ruimschoots vertegenwoordigd. Groote vliegers zag men meer dan één, zelfs naar onze meening, wanneer we onze onder vinding uit den ouderwetschen vliegertijd raadplegen, te groot om met hoop op succes mede te dingen. De qualificatie fraai kan ge rust op 't meerendeel der vliegers toegepast worden, want men had algemeen zijn best gedaan om met de asthaetica x-ekening te hou den. hetgeen hier meer, en daar weer minder gelukt was. Ook hier bleek 't, dat de denkbeelden om trent fraai niet unaniem zijn, en toch, we brengen hulde aan 't streven om een werk stuk te toonen, waaraan men zijn uiterste best heeft gedaan, al heeft ieder omtrent 't denkbeeld fraai zijn eigene begi'ippen. De fantastische vliegers, door dc commissie ge- qualificeerd als „vliegers van eigenaardigen vorm," waren dc aandacht in de eerste plaats waardig. Een gewone of puntvlieger kan elkeen wel makenmaar zoodra de vorm een gewrocht der fantasie moet zijn, wordt de zaak meer ingewikkeld ep ontstaan ermoeie- lijkheden. Eigenaardig *n>t, dat daarbij de ideeën omtrent betgeen voortreffelijk is, bij de verschillende vervaardigei-s op den voorgrond treden. Dat men op een zeeplaats schepen als vliegers zou zien, was wel te verwachten, en daaronder zag men dan ook uitmuntende exemplaren, met zaakkennis vervaardigd: schepen van elk charter, en daaronder een prachtig driemastschip, dat niet alleen onze aan dacht trok, maar waaraan we gaarne een woord van lof geven. Een liefhebber van 't kolossale bad een reus gewrocht, meer uitmun tende door zware vormen dan fraai e teekening. 't Opstygen van luchtballons, waarvan de couranten dezer dagen melding maken, heeft er zeker toe geleid om twee dier voorwerpen samen te stellen; een er van was keurig be werkt. 't Heldersclie wapen als vlieger toonde aan, den beminnaar zijner woonplaats, of, misschien wel den beoefenaar der heraldiek. Ook zagen we eenige figuren als turners, wier bleeke en spookachtige gezichten echter niet zouden doen vermoeden dat de beoefening der gymnastiek kracht cn gezondheid verschaft; zij zagen er tenminste vrij teringachtig uit. De aanstaande bouwkundigen hadden zich bezig gehouden met de constructie van een huis, een gothiek kasteel en een molen. Zeker, opdat men goed zou weten „hoe laat het was" had iemand een klok vervaardigd, die 't in de bovenlucht aan zijn mededingers kon toonen. De beoefenaars der edele muziek kon den zich verlustigen met 't kijken naar een zeer aardig gemaakte groote viool, een Stra divarius, zooals uit de oorkunde bleek. Een biervat gaf een wenk, hoezeer bier als volks drank bier wordt gewenscht; Jammer" dacht menigeen, dat die drank over 't algemeen nog zoo duur is. De industrie was vertegen woordigd door een affiche der Singer Manu- facturing Comp. Een jeugdig vaderlander, die waarschijnlijk weieens had gelezen wat er over den oorlog in Atjeh in de couranten vermeld wordt, kwam voor den dag met een krijgsman, die een ontzagwekkend uiterlijk had. Een paar velocipèdes vonden 't op den beganen grond te laag en deden derhalve pogingen om in hooger sfeeren op te stijgen. Een jeugdig antronoom had zijne kunst ge toond in 't maken van een ster, misschien wel zich verbeeldende dat hij later onbekende planeten zou ontdekken. Nog merkten we op een paar vogels, die hun natuurlijk ele ment zochten, maai* er in het eerst niet goed in thuis waren, evenmin als een zwevende engel. Een sigaar cn een flesch, zeker als vertegenwoordigers van de vergunnings-gele- genheden en de sigarenwinkels, die hier nogal gevonden worden, waren zeer aardig geïmi teerd. Alles stond gereed en de pret zou beginnen; maar er ontbrak tot 't feest een noodigen factor, namelijk wind. Noch de leden der feestcommissie, hoe loffelijk ook hun ijver dient geroemd te worden, noch de militaire macht, noch de politie konden hierin voorzien. Eindelijk daar kwam een zuchtje. De vliegers deden alle moeite om aan hunne bestemming te beantwoorden maar 't ging hun evenals 't dikwijls onder de menschen gaat. Yelen hebben bij den aanvang hunner carrière schipbreuk geleden. Versclieidenen brachten 't tot op een kleine hoogte, om daarna snel en duizelig neer te vallen en op een onzachte wijze met de aarde in aanraking te komen. Enkelen stegen omboog en beschouwden in wijsgeerige rust de vruchtelooze pogingen van hunne gezellen. We maakten bij ons zelf dc opmerking: kapitalisten en socialisten. Was er ten vorigen jare te veel wind, nu had men gaarne gezien dat AEolus zich wat beter bad laten gelden. De vervaardigers van vliegers zullen er zeker wel uit geleerd hebben, dat#de ouder- wetsche puntvlieger, van middelmatige grootte, 't beste kans heeft van op te stijgen, wanneer men aan een wedstrijd wil deelnemen en dat ook liier geldt: degelijkheid en eenvoudigheid hebben in de praetijk meer kans tot slagen, dan excentriciteit of reusachtige ondernemin gen. We willen echter bij een vliegerwed strijd niet verder filosofeeren, maar liever onze lezers bekendmaken met de prijswinners. De uitreiking der prijzen had des avonds plaats in de Sociëteit „De Eensgezindheid." Onder ge paste bewoordingen reikte de president der rege lings-commissie, de heer T. Mooy aan de be kroonden uit wat ze gewonnen hadden. Op 't terrein hadden de deelnemers des middags een hon gekregen, goed voor een glas melk. Prijzen werden uitgereikt aan Hoogstaande vliegers: 1ste prijs G. Kaptein, 2de W. Birnbaum, 3de G. Buhse, éde C. 't Hart, 5de Joh. Bakker, 6de A. Govers, 7de C. Jonkman, 8ste IJ. Klaasaen, 9d". T. Van der Wal, 10de H. Daamhouwer, 11de H. Kroon, 12de P. Kliakert, 13de B. Van Leeuwen, léde C. de Vrij, 15de D. Selman, 16de J. Philips, 17de D. Knies, 18de T. Hijblom, 19de H. Van Twisk. 208te A. Klein; 21ste A. Van Straten, 22ste C. Van Dierendonk, 23ste C. Cornelissen, 2éste H. Van Willigen, 25ste G. Van Willigen, 26ste A. Weber, 27ste C. Bethlehem. Grootste vliegers: 1ste prijs E. Van Twisk, 2de L. Polstra, 3de G. Visser, éde G. Van Wil ligen, 5de P. Aggenbach, 6do H, de la Eontaine. Fraaiste vliegers: 1ste prijs J. Visser, 2de J. Van Gijn, 3de S. Berghuijs, éde P. W. Van der Ploeg, 5de W. Snooij, 6de C. Gornes, 7de B. Kiljan, 8ste J. Kolster, 9de J. P. Bruijn. Consolatieprijs H. Valter. Eigenaardigste vliegers: 1ste prijs H. Van Willigen, 2de G. Bussing, 3de C. Stadermann, éde Ph. M. Polak, 5de M. L. Stadermann, 6de H. Blok, 7de P. Klinkert, 8ste J. J. Sporry, 9de J. Jonker, 10de K. Dekker, 11de G. Van Dok. Bij 't verlaten der zaal werd aan ieder der deelnemers een stuk koek, in den vorm van een vlieger, ter hand gesteld, zoodat geen van allen met ledige handen huiswaarts keerde. Ingezonaen. 322ste Staatsloterij. 3e Klasse. 2e Lijst. No. 4767 f1500. Nos. 15023 15803 f 1000. No. 9119 f400. Nos. 7598 13205 19247 f200. Nos. 400 673 5740 8293 9995 15814 15222 17840 f100. 3e Lijst. No* 12596 f 25000. No. 625 f 5000. No. 19703 f2000. No. 2416 f1000. No. 20347 f400. No. 2762 17666 f200. No. 6455 6992 9074 10771 19719 f100. 4e Lijst. No. 19077 f 400. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 24 tot 27 Aug. 1886. ONDERTROUWD: S. van der Molen, werk man, en C. Peil. G. van Schooten, stoker, en C. 8. Meijsser. GEHUWDM. Benavente en H. Grieshaver. J. F. Muhlhaus en T. Darpliorn. W. Hofer en H. J. Baljé. W. Voorn en E. T. Reiner. D. Bakker eu G. Steenman. C. Boot eu J. M. Bur ger. J. W. Oostendorp en H. Janssen. BEVALLEN: A. van Dijk, geb. van der Wijk, d. N. Dekker, geb. Dekker, z. H. M. van Renesse, geb. Voigt, d. M. Snel, geb. Bethle hem, d. J. Hanekamp, geb. Smeets, z. S. M. van Drurapt, geb. Lastdrager, z. A. M. Lobman, geb. Hirsch, z. E. Bremer, geb. Sloot, z. OVERLEDEN: A. F. T. A. Kulderij, 9 m. J. Kouwenberg, 4 w. T. Mens, geb. Rieuwers, 58 j. T. J. Papo, 5 m. L. Elte, 3 w. Burgerlijke Stand, gem. Texel. Van 19 tot 25 Augustus. ONDERTROUWD: Johannes De Groot Trijntje Beumkes. GEHUWDHermanus Gerardus Donker Dieuwertje De Wijn. GEBOREN: Johanna Margaretha, dochter van Nicolaas Dubbelman en Aalt je Ooster. OVERLEDEN: Cornelis Verhoeve, zoon van Dirk Verhoeve en Neeltje De Bruin, 4 m. Frouwtje Kaan, gehuwd met Cornelis Koop man, 21 j. Hedenmorgen omstreeks 4 uur geraakte bij mist op de pannekoek, nabij de midden Haakston de groote Engelsche stoomboot „de Eclipse" van West, vast. 't Schip was geladen met wol en garst, van Tangarog naar Bremerhaven. Het eerst werd het opgemerkt door de bemanning der duikerschuiten van de „Sapphire," die onmiddel lijk er op aanhielden om assistentie te ver- leenen en zoo noodig lading over te nemen. Middelerwijl had ook de vletterman A. Been het schip gezien en accoord gemaakt om met zijn vlet een werp uit te brengen, waarop ge noemde stoomer kon afdraaien, daar de vloed op handen was, hetwelk dan ook met behulp en in overleg met de vletten omstreeks 8 uur in den morgen gelukte, zoodat het schip koers naar ge noemde haven zette en met dankbetuiging harte lijk afscheid nam van genoemde mannen. Mijnheer de redacteur, ik zend u dit bericht n eens een bewijs te leveren tegen sommige te scherpe en ongegronde oordeelvellingen, voor komende in het artikel over Rog- en Geepvis- scherij te Nieuwediep, voorkomende in de N. Rott. Crt. en door u overgenomen. „Wie dat weet enz." (zooals dan in dat artikel voorkomt) „vergeeft lichter hunne (nl. vletter- „lieden) inhaligheid en ongevoeligheid, om hun voordeel te doen met den angst en de benauwd heid van anderen enz.". Dat de schrijver ge heel door onbekendheid met vletterlieden buiten de waarheid is, mag hem zeker wel vergeven worden. Want het bewijs ligt hier, door 't voorgevallene met genoemden stoomer, direct voor de hand, dat van schepen die vastloopen of met het vaarwater, bij mist, onbekend zijn, waarlijk geen schromelijke sommen geëischt wor den, zooals in dat artikel vermeld wordt. Want in die zwervers op zee zit weieens een ruw maar toch ook een edel en zelfopofferend hart. En ook nu beoogden zij het geluk van hun na- tuurgenooten, door schip en lading te behouden en voor hen was ook nu, evenals voor andere vletterlieden, loon naar omstandigheden; en wie zal hun nu voor dit karrewei, li pond (f 18) belooning benijden en inhalig durven noemen, en zeggen dat zij gebruik maken van een anders be nauwdheid Kortom, elk schip in nood, dat met die vlet terlieden in aanraking komt, wil gaarne hunne moeite goed beloonen en hun dank bovendien be- tuigeu met iets extra te geven. Zij hebben geen vergeving noodig; maar alleen hij, die hen on schuldig heeft veroordeeld. Mijnheer de redacteur, U in voorbaat voor de opname dankzeggende, teeken ik mij Schipper V. DE WIT. Helder, 25 Augustus 1886. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Prins Alexander vertrok 24 Aug. van Port-Said naar Amsterdam. Arrondissements-Rechtbank. Correctioneele Terechtzitting van 24 Aug. 1886. J. v. W„ C.K., en A. L., te Helder, openbare dronkenschap, ieder 7 dagen eenzame op sluiting. C. K., te Texel, mishandeling, 15 dagen ge vangenisstraf en f 8 boete, subsidiair 1 dag ge vangenisstraf, alles in eenzame opsluiting te ondergaan. Marktberichten. Purmerend 23 Aug. Aangev. 26 Paarden, 394 Melk- en vette Koeien, handel stug, lage prijs, 222 vette Kalveren f 0,50 a 0,70 per P., handel stug, 75 nucht. dito f 10 a 26, handel vlag, 1623 Schapen en Lammeren, handel vlug, hoog in prijs, 183 vette Varkens f0,32 a 0,44 per P., 307 Biggen f 5 a 8, beide handel stug, Kipeieren f3,25 a 4 per 100, 563 P. Boter, f 1,10 a 1,20 per P„ 50 H. L. Appelen f3 a 4,50, 500 H. L. Peren f2,50 a 4 per H. L. Kleine Kaas f 27.50, aangevoerd 346 stapels. Schagen, 26 Aug. 10 Paarden f40 af225, 8 Ossen f 90 af 140, 9 Stieren f 60 a f160, 80 Geldekoeien f90 a f240, 10 Kalf koeien f140 af210, 640 Schapen f 12af28, 100 Lamme ren f8 af 15, 14 magere Varkens f 12 af 16, 33 Biggen f 4£ a f 6, 60 Kippen 10 tot 60 cent, Boter per kop 80 tot 85 cent, Kaas per kilo gram 20 a 35 cent, Kip-Eieren per 100 f 3 a f 3,50, Eend-Eieren per 100 f 3,25 a f 3,50. POLITIE Gevonden voorwerpen Bureau I. Een dames-portemonnaie, een linnen broek en een juk. Afloop der Openbare Verkooping van Huizen en Erven, gehouden op Woensdag 25 Augustus 1886, 's avonds 8 ure, in het lo kaal Musis Sacrum te Helder, ten overstaan van den Notaris J. W. HATTINGA RAVEN 1. Het gebouw genaamd „Café Passage" waar in Koffiehuis met „vergunning," slijterij, tapperij woonhuis, Kanaalweg I 84. Kooper de heer L. W. F. Oudenhoven, voor f 7100. Een Woon- en Winkelhuis, waarin Sigaren- handel wordt uitgeoefend, Erf, Schuur en Steeg, benevens afzonderlijke Bovenwoning, Kanaalweg, I 88en 3. Een Woonhuis en Erf, achter het vorige, Dijkweg, I 273. Gecombineerd gekocht door den heer J. Van der Pluijm, voor f 4040. 4. Een Woonhuis en Erf met grooten Tuin, Kanaalweg, 131. Kooper de heer J. Mens, voor f 1608. Voorts ten verzoeke van den Makelaar OUDENHOVEN 5. Een Woonhuis, waarin Koffiehuis met „ver gunning," genaamd „Duke of Edinburgh," en Erf, Binnenhaven, N 73. Opgehouden. 6. Een Woon- en Winkelhuis, Waohtstraat, B 67. Kooper de heer C. Mulders, voor f 370. 7. 8, 9 en 10. Woonhuizen en Erven, Vijzel straat, O 48710/13. Opgehouden. Totaal f 13118. het aanbrengen van water den brand hebben weten te beperken. Gisteren zijn uit de Lutine geborgen 200 Spaanscbe matten en 9 goudstukken. De duiker beeft een boei vastgemaakt aan de achtersteven, waar men denkt dat de goud en zilverstaven liggen. De Hollandscbe IJzeren-Spoorweg maatschappij beeft zich tot den minister v. waterstaat, handel en nijverheid gewend met bet verzoek, dat de minister een commissie van deskundigen benoeme, tot bet instellen van een onderzoek naar den toestand van bet middenstationseiland van bet centraal station te Amsterdam. - De Rijks Commissie voor de examens ter verkrijging van een diploma als stuur man aan boord van koopvaadijsckepen, zal, aanvangende 14 September, zitting houden te Rotterdam (gebouw der Loge, Eendracbtsstraat No. 14.) De verleden jaar gevluchte directeur der Haagscbe Bankvereeniging, Felix Po lak, bevindt zich te Athene en gaat trouwen. Hij beeft zijne vroegere huis houdster uit Den Haag ontboden, om met hem in 't oord zijner ballingschap lief en leed te deelen. (U. D.) Door den Haagschen correspondent der Zutpb. Ct. wordt o. a. bet volgende geschreven »Niet zonder bezorgdheid gaat men den winter bier te gemoet, omdat men vreest dat bet gebrek aan werk nog grootere verhoudingen zal aannemen. Vooral in de bouwvakken ziet bet er slecht uit. Sommige patroons nemen aan tegen prijzen, die geen winst meer opleve ren, alleen om bun personeel aan 't werk te kunnen houden, anderen daarentegen geven den moed op en beginnen nu reeds bun werkvolk af te danken. Ook in de ijzerindustrie blijft de malaise voortduren. De groote firma Entboven en Co. werkt reeds jaren lang met verlies en houdt dat alleen vol, omdat zij er voor terug deinst zoovele bonderden arbeiders, die ook in de goede jaren baar trouw hebben gediend, broodeloos te maken. De firma kan dat doen omdat ze over groote kapita len beschikt, maar bet is toch een kunst matige toestand, en bet spreekt wel van zelf, dat men onder dergelijke omstandig heden bij voortduring op beperking en inkrimping der industrie bet oog beeft ge vestigd.» Te Hoogeveen is een begrafenis plechtigheid geschorst op verzoek van een der zoons van den overledene, omdat deze vermoeden bad, dat zijn stiefmoeder zijn vader vergiftigd bad. De justitie uit Assen beeft een gerechtelijke lijkschouwing Vervolg der Berichten. Blijkens annonce in dit blad, zal het gedenkteeken op bet graf van Cornelis Dito, op morgenmiddag ten 2 uren wor den onthuld. Woensdagmorgen strandde op de Pannekoek, in de Noordergronden, het Engelsche stoomschip Eclipse, tbuisbe- hoorende te West-Hartlepool, komende met een lading katoen en graan van Tan- ganrog en bestemd naar Hamburg. Door vletterlieden werd bet schip weder in vlot water gebracht, waarna bet de reis naar de destinatieplaats vervolgde. In de Eerste Kamer beeft de Mi nister van Marine, in zijne inlichtingen over bet voorgevallene met bet ramscbip Schorpioen, bet benoemen van leden der enquête-commissie buiten bet zeeofficiers korps onnoodig geacht. De beer Blussé meende, dat bet buitenland geen goeden dunk zou krijgen over de hoedanigheid onzer kostbare schepen. Hij en de beer Van de Putten drongen op nauwkeurig onderzoek naar de oorzaken aande Mi nister beloofde de Kamer op de hoogte te houden. Men verzocht ons te berichten, dat bij den brand in de stoomtimmerfabriek »De Zwaluw," niet de beer P. Verfaille het eerst alarm beeft gemaakt, maar dat de machinisten van de Holl. spoor Wen- neker en Zielscbot den baas der fabriek, den heer Visser, bet eerst hebben gewekt, en deze personen, geholpen door den door ben gewekten stoker van de fabriek, door ZONDAG 29 AUGUSTUS a.s., hopen onze geliefde Ouders: J. DE ROOS en REGINA VAN VAALE, hunne 23-jarige Echtvereeniging te herdenken. Helder, 27 Augustus 1886. Hunne dankbare Einderen. Op Zondag 29 Augustus 1886, hopen wij te vieren de 23-Jarige Eehttereenlging van JAN DE ROOS en REGINA VAN VAALE. Helder, 27 Aug. 1886. Uit naam van alle Broeders en Zusters en verdere Familie. Zondag 29 Augustus 1886 hopen onze geliefde ouders A. HAM en 3UE. VEÏ-ElXr, hun 23-Jarlge Echtvereeniging te herdenken. Helder, 27 Augustus 1886. Hun dankbare kinderen. A. J. VAN 'T NOORDEN DE.) A. VAN 'T NOORDENDE, Hun. i C. HAM. T. HAM. V. HAM. M Ondertrouwd G. VAN SCHOOTEN en C. S. MIJSSER, Wed. Van Hooidonk. AlHeUerm' 26 Aug' 18 86" Eenige en algemeene kennisgeving. Ondertrouwd HENDRIK LONDCN, van Helder, en AALTJE THüRKOW, van Assen. Arnhem, 26 Augustus 1886. Oeverstraat en Kleine Oord. Getrouwd In Bulgarije is de toestand weder geheel omgekeerd. Werd vorst Alexan der door de Russisch gezinde party ont troond, thans is de nationaal gezinde party, gesteund door een groot deel van bet leger, weder meester van bet land en verwacht men den vorst weder spoedig op den troon. Londen, 25 Aug. De regeering beeft uit Sofia de bevestiging vau bet bericht ontvangen, volgens hetwelk de voorloopige regeering gevangen is geno men en aan den kommandant van het vaartuig, waarop prins Alexander weg gevoerd is, een dépêche is gezonden om den prins naar Sofia terug te brengen. Het bof van Ancona beeft den ad vocaat Lopez en zijn twee medeplichtigen, wegens diefstal van eenige millioenen uit de Nationale Bank, tot 3 jaren gevangen schap, tot terugbetaling van bet gestolene en tot de kosten van bet proces veroor deeld. Een Brusselsche jonge dame, wier ouders zeer rijk zijn, was dezer dagen ge huwd met een jongmensch,wiens finantieele toestand niet zeer gunstig was. Een paar dagen later na bet huwelijk was de jonge man plotseling verdwenen en met hem de bruidschat van f 50,000. J. VISSER N. DE VRIES, die, ook namens wederzydsche familie, hun oprechten dank betuigen, voor de belangstelling bijbunbuwelykondervonden. 26 Augustus 1886. Getrouwd J. W. OOSTENDORP, van Amsterdam, en H. JANSSEN, van Helder. AHelder 26 Augustus 1886' Getrouwd S. K. LUIJTZEN en T. DOOREWAARD, die tevens bun' hartelijken dank betuigen voor de belangstelling, bij bun huwelijk ondervonden. Alkmaar, 26 Aug. 1886. Getrouwd WILLEM HOFER en HELENA JOSINA BALJÉ. Helder, 26 Augustus 1886. Algemeene kennisgeving. Getrouwd CORNELIS BOOT en JOHANNA MARGRETA BURGER. Huisduinen, 26 A tu9 1886. Nieuwediep, Eenige en algemeene kennisgeving. Getrouwd M. STAM, en Arts- A.TANPOMEREN, die, mede namens wederzydsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele be wijzen van belangstelling, gedurende bun ondertrouw ontvangen. Koog aan de Zaan, 26 Aug. 1886. Voorspoedig bevallen van een Zoon, S. M. VAN DRUMPT- LASTDRAGER. Helder, 24 Augustus 1886. Bevallen van een Zoon, N. DEKKER, geb. DEKKER. Helder, 24 Augustus 1886. Eenige kennisgeving. Heden overleed, na een kortston dig lijden, onze geliefde Moeder TRIJNTJE RIEUWERSgeliefde eebtgenoote van J. MENS, in den ouderdom van 58 jaar, diep betreurd door baar Dochters, Broeder en Zusters en verdere familie. Helder, 25 Aug. 1886. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden gedurende de ziekte en bet overlijden van onze geliefde Echtgenoot, Vader' Behuwd- en Grootvader, den Heer L. H. VRIESLANDER, van bier en elders ontvangen, betuigen wij onzen tanigêD dank. Helder, 27 Aug. 1886. Uit aller naam, Wed. L. H. VRIESLANDER— worms.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1886 | | pagina 2